Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

GrOzOy 04-03-10 22:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Ehh ..nu se vede??? N-are cum :P ! ( de unde atata tuning :P )

bz51zid 04-03-10 22:43

Re: Ramnicu Sarat
 
inteleg "ne aflam intreaba"

GrOzOy 04-03-10 22:44

Re: Ramnicu Sarat
 
Gata , nu ma mai bag deloc :-P Scuze :-P

draky90 04-03-10 22:46

Re: Ramnicu Sarat
 
te boti baga...dar fara:
uite tuning mancatias:))
ca suna aiurea...:sad:

GrOzOy 04-03-10 22:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai ca nu prea stiti de gluma :-j ! Mai bine deloc si e cel mai bine :P ! Scz inca odata si numai bine :P !

bz51zid 04-03-10 22:48

Re: Ramnicu Sarat
 
grozoy nu am zis sa nu te mai bagi din conta cu toti vrem sa vedem oameni pasionati de masini dar tuningu inseamna sa faci o masina mai frumoasa decat a scoso fabrica incearca si tu macar niste prelungiri praguri ,ceva de genu vrem sa vedem

draky90 04-03-10 22:48

Re: Ramnicu Sarat
 
pfff.....and youuuu`re right....ce se mai aude cu kit`ul:D?
la mtg...e` si el la inceput...:rolleyes2

bz51zid 04-03-10 22:50

Re: Ramnicu Sarat
 
la cine te refereai draky ?

GrOzOy 04-03-10 22:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Ma sincer, n-am ce sa ii mai fac la a mea .Imi place cum arata asa cum e ea acum . Sa ii pun prelungiri dalea care au toate parca e prea aiurea , nush ... Vreau sa incerc ceva cu niste prelungiri de golf 3 :P , am impresiaa ca o sa ii vina bine dar intai sa vad unde gasesc .. !

bz51zid 04-03-10 22:53

Re: Ramnicu Sarat
 
asta e altceva ,fate mai explicid in legatura cu prelungirea poate se gaseste cineva sa te ajute
-dar daca te gandesti la prelungire de GTi sunnt cam slabe sanse

draky90 04-03-10 22:55

Re: Ramnicu Sarat
 
cand va mai strangeti...tot vineri....as veni si eu:D

GrOzOy 04-03-10 23:04

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Uite de asta vorbeam ! E de mk3 mi se pare . Stie cineva pe unde pot gasii asa ceva si eventual un pret?

draky90 04-03-10 23:06

Re: Ramnicu Sarat
 
vreau si eu:D
stii unde gasesti?!
te invatata tata hyu....
are o dacie....
de vanzare in peny
una mai rablagita
prelungire modelu` ala...:D

go!! :))

GrOzOy 04-03-10 23:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai nu vii sa ma ajuti sa o "cumpar"? Apoi facem si pentru tine rost dar direct de pe un Golf :twisted: !

bz51zid 04-03-10 23:42

Re: Ramnicu Sarat
 
draky noi ne strangem in fiecare vineri la ora 21 00 eu nu voi fi prezent predau stafeta lui 'fast" weekendu asta


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning