![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Here goes the neighbourhood :arrow:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Aston Martin DB9 apartine domnului Gabriel Mardarasevici care conduce divizia din romania a firmei NESS si fost patron al Radix care a fost vandut acu ceva timp catre NESS si a luat cateva milioane de euro.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
3 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
dodge`u e a tipului din Tatarasi, motor de 8300 benzina, motor de Viper SRT (street racing technology) vro cin`su` de cai daca nu ma`nsel.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
asa de curiozitate cam cat ii consuma?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ce va mai place sa vorbiti, asta nu e a tipului din tatarasi, aia din tatarasi e cu nr de SB ;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
o fi !:shock:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Sry ca n-am poze dar am vazut cum se ducea pe independentei un Gemballa GT 550 (Porsche Cayenne) :shock:. Jur ca asta scria pe spate si se auzea superb.
Dodge Ram e SRT-10 :D 8.3 litri,500 cp |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Alb cumva cu jante cromate?
Vazut pe Copou una bucat Corvette Cabrio ... neagra cu nr de Bucuresti! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Am fost in vacana probabil de asta e asa liniste pe forum.Va fost dor de mine :lol::lol:?Vineri seara cand am ajuns pe la 1 la O.M.V in Pacurari era Murcielago!Pana mam dat eu jos a plecat l-am prins putin...daca il apucam la benzinarie :o:o:o!Poate a facut plinu si a plecat spre Germania...!Oricum am vazut in Monaco si diablo si murcielago si gallardo si enzo si f430 si o gramada...asa ca nu o sa mai alerg ca disperatu prin iasi!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si in poza pusa de tine ce e ma?! :))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Probabil incerca sa prinda Murcielango'ul alb, din iasi :)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
21 Attachment(s)
Na ca l-am vazut si pe asta!Omul stergea masina cu servetele frumos, uitativa atent ca sunt poze in care se vede ;)!Am facut poze, nu a zis absolut nimic,a deschis prima data portiera si nu am apucat sa fac poze si am zis ''mai deschideti 1 va rog frumos sa fac o poza'' si a zis ceva dar nu am inteles,nu cred ca a zis in romana!S-a urcat in masina a pornit si a plecat si l-a parcat pe Stefan (mergea incet)!
P.S:TuningBoy e Murcielago nu Murcielango ;)! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning