Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ZyZ 18-07-08 19:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Here goes the neighbourhood :arrow:

limuzina 18-07-08 20:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 1652206)

La naibaaaaa,eu la 3:30 am fost acolo unde l-am vazut parcat si nu mai era :sad:!Am gasit parcarea subterana si am stat 10 mn sa imi dau seama cum ajung jos...si am ajuns si jos si era o masina de politie in parcare dar nu eram Lamborghini!Apropo jos are sediu politia sau am gresit parcarea...ca nu am gasit nici o paorta metalica!Inca ceva...am vazut un Cayene GTS alb cu numere rosii de Iasi!

Snatch 18-07-08 22:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Aston Martin DB9 apartine domnului Gabriel Mardarasevici care conduce divizia din romania a firmei NESS si fost patron al Radix care a fost vandut acu ceva timp catre NESS si a luat cateva milioane de euro.

D3m0N 18-07-08 22:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
un dodge ram de TM :D
Attachment 593844 Attachment 593845 Attachment 593846

vladutzz 19-07-08 03:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
dodge`u e a tipului din Tatarasi, motor de 8300 benzina, motor de Viper SRT (street racing technology) vro cin`su` de cai daca nu ma`nsel.

DjLeX.YaKuZa 24-07-08 23:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
asa de curiozitate cam cat ii consuma?

boaingboaing 25-07-08 16:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ce va mai place sa vorbiti, asta nu e a tipului din tatarasi, aia din tatarasi e cu nr de SB ;)

limuzina 26-07-08 22:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by boaingboaing (Post 1662152)
ce va mai place sa vorbiti, asta nu e a tipului din tatarasi, aia din tatarasi e cu nr de SB ;)

Ca bine zici, Dodgeul din Tatarasi (de Sibiu) difera de cel de Timisoara...cel putin la fata difera mult...are alta masca!Si omul din tatarasi nu are nici un motor de Viper...ala care o zis vladutzz sau cum o fi minte de rupe...!

vladutzz 27-07-08 04:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
o fi !:shock:

Xtremer 04-08-08 21:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Sry ca n-am poze dar am vazut cum se ducea pe independentei un Gemballa GT 550 (Porsche Cayenne) :shock:. Jur ca asta scria pe spate si se auzea superb.

Dodge Ram e SRT-10 :D 8.3 litri,500 cp

CRyS` 04-08-08 23:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Alb cumva cu jante cromate?

Vazut pe Copou una bucat Corvette Cabrio ... neagra cu nr de Bucuresti!

limuzina 10-08-08 14:53

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Am fost in vacana probabil de asta e asa liniste pe forum.Va fost dor de mine :lol::lol:?Vineri seara cand am ajuns pe la 1 la O.M.V in Pacurari era Murcielago!Pana mam dat eu jos a plecat l-am prins putin...daca il apucam la benzinarie :o:o:o!Poate a facut plinu si a plecat spre Germania...!Oricum am vazut in Monaco si diablo si murcielago si gallardo si enzo si f430 si o gramada...asa ca nu o sa mai alerg ca disperatu prin iasi!

maD_angel 10-08-08 19:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Si in poza pusa de tine ce e ma?! :))

TuningBoy 10-08-08 19:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Probabil incerca sa prinda Murcielango'ul alb, din iasi :)

limuzina 10-08-08 20:37

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
21 Attachment(s)
Na ca l-am vazut si pe asta!Omul stergea masina cu servetele frumos, uitativa atent ca sunt poze in care se vede ;)!Am facut poze, nu a zis absolut nimic,a deschis prima data portiera si nu am apucat sa fac poze si am zis ''mai deschideti 1 va rog frumos sa fac o poza'' si a zis ceva dar nu am inteles,nu cred ca a zis in romana!S-a urcat in masina a pornit si a plecat si l-a parcat pe Stefan (mergea incet)!

P.S:TuningBoy e Murcielago nu Murcielango ;)!


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning