Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

bogddanel 01-05-08 22:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Asta e cu sigurantza cel mai reusit Logan...
Am sperantza{si cred k nu sunt singurul} k va fi cel mai tare Logan...

JON_NSL 05-05-08 22:11

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Super Tare Frate.....respect

preda_arycy 06-05-08 12:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
:caffine:super reusit

CT-06-UIK 08-05-08 09:38

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
fratilor da nu mai bagati poze, mai aveti la bord? Suntem curiosi:D:D:D:D:D:P

ggd_87 08-05-08 19:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
interioru e la finisat! azi am vorbit cu roby.

Norby89 08-05-08 22:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
super..abia astept sa vad :D

OpReA 09-05-08 22:00

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sa vedem...

dabija69 10-05-08 00:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Am urmarit cu sufletul la gura,tot acest thread...cred ca am umplut jumatate de card la aparat cand a fost la 4tuning days...foarte tare!Felicitari,astept cum probabil mai asteapta multi dintre useri si finalul proiectului!Incaodata BRAVO!

tiby120 12-05-08 08:35

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
haide ma nu se mai aude nimic? nu ai mai lucrat nimic la ea? vreau neaparat sa mai vad poze =p~

Norby89 12-05-08 16:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Aveti putina rabdare:D;) sunt sigur ca o sa apara si pozele cu interioru gata cat de curand.

CT-06-UIK 18-05-08 00:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
ok deabea asteptam pozele:D:D:D:D:D

JON_NSL 20-05-08 20:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
la cat de asteptat se lasa cred k o sa iasa belea;),pana atunci astept,punandu-mi imaginatia la contributie,avand la baza cateva poze q interiorul p kre le-am facut la 4 tuning days.....

iuly_007 20-05-08 21:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bai da roby lucreza singur la masina asta????

bogo4all 20-05-08 21:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Nu lucreaza singur. La Cluj am vazut un logan rosu cu acelasi kit.

protuning 20-05-08 23:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 1544269)
bai da roby lucreza singur la masina asta????

raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning