Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

MauS 19-08-08 09:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1703452)
Acu te stiu, si sunt sigur ca toti au auzit de tine :D...

Da mai.... e "Boarfa Tziganeasca" :)))))))))))))))

flmoise 19-08-08 09:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?

MauS 19-08-08 09:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1703468)
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?

Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

|Gyo| 26-08-08 01:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1703477)
Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

betzivaneeee :)))) :twisted: aprop .. mai pune si u frana si trage pe dreapta in parcare cand te cheama careva la un "suc" sau ... suc-ul itzi dauneaza ? :))

DaViD TL 22-09-08 18:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cine ce stie de coral plaza se deschide sau...

adrian_tl30 23-09-08 21:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dupa in ce stadiu arata cred ca mai dureaza ceva timp ... da oricum o sa se deschida :)

mikafly 24-09-08 13:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
O sa se deschida....secolul asta

mikafly 24-09-08 13:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1703477)
Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

Tu pe unde mai umblii domle?......

KAB 24-09-08 20:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1703468)
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?


Salz, frate mai ai masini de inchiriat? stii la ce ma refer :)

flmoise 25-09-08 09:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1774041)
Salz, frate mai ai masini de inchiriat? stii la ce ma refer :)

nu am avut niciodata de inchiriat...dar inchiriasem de la cineva o masina.
ai id meu de yahoo...hai la o vorba:-P

Geox` 25-09-08 15:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cica se deschide pe 10 octombrie :rolleyes2 coral plaza

adrian_tl30 30-09-08 13:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu prea cred ca peste 10 zile se va deschide da ... sa-i vedem ...

liviu01kgb 16-10-08 15:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Frate, da toata lumea doarme? Nu mai zice nimeni nimic?

Eugen_TL 16-10-08 19:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
toata lumea e in MALL :D:))

DaViD TL 16-10-08 21:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:lol: daca ala e mall :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning