Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Hyena 08-05-07 20:19

Re: Oltcit Trs
 
bv ma se stie ca ma faci o tura nu trebuie sa iti mai spun nu ? :)

B-14-BYE 10-05-07 00:13

Re: Oltcit Trs
 
7 Attachment(s)
niste piese..... in vreo 4 zile e gata motorul.. astept cutia de viteze de la madalin zolti.. dar vad ca nu mai apare cu ea.. sper sa nu fie vreo tzeapa..

Ja_Rule 10-05-07 00:17

Re: Oltcit Trs
 
ceasurile sunt o copie fidela a celor de franta ... chiar daca scrie pe ele ... se gasesc ... felicitari pt restu`

B-14-BYE 10-05-07 00:25

Re: Oltcit Trs
 
n-am stiut.. am vzt ca franta. veglia.. oricum sunt noi.. cred ca functioneaza.. decat deloc.. mi-am luat si ambele cabluri de kilometraj noi

BULLETTT 10-05-07 00:26

Re: Oltcit Trs
 
Frumos,sunt curios sa vad produsul finit:)

Radu.Dobromirescu 10-05-07 11:17

Re: Oltcit Trs
 
Fain...ce pot sa zic astept poze ca si ceilalti cu produsul finit...inca un oltcit turbat....:D

Laure2fast 10-05-07 17:01

Re: Oltcit Trs
 
bravo man...terminal odata:) bafta in continuare

B-14-BYE 10-05-07 20:24

Re: Oltcit Trs
 
ii multumesc lu Bullet pt pompa de apa :P

Danutz Bratosin 15-05-07 12:14

Re: Oltcit Trs
 
[QUOTE=Laure2fast;894613]bravo man...terminal odata:) bafta in continuare[/QUO
eu zic k o sa-l termine...cand am fost la el era....boier moflea:) avea vre-o 5 preteni care munceau pe akolo se chinuiau si el ''asa asa bravo faceti treaba buna'' are spor de munca:lol:

B-14-BYE 17-05-07 13:55

Re: Oltcit Trs
 
in vreo 5 luni imi iau motor :D m-am apucat de scoala pt A

maine e gata motoru.. astept o cutie de viteze acum... una 5 axel.. care o s-o cumpar tot zilele astea...

NightClubRacer 20-05-07 22:36

Re: Oltcit Trs
 
succes la scoala! mai bine terminai masina si dupa te apucai de altceva... :)

BULLETTT 21-05-07 20:07

Re: Oltcit Trs
 
Renunti la proiectul oltcit....?

Danutz Bratosin 21-05-07 21:22

Re: Oltcit Trs
 
nu renunta vrea sa zica k vrea sa-si ia si un motor...face scoala acu..nu renunta la oltcit k ma luam eu de el dak renunta...asteapta park motoru si cutia acu de la un preten de-al lui...

Madalin Zolti 22-05-07 16:58

Re: Oltcit Trs
 
[QUOTE=Danutz Bratosin;912826]chiar, cu oltcitu ala verde de la nea Total ce-ai facut? :)))) il cumparasei ptr motor & cutie de gsa parca..
PM..

Pastylat 22-05-07 18:28

Re: Oltcit Trs
 
baieti, sa unde pot sa fac shi eu rost d niste faruri cu semnale clare??shi aveti idee daca s poate pune instalatie d gaz p ele??


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning