Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Hyperyon 30-08-11 15:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4546028)
Vazut azi HYP pe Elena Doamna, nu mi-am dat seama ca esti tu pana nu am vazut cealalta mazda cu semnul verde si da, este o mare diferenta intre ele =))))

salut ;)
o sa o vezi cam des pe acolo o perioada :D

Jockers 30-08-11 17:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu pe hyp aseara pe aproape de gara..:) ..pe grg prin dacia ..:) si cam atat :D

IS19CIP 30-08-11 17:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers da ce erai asa nervos aseara in capat ? cand ai calcato mai tare era sa iti ramana toba in urma :???: ? asa esti tu violent in trafic ? sau ?

grg_92 30-08-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4555049)
vazut si eu pe hyp aseara pe aproape de gara..:) ..pe grg prin dacia ..:) si cam atat :D

ma confunzi..nu am fost aseara in dacia

GAby645 30-08-11 19:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4555054)
Jokers da ce erai asa nervos aseara in capat ? cand ai calcato mai tare era sa iti ramana toba in urma :???: ? asa esti tu violent in trafic ? sau ?

i s-a terminat distonocalmu :)))

MihaiCsl 30-08-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4554775)
salut ;)
o sa o vezi cam des pe acolo o perioada :D

Te uitai cam ciudat la mine =))
Frumoase fetele din centru ? =))

IS19CIP 30-08-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Rih85 la umbrelute in Dacia salut:D

Jockers 30-08-11 23:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eram nervos..ca mi se rupse racordu flexibil si taraiam toba pe jos...da nu ai auzit-o in parcare?:)) acu e in fata la umbrelute...grg erai prin alexandru..:) nu ai golf 4 nr grg negru..?:)

2slow4u 30-08-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG acum jumatate de ora in copou. Salutare, nu te stiu cum arati :)) de asta ma uitam pierdut spre grupul de la banca. poate nici nu erai acolo...

Rih85 31-08-11 03:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4555517)
Rih85 la umbrelute in Dacia salut:D

vinovat :D. eram la o bere... fara alcool bineinteles. salut.

IS19CIP 31-08-11 09:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jockers dar in capat dacia te uitai la mine si la drobeta si la broscutza noastra verde tea fascinat ?

grg_92 31-08-11 10:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4555667)
eram nervos..ca mi se rupse racordu flexibil si taraiam toba pe jos...da nu ai auzit-o in parcare?:)) acu e in fata la umbrelute...grg erai prin alexandru..:) nu ai golf 4 nr grg negru..?:)

nu ma confunzi atunci

RazvanMRG 31-08-11 12:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4555672)
MRG acum jumatate de ora in copou. Salutare, nu te stiu cum arati :)) de asta ma uitam pierdut spre grupul de la banca. poate nici nu erai acolo...

te salut. eram acolo da' te-am vazut tarziu sa te salut. ne uitam toti la cum chinui tu masina pe santurile copoului.

Jockers 31-08-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4556075)
Jockers dar in capat dacia te uitai la mine si la drobeta si la broscutza noastra verde tea fascinat ?

aaa..nu eram atent ..avem draci ..:) daca ma mai vezi ..injura-ma si tu ca sa te vad:)) vazut mrg azi parcat frumos in podu ros prin spate :) :D
IMi este mila de Opelu lu 2slow ..prea frumoasa masina pentru drumurile noastre..am admirat-o in copou acu vre 2 zile :X

2slow4u 31-08-11 14:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi iar MRG in tatarasi, eram cu caddy'u de santier :)). eee ma cam zdruncina iasi-ul cu drumurile lui dar asta e. Cu o masina normala nu zici ca sunt asa rele drumurile dar eu nu mai zic nimica :)).
Busted ai MNZ in intersectia moara de foc. Va salut din caddy'ul alb EVO.


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning