Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

KaratekA.F 27-11-10 20:53

Re: DreamWorks
 
bravo tineti-o tot asa..in vara poate ma alatur si eu voua:) mai am de asteptat:cry:abea astept!!!

NXdev 28-11-10 00:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3848790)
o sa fie un club din ce in ce mai mare... :>:>

Usor usor ajungem sa spargem gheata :), la primul event din 2011 vom fi prezenti.
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3849170)
salutare, scuzati asteptarea, dar acum m-am trezit, am urcat pozele de la intalnirea cluburilor DREAM WORKS & STREET SPIRIT

Salut, multumim pentru poze :D.Daca poti, te rog, sa-mi trimiti pe mess cateva poze cu un e30 de vineri.Iti spun despre care e vorba cand ne gasim "online" :)).

Va rog, risipiti 10 minute din viata, si postati prezentarea masinii :D http://dreamworks.ingashka.ro/forum2...lor-DreamWorks

Zeta 28-11-10 00:48

Re: DreamWorks
 
eu nu vad nimic pe site...:)

aditzu08 28-11-10 12:16

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3849170)
salutare, scuzati asteptarea, dar acum m-am trezit, am urcat pozele de la intalnirea cluburilor DREAM WORKS & STREET SPIRIT

multumim pentru poze bogdane.lasa-mi si mie un p.m. cu idu tau

Neamtzu_e36 28-11-10 15:54

Re: DreamWorks
 
mda dragute pozele ce sa zic :lol: glumeam , chiar marfa ati fost fara mine la intalnire bine va tin minte :lol::lol: bv si tineti-o tot asa cu clubu bv baieti ;)

zahharia 28-11-10 21:58

Re: DreamWorks
 
neamtzule, te-am sunat... ai zis ca ai treaba ca nu stiu ce... lasa ca o sa ne mai intalnim noi ;)

NXdev 29-11-10 09:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3850538)
eu nu vad nimic pe site...:)

S-a rezolvat.
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3851893)
mda dragute pozele ce sa zic :lol: glumeam , chiar marfa ati fost fara mine la intalnire bine va tin minte :lol::lol: bv si tineti-o tot asa cu clubu bv baieti ;)

Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3853079)
neamtzule, te-am sunat... ai zis ca ai treaba ca nu stiu ce... lasa ca o sa ne mai intalnim noi ;)

Trebuie sa recuperezi Neamtzule :)).Multumim.

NXdev 29-11-10 18:33

Re: DreamWorks
 
Update-uri...stil nou...membrii noi...enjoy--> http://dreamworks.ingashka.ro/forum2/

Neamtzu_e36 29-11-10 20:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3853978)
S-a rezolvat.


Trebuie sa recuperezi Neamtzule :)).Multumim.

pai incerc sa recuperez dar vine zapada si motanu nu mai iese :lol::lol: poate vineri mai facem o intalnire tot acolo sa vin si eu :D

NXdev 01-12-10 21:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3855813)
pai incerc sa recuperez dar vine zapada si motanu nu mai iese :lol::lol: poate vineri mai facem o intalnire tot acolo sa vin si eu :D

Vedem cum va fi vremea :P.

Ce mai faceti baieti?S-a lasat tacerea :(?.

PDV_1989 01-12-10 22:26

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3862130)
Vedem cum va fi vremea :P.

Ce mai faceti baieti?S-a lasat tacerea :(?.

Sunt tare curios daca va ninge vineri, abea astept. Eu unu am revenit la programul de iarna :D

NXdev 01-12-10 22:29

Re: DreamWorks
 
Ce jante si-a "tras" domnu :D, arata bine si asa, le facem roz ?

PDV_1989 01-12-10 22:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3862393)
Ce jante si-a "tras" domnu :D, arata bine si asa, le facem roz ?

Nu-mi mai zice de roz ca ma ia capu', eu asa aveam de gand dar daca am pus masina la vanzare....nush, sa vad ca am gasit si bandouri de SUA "X

NXdev 01-12-10 22:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3862404)
Nu-mi mai zice de roz ca ma ia capu', eu asa aveam de gand daca daca am pus masina la vanzare....nush, sa vad ca am gasit si bandouri de SUA "X

Poate te razgandesti in privinta vanzarii :D, cum sunt bandourile USA ?(nu vreau sa caut pe google )

PDV_1989 01-12-10 22:36

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3862411)
Poate te razgandesti in privinta vanzarii :D, cum sunt bandourile USA ?(nu vreau sa caut pe google )

Sa vedem ce vremuri vin. Iti dai seama ca nici eu nu vreau sa dau baba mea pentru ca o iubesc mai mult decat pe prietena"x" :D

PS: bandourile au lucas pentru pozitie :X


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning