![]() |
Re: my tuning r5
am mai vazut si prin spania cu balitza in masina, dar era tot interioru facut asa inclusiv scaunele
|
Re: my tuning r5
Quote:
nea fazekfans, mai ai blanuri si pt. scaune ? o sa dea bine :D |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
daca spanioli sau francezi sunt etalon in materie de tuning, ii cam bai, nu pentru toti binenteles
|
Re: my tuning r5
e mortal si de invidiat proiectu acesta.
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
ceva nou,osal vedem cumara cand as gata
|
Re: my tuning r5
smecher :)):))
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
4 Attachment(s)
nou oglinz + un sony xplod
|
Re: my tuning r5
hai ca o dai inspre bine! felicitari
|
Re: my tuning r5
Quote:
Bafta in continuare! |
Re: my tuning r5
ok mersi
|
Re: my tuning r5
sper ca ii vei da o culoare ceva mai special!
|
Re: my tuning r5
Da o culoare unicat de pe lambo de mii de euro.
Sa faca masina cum trebuie la tabla si mecanic, si apoi visati vopsea speciala si tuning. Daca se va ocupa doar el de masina, e clar ca va iesi treaba de mantuiala--- la unele etape e bine sa apelezi la oamenii care se pricep. Blana aia e in loc de incalzire iarna? pana la masina de show e cale foarte lunga. |
Re: my tuning r5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning