Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

bujuKYL 30-06-11 14:08

Re: my tuning r5
 
am mai vazut si prin spania cu balitza in masina, dar era tot interioru facut asa inclusiv scaunele

turmentatu 30-06-11 14:12

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4433455)
am mai vazut si prin spania cu balitza in masina, dar era tot interioru facut asa inclusiv scaunele

hai ca deja i-ai dat idei.....
nea fazekfans, mai ai blanuri si pt. scaune ?
o sa dea bine :D

bujuKYL 30-06-11 17:36

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by turmentatu (Post 4433470)
hai ca deja i-ai dat idei.....
nea fazekfans, mai ai blanuri si pt. scaune ?
o sa dea bine :D

serios fara glume...dar bineinteles era o masina superba...seat toledo model 90', full tuning, LSD, masina de show ce sa mai! poate majoritatea stiti ca spanioli sunt renumiti pentru tuningul lor excentric:X....ce am vazut acolo in 2 ani si ceva la noi nu cred ca o sa vedem in curand! sunt evoluati mult peste noi

canny 01-07-11 09:49

Re: my tuning r5
 
daca spanioli sau francezi sunt etalon in materie de tuning, ii cam bai, nu pentru toti binenteles

cristi.mk4 01-07-11 11:12

Re: my tuning r5
 
e mortal si de invidiat proiectu acesta.

fazekasnfs 01-07-11 17:55

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
ceva nou,osal vedem cumara cand as gata

johnsonxxl 01-07-11 18:11

Re: my tuning r5
 
smecher :)):))

bujuKYL 01-07-11 20:18

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by canny (Post 4435315)
daca spanioli sau francezi sunt etalon in materie de tuning, ii cam bai, nu pentru toti binenteles

vezi tu frate fiecare cu ideile si gusturile sale, pe bani si timpul lui face tot!

fazekasnfs 02-07-11 18:17

Re: my tuning r5
 
4 Attachment(s)
nou oglinz + un sony xplod

bujuKYL 02-07-11 19:54

Re: my tuning r5
 
hai ca o dai inspre bine! felicitari

o.s 02-07-11 20:02

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4438729)
hai ca o dai inspre bine! felicitari

Sunt de acceasi parere cu bujuKYL. Sunt curios cum va arata masina la final

Bafta in continuare!

fazekasnfs 02-07-11 20:13

Re: my tuning r5
 
ok mersi

bujuKYL 02-07-11 21:02

Re: my tuning r5
 
sper ca ii vei da o culoare ceva mai special!

Eugen_TL 03-07-11 00:59

Re: my tuning r5
 
Da o culoare unicat de pe lambo de mii de euro.
Sa faca masina cum trebuie la tabla si mecanic, si apoi visati vopsea speciala si tuning.
Daca se va ocupa doar el de masina, e clar ca va iesi treaba de mantuiala--- la unele etape e bine sa apelezi la oamenii care se pricep.
Blana aia e in loc de incalzire iarna? pana la masina de show e cale foarte lunga.

bujuKYL 03-07-11 08:04

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4439221)
Da o culoare unicat de pe lambo de mii de euro.
Sa faca masina cum trebuie la tabla si mecanic, si apoi visati vopsea speciala si tuning.
Daca se va ocupa doar el de masina, e clar ca va iesi treaba de mantuiala--- la unele etape e bine sa apelezi la oamenii care se pricep.
Blana aia e in loc de incalzire iarna? pana la masina de show e cale foarte lunga.

ce-ti place sa iei tu lumea la vrajala!


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning