![]() |
Vento ?
|
io zic ca e tir :)
|
cred ca e un vw
|
hondare ala pus de tine nu e focus ? :D :D
|
Nope, e Accord. DAR CE DRAQU E ASTA PUSA ACUM ??? :shock:
|
Pare ceva Audi sau Volkswagen (desi a mai fost zis VW)...
|
opel vectra
|
e europeana. dar nu e nici vento, nici un alt vw, nici vectra.... :)
|
Sa inteleg deci ca nu e nici Audi... poate ceva din est, Skoda sau Lada :? ? Imbinarea capotei e cam naspa :)
|
laguna?..sau moskvich d'ala...ba nu vartburg...plm
|
Fabia?
|
sprinter,vito ?
|
:)
1 Attachment(s)
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !
|
asta e cadillac mane...o stiu
|
Rolls Royce :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning