Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

bofanel 16-05-12 21:47

Re: E46 - Bagged
 
Foarte frumoasa masina ! Auzi dar de ce ai renuntat la faruri cu lupe ?

tupeu 16-05-12 22:19

Re: E46 - Bagged
 
Farurile le-am facut recent, probabil ai vazut poze un pic mai vechi... Tot cu lupele sunt, si sunt f multumit de ele :)

tupeu 25-05-12 12:31

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
update: jante montate, camber mai mare pe fata, etriere vopsite :)
urmeaza pe spate niste distantiere, vechile distantiere nu intra (inca) si mi-ar trebui ceva mai mici...

bujuKYL 25-05-12 13:12

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5038081)
update: jante montate, camber mai mare pe fata, etriere vopsite :)
urmeaza pe spate niste distantiere, vechile distantiere nu intra (inca) si mi-ar trebui ceva mai mici...

superba!:D o iubesc:D

sYdanyel 25-05-12 20:03

Re: E46 - Bagged
 
Ai facut tot ce se putea la aceasta masina si arata incredibil , o intrebare am :D Tu iesi cu ea la plimbare ? :)) Cand iesi o lasi asa de low ? Nu o lovesti ? ca na.. suntem in Romania .. si drumurile lasa de dorit .

M I H' 26-05-12 19:34

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
da mult mai bine cu jantele acestea, felicitari pentru ce ai facut!

tupeu 26-05-12 19:44

Re: E46 - Bagged
 
Destul de jos umblu cu ea, adica decent, o ridic cat sa iasa cauciucu de sub aripa :) evident ma joc cu ea pe strada, adica la un speed bump etc o ridic apoi o las inapoi... Inca nu am avut incidente cu ea si sper sa nu am, trebuie sa fac o vizita la directii sa reglez directia, cum am facut camberu s-a cam dereglat directia, mai am de schimbat niste bucsi pe fata si asa mai departe, "show" voi avea cred luna viitoare cand fac ITPul... :)

Roly94 26-05-12 19:52

Re: E46 - Bagged
 
N-ai putea sa apari saptamana viitoare la bistrita? :D

tupeu 26-05-12 19:54

Re: E46 - Bagged
 
E posibil dar sa vad cum reusesc... Nu promit :)

bujuKYL 26-05-12 21:51

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5039862)
E posibil dar sa vad cum reusesc... Nu promit :)

incearca:-P fa o straduinta!:D

iviTe 27-05-12 09:54

Re: E46 - Bagged
 
arata foarte bine cu rotile astea sunt 8 cu 9 ?? sau 8 cu 10 ? :lol:

tupeu 27-05-12 10:04

Re: E46 - Bagged
 
8,5 cu 10 j fata et 13 (-2 cu distantiere) si spate et 19 cu distantiere de 13 deocamdata va fi un et 6

bujuKYL 27-05-12 22:27

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5040330)
8,5 cu 10 j fata et 13 (-2 cu distantiere) si spate et 19 cu distantiere de 13 deocamdata va fi un et 6

arata superb:D8)..ramai la aceste jante sau sunt doar provizorii?:-P

tupeu 28-05-12 07:57

Re: E46 - Bagged
 
Normal ca le voi mai schimba, momentan asta e imaginea masinii, le voi da o culoare mai "tasty" mai incolo...

bujuKYL 28-05-12 08:22

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5041679)
Normal ca le voi mai schimba, momentan asta e imaginea masinii, le voi da o culoare mai "tasty" mai incolo...

ma gandeam eu ca nu vor ramane, mereu faci cate ceva la ea8)


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning