![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms frumos...insa raman la ceea ce am avut pe masina
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
in Craiova o sa puie din metru in metru aici in orasu asta nu se merita sa scoti masina la plimbare mai jos de ora 21:00 si nu se merita sa ai masina cu garda joasa deci nu e strada fara gropi nu exista asa ceva pe zi ce trece apar altele si altele. oricum sa o faci cat mai repede si sa iti iasa la fel de bine ! bafta
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
age........27 ???
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
chiar asa...age 27??? |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
e mortala omule masina .. ce sa zic RESPECT pentru cele facute .. si sa stii ca a meritat efortu .. acu asteptam sa o repari dupa noua isprava .. ce sa zic multa bafta si fara incidente .. ca ai cam avut parte de asea ceva. . . again .. RESPECT ..
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
masina este gata .....am vazut-o ieri pe calea bucuresti :rolleyes2
aceeasi pisica magnifica , acelasi alb cu tenta de labastru :D :shock: numai bine ;) |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Hai mihaitza cu poze ca piticu asta a imbatranit , o arde la consum :)))
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
o aduci maine? la expo.. ?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
Salut! |
| All times are GMT +2. The time now is 06:01. |
- Copyright 2026 4Tuning