![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Depinde ca daca ai net de la UPC sar putea sa mai faca tie in cs si sa ai lag!
|
Re: Counter Strike 1.6
intr-adevar upc este poate ca nu are peering cu serverul.In rest merge ok
|
Re: Counter Strike 1.6
RECOMAND Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D HF & GL ! |
Re: Counter Strike 1.6
a mai jucat cineva de curand pe server?Poate vb ca sa ne intalnim cu totii!
|
Re: Counter Strike 1.6
pe gemenii intru aproape zilnic.. uneori stau mai mult, dar uneori ies f repede ca ma enerveaza unii.
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Daca tot ne cunoastem mai bine imi lasi mie un pm si vad ce se poate rezolva ;) Si asa imi place sa scap de playeri care cauzeaza probleme pe server , deci oricand imi poti spune , imi lasi un nume + ip , verific loguriile vad despre ce este vorba si vedem ce se poate rezolva , fiecare player daca greseste este sanctionat . |
Re: Counter Strike 1.6
asa te vreau claudi !!fi rea:lol::lol:...am mai intrat si eu ,dar erau decat vro 2-3 pers si ditai plansa!!!Orcum poate facem week-endu asta toti un meci ,dar macar sa vorbi din timp ca sa stie toata lumea:)
|
Re: Counter Strike 1.6
Eu nu ppot juca week-end asta(sunt plecat la tara),dar nu se stie niciodata !!!ClaW asteptam start-ul tau!!!!GoodLuck
|
Re: Counter Strike 1.6
Am intrat acum 2 3 seri si am luat kick de 3 ori dupa care m-am resemnat si am intrat pe traficzone unde sunt mai pro si nu sufera toti copiii. Nu prea intru decat seara cand ajung de la serviciu dar daca tot ma joc 1 ora prefer sa o fac fara batai de cap
|
Re: Counter Strike 1.6
Am inceput dupa o pauza de 4 ani de CS sa intru pe Gemenii in fiecare seara.E un nivel destul de ridicat si foarte rar apare cate unul cu coduri.Atmosfera e ok.Probabil ai luat kick pentru campare sau cuvinte urate; nu am vazut sa se dea kick aiurea pe serverul ala.
|
Re: Counter Strike 1.6
Acum vreo 6 ani jucam cs pigiel nu injur nu campez doar am intrat de fun pentru ca mi-era dor .In fine diseara schimb isp-ul si am sa incerc iar sa intru 1 ora doua daca am timp ne vedem pe server sa ma claxonezi daca intri :-)
|
Re: Counter Strike 1.6
Iti scrie in consola motivul pentru kick , daca ai luat kick de la cineva anume poti face reclamatie aici : http://pcp.gemenii.ro si vedem motivul sau sa-mi dai mie un pm . Iar daca nu ai luat kick de la cineva , probabil ca era server-ul prea full de nu puteai sa intrii iar daca ai intrat si ai jucat ...pentru limbaj obscen iei ban sau llama de la server ...nicidecum kick decat daca este full serverul ;)
|
Re: Counter Strike 1.6
La cat ma voi juca eu 1 ora pe zi nici nu conteaza daca iau kick ban nu stau sa fac anchete .Ma joc pe trafic sau idle si e ok am slot acolo
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Bun , atunci daca iti este greu sau nu vrei sa te interesezi de ce primesti kick atunci nu te mai plange , multumesc si hf ! |
Re: Counter Strike 1.6
Dar unde scrie ca ma plang? Am facut o constatare si am spus ce s-a intamplat
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning