Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

D v D 14-05-10 09:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
am si eu o curiozitate : se mai da careva ?!?

eMH 14-05-10 09:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Da, dar individual...

Ma mir că nu mai zic nimic copiii care erau cu gura mare acum ceva vreme...

Ingerasul99 14-05-10 15:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu am dat mass aseara si fix .. a raspuns.

eMH 14-05-10 16:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu nu am primit!

Ingerasul99 14-05-10 16:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem una mica pe la 8 sau 7?

eMH 14-05-10 16:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Dacă mă īntorc acasă pānă atunci, categoric!!

marian92 14-05-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
As vrea sa joc si eu nfs U2 online dar nu am reusit pana acum :| daca imi spuneti voi cum sa joc intru cu cea mai mare placere:D8):peace: :peace: :peace:

..::AnDy007::.. 17-05-10 19:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3360132)
As vrea sa joc si eu nfs U2 online dar nu am reusit pana acum :| daca imi spuneti voi cum sa joc intru cu cea mai mare placere:D8):peace: :peace: :peace:

sunt in aceeasti situatie....descarc acum jocul si masini pt. el,dar va rog frumos sa ma acceptati asa cum sunt(cam prostanac(beginer))......

Ingerasul99 17-05-10 20:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by ..::AnDy007::.. (Post 3367755)
sunt in aceeasti situatie....descarc acum jocul si masini pt. el,dar va rog frumos sa ma acceptati asa cum sunt(cam prostanac(beginer))......

Cine sa te accepte si unde sa te accepte?

..::AnDy007::.. 18-05-10 15:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
voi in clubul vostru,hamachi

..::AnDy007::.. 18-05-10 18:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur

..::AnDy007::.. 18-05-10 19:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur

D v D 18-05-10 20:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
momentan nu mai primim oameni in club ,vrem sa facerm actele sa devenim acs si apoi poate sa vedem ,o sa avem in vedere propunerea ta ;)

..::AnDy007::.. 18-05-10 20:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
bine...:(:(:(:(:(:(multumesc oricum=(=((=((

Ingerasul99 18-05-10 22:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3370827)
momentan nu mai primim oameni in club ,vrem sa facerm actele sa devenim acs si apoi poate sa vedem ,o sa avem in vedere propunerea ta ;)

Da cum se numeste clubul ca am uitat sa pun parasolarul?


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning