![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
am si eu o curiozitate : se mai da careva ?!?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Da, dar individual...
Ma mir că nu mai zic nimic copiii care erau cu gura mare acum ceva vreme... |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu am dat mass aseara si fix .. a raspuns.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu nu am primit!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Facem una mica pe la 8 sau 7?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Dacă mă īntorc acasă pānă atunci, categoric!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
As vrea sa joc si eu nfs U2 online dar nu am reusit pana acum :| daca imi spuneti voi cum sa joc intru cu cea mai mare placere:D8):peace: :peace: :peace:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
voi in clubul vostru,hamachi
|
Re: NFS UG2 Drifters
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur
|
Re: NFS UG2 Drifters
momentan nu mai primim oameni in club ,vrem sa facerm actele sa devenim acs si apoi poate sa vedem ,o sa avem in vedere propunerea ta ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
bine...:(:(:(:(:(:(multumesc oricum=(=((=((
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning