Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

kraven_4_all 28-05-07 13:03

Re: Diverse discutii
 
caseta de la nesomn a ajuns la cine trebuie!!urmeaza editarile...aveti rabdare ...k nu se fac kt ai bate din palme....+ de asta omul nostru are si servici...deci chill...knd o sa iasa..o sa aflati`...

Elena[] 28-05-07 14:19

Re: Diverse discutii
 
ma intrebam si eu, nu ati vrea sa merem la cluj la 4 tunning days pe 22-24 iunie?
anybody?poate ne mobilizam si merem...

GiGiCarbiT 28-05-07 15:08

Re: Diverse discutii
 
Nu mai te intreba si tu... :)) ca nu emrge nimeni de parca nu stii.....

bogdan_wrc 28-05-07 15:10

Re: Diverse discutii
 
eu ma duc :P
si nu special pt salon, dar voi ajunge si pe acolo

Elena[] 28-05-07 17:54

Re: Diverse discutii
 
Ete, vezi ca merge cineva:)poate se mai aduna lumea

Khalis 28-05-07 18:05

Re: Diverse discutii
 
@Elena: pentru destui dintre noi 22-24 iunie pica taman in sesiune.... :(

shantzu. 28-05-07 18:39

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Elena[] (Post 921934)
ma intrebam si eu, nu ati vrea sa merem la cluj la 4 tunning days pe 22-24 iunie?
anybody?poate ne mobilizam si merem...

ash fii zis eu ceva dar nu zic :lol:
ca iar o patesc :mrgreen:

dragos2900 28-05-07 18:53

Re: Diverse discutii
 
Am si eu o intrebare....Loganu' e euro4? :???:

PH86MIN 28-05-07 18:56

Re: Diverse discutii
 
inainte era euro 3,acum e euro 4 k i au schimbat catalizatorul am inteles

Aadryan 28-05-07 21:00

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 922350)
Am si eu o intrebare....Loganu' e euro4? :???:

Nu e mah.....este euro3. Mai are de mancat inca un euro! :D

PH86MIN 28-05-07 21:28

Re: Diverse discutii
 
e euro 4,intra pe site-ul de la dacia si verifica,ce naiba,eu nu stiu ce am in garaj :P

tre 28-05-07 22:16

Re: Diverse discutii
 
e si euro3 si euro4, depinde de care prinzi pentru ca au ramas pe stoc (da au ramas pe stoc logane).

bogdan_wrc 29-05-07 08:52

Re: Diverse discutii
 
ce dragos vrei masina noua?!?!

dragos2900 29-05-07 10:52

Re: Diverse discutii
 
Intrebam si eu...in nici un caz nu mi-as lua Logan!Daca as avea bani de logan mi-as lua Opel Astra Bertone Turbo...:lol:

feryboy 29-05-07 11:01

Re: Diverse discutii
 
O macheta poate...unde gasesti un Bertone Turbo <in toate mintile ei> la bani de 1,4 MPI....ca imi iau si eu :)


All times are GMT +2. The time now is 01:24.

- Copyright 2026 4Tuning