Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

-LEXION- 20-05-10 09:37

Re: Chat
 
http://traficul.org/?p=5621


:lol::lol::lol::lol::lol:

JunKer_hP 20-05-10 10:41

Re: Chat
 
Imi zice cineva ceva firme din cluj care instaleaza xenon , ceva mai ieftin ?

Craxy 20-05-10 10:56

Re: Chat
 
da un buzz ca iti zic eu:)

Craxy 21-05-10 12:19

Re: Chat
 
nu ma ajuta nimeni cu colantarea unui plafon?chiar nu stiti pe nimeni la care sa ma duc sa mi-l puna calumea?:sad:

vladigrec 25-05-10 14:08

Re: Chat
 
unde este in cluj ceva atelier de reconditionat jante ?

Antilles 25-05-10 21:40

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by vladigrec (Post 3388421)
unde este in cluj ceva atelier de reconditionat jante ?

:)) la mine:P




Stie cineva un motor Ecotec de 1.8 benzina de vanzare? pt un astra g?

ALEX_Agressor 26-05-10 08:36

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by Craxy (Post 3377986)
nu ma ajuta nimeni cu colantarea unui plafon?chiar nu stiti pe nimeni la care sa ma duc sa mi-l puna calumea?:sad:

0743 148 900 adrian(autocolante)

many-CST 26-05-10 17:32

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by -LEXION- (Post 3374951)
http://traficul.org/?p=5621


:lol::lol::lol::lol::lol:

pfai de capu meu ...... io ma pisam p mine daca mi se scria mie un asemenea deviz de reparatie :lol::lol::lol::lol:

CJ-01-WOB 26-05-10 18:41

Re: Chat
 
O veste trista pt toti iubitorii de film /teatru romanesc

http://www.stiridecluj.ro/national/j...tantin-a-murit

Antilles 26-05-10 19:29

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 3391865)
O veste trista pt toti iubitorii de film /teatru romanesc

http://www.stiridecluj.ro/national/j...tantin-a-murit

Da, am aflat deja Dumnezeu sa-l ierte! Un actor de prima clasa, nu am vazut pana acum un film sau o piesa (desi piese de teatru cu el nu prea stiu) care sa nu ma amuze!

vladigrec 27-05-10 18:35

Re: Chat
 
http://www.norc.ro/street-view nu stiu daca a mai fost pus da e tare :)

CJ19TZU 29-05-10 11:25

Re: Chat
 
super tare:)

oq 29-05-10 15:52

Re: Chat
 
este si cu clujul chestia asta.. chiar am vazut masina anul trecut parca.. trecea prin fata pe la primarie

vladigrec 29-05-10 16:26

Re: Chat
 
pai da, ca dai pe romania, eu mi-am vazut masina :-P

CJ-01-WOB 31-05-10 00:54

Re: Chat
 
De ce atatea topicuri cu intalniri marca x , si y .. ?


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning