Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Jockers 31-08-11 13:39

Re: Masini tari din Iasi
 
da mai este un mustang cu nr de bulgaria..:D o domnisoara blonda il conduce..da cam scartie:))

John BRO 31-08-11 14:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am vazut un om mai grasut la volanul acelui mustang cu numere de bulgaria.

tyberyuSS 31-08-11 15:46

Re: Masini tari din Iasi
 
RTR-ul e vechi la iasi, e masina patronului de la 77777:))are mai multe masini tari cu RTR

John BRO 31-08-11 15:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai are un Jeep Wrangler negru si un Chrysler PT Cruiser,nu?
:D

axel_BMW 06-09-11 16:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi cand coboram pe Independentiei am vazut un Volkswagen Beetle facut in Rat Style, foarte misto. Stie cineva ceva de el?
De asemenea am vazut un Corvette ZO6 alb. Din pacate nu am poze, pentru ca nu aveam aparatul foto la mine...

CRyS` 06-09-11 17:34

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

grg_92 06-09-11 17:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4568926)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

un x6 M negru in fata la master (tudor) samabata seara:shock: cu numere de italia parca

N3n3a 06-09-11 18:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4568926)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !

E din iasi x5m-ul, eu il vad foarte des parcat in curtea unei firme de pe calea chisinaului, cum te duci spre podu' ros pe partea dreapta..

Jockers 06-09-11 19:42

Re: Masini tari din Iasi
 
ala cu x6 negru din cate stiu eu e numai kit-ul de M..

Dan101 06-09-11 19:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4568937)
un x6 M negru in fata la master (tudor) samabata seara:shock: cu numere de italia parca

Are doar bara fata de x6M , evacuarile de 5.0I il dau de gol :D

grg_92 06-09-11 19:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4569244)
Are doar bara fata de x6M , evacuarile de 5.0I il dau de gol :D

am muscat atunci :oops::oops: scuze

John BRO 07-09-11 02:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Legat de X6-le negru este un X6 cu pachet Performance si din cate stiu poate avea si motorul de 3 litri cu aceeasi evacuare uriasa.Sper sa nu gresesc.:D

Bogdan_auto 08-09-11 18:56

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Onofrash (Post 4516748)
In nici un caz supersports! e morgan aero 8 IS-xx-ELF

Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

Dan101 08-09-11 20:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4569787)
Legat de X6-le negru este un X6 cu pachet Performance si din cate stiu poate avea si motorul de 3 litri cu aceeasi evacuare uriasa.Sper sa nu gresesc.:D

Corect, 3.0 twinturbo :D, performance package , nu cred ca are pachetul complet in schimb :)

Onofrash 08-09-11 23:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_auto (Post 4573633)
Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

daaaaamn:shock:

BoxeR.RGA 08-09-11 23:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_auto (Post 4573633)
Acum aveti si Supersports ...
Morgan Aero Supersports

incredibil , bijuterie de masina 8)

mituc 08-09-11 23:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Intr-adevar. Pacat ca la noi in iasi sint 10 kilometri de asfalt.

Radu_Toretto93 11-09-11 18:22

Re: Masini tari din Iasi
 
9 Attachment(s)
Salut.
Minunatia asta o stie cineva ?

John BRO 11-09-11 18:28

Re: Masini tari din Iasi
 
I-a spart masina?:lol:Cam taranel proprietarul.

CRyS` 11-09-11 19:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Pozele sunt facute in parcarea unui service auto, de langa Printco,nu?

A mai fost prezentata aici!

Jockers 11-09-11 19:17

Re: Masini tari din Iasi
 
da e peste drum de princo...da app ce natie e?:)

Radu_Toretto93 11-09-11 20:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Poate a mai fost prezentata, dar nu aceleasi poze pentru ca sunt facute de un prieten si el sigur nu a postat pe aici.

De natie e Americana. Chevrolet Nova si nu mai stiu exact model, an, etc.

Eriksson 12-09-11 00:32

Re: Masini tari din Iasi
 
nova kit car

CRyS` 12-09-11 07:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Printco ...

Este folosita zi de zi sau scoasa din Pasti in Craciun pe strada? :oops:

Jockers 12-09-11 09:01

Re: Masini tari din Iasi
 
asa crys...la mine e a 2 oara cand o vad ,doar pe forum :)

N3n3a 13-09-11 21:31

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?

jemis90 13-09-11 21:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4583874)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?

Pontiac Solstice cea galbena.

N3n3a 13-09-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by jemis90 (Post 4583887)
Pontiac Solstice cea galbena.

mc.. ma gandeam eu ca e Pontiac, dar nu eram sigur.

Hyperyon 13-09-11 23:33

Re: Masini tari din Iasi
 
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:

da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P

vinyl 13-09-11 23:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4584181)
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:

da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P


you're a mazda lover :))

abcdabcd 29-09-11 17:57

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Mai o nunta,mai un Ferrari...in fata la hotel Europa :) !

vinyl 29-09-11 19:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta e masina lui Adi Minune :))

Dan101 29-09-11 19:09

Re: Masini tari din Iasi
 
Eiii daaaaaa :))))))))

Danos 29-09-11 20:04

Re: Masini tari din Iasi
 
da,e a lui minune,cand a fost la nunta.Am avut noroc sa il vad si eu prin zona petre andrei,treceam strada si a trecut prin fata mea,nu a avut obrazul sa incetineasca(cand zic ca am avut norocul sa il vad ma refer la ferrari,ca la manelist ma doare undeva de el.)In rest este in spate la primarie destul de des un hummer foarte misto cu nr. de timisoara,de asemenea tot in spate la primarie doua audi S8,unul un gri inchis mat

vlad87 01-10-11 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce sus e ridicat scaunul :))

Dan101 01-10-11 21:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Da e maxim cred :))

Bogdan_auto 12-10-11 19:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4618300)
Da e maxim cred :))

E pana la plafon :)))
cred ca are si o perna inalta pe scaun ...

crvalx 22-10-11 09:55

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
ce mai masina :lol::lol:

Jockers 22-10-11 10:44

Re: Masini tari din Iasi
 
daca nu ma insel e piaggio .. :D aia care fac scutere :D nu are volan :D are ca la scuter :D

GAby645 22-10-11 10:46

Re: Masini tari din Iasi
 
adica ghidon :)
erau o multime de astea inainte la noi in ro


All times are GMT +2. The time now is 12:55.

- Copyright 2026 4Tuning