![]() |
Re: Masini tari din Iasi
da mai este un mustang cu nr de bulgaria..:D o domnisoara blonda il conduce..da cam scartie:))
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am vazut un om mai grasut la volanul acelui mustang cu numere de bulgaria.
|
Re: Masini tari din Iasi
RTR-ul e vechi la iasi, e masina patronului de la 77777:))are mai multe masini tari cu RTR
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai are un Jeep Wrangler negru si un Chrysler PT Cruiser,nu?
:D |
Re: Masini tari din Iasi
Azi cand coboram pe Independentiei am vazut un Volkswagen Beetle facut in Rat Style, foarte misto. Stie cineva ceva de el?
De asemenea am vazut un Corvette ZO6 alb. Din pacate nu am poze, pentru ca nu aveam aparatul foto la mine... |
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
BMW X5 M , alb cu numere de Bucuresti !
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
ala cu x6 negru din cate stiu eu e numai kit-ul de M..
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Legat de X6-le negru este un X6 cu pachet Performance si din cate stiu poate avea si motorul de 3 litri cu aceeasi evacuare uriasa.Sper sa nu gresesc.:D
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Quote:
Morgan Aero Supersports |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Intr-adevar. Pacat ca la noi in iasi sint 10 kilometri de asfalt.
|
Re: Masini tari din Iasi
9 Attachment(s)
Salut.
Minunatia asta o stie cineva ? |
Re: Masini tari din Iasi
I-a spart masina?:lol:Cam taranel proprietarul.
|
Re: Masini tari din Iasi
Pozele sunt facute in parcarea unui service auto, de langa Printco,nu?
A mai fost prezentata aici! |
Re: Masini tari din Iasi
da e peste drum de princo...da app ce natie e?:)
|
Re: Masini tari din Iasi
Poate a mai fost prezentata, dar nu aceleasi poze pentru ca sunt facute de un prieten si el sigur nu a postat pe aici.
De natie e Americana. Chevrolet Nova si nu mai stiu exact model, an, etc. |
Re: Masini tari din Iasi
nova kit car
|
Re: Masini tari din Iasi
Printco ...
Este folosita zi de zi sau scoasa din Pasti in Craciun pe strada? :oops: |
Re: Masini tari din Iasi
asa crys...la mine e a 2 oara cand o vad ,doar pe forum :)
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
imi poate spune si mie cineva ce masina e ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mazda cx-7 cea alba...o bijuterie :lol:
da...stiu ca la cea galbena se facea referire ...m-am bagat si eu in seama cu titlu gratuit :lol::-P |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
you're a mazda lover :)) |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Mai o nunta,mai un Ferrari...in fata la hotel Europa :) !
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta e masina lui Adi Minune :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Eiii daaaaaa :))))))))
|
Re: Masini tari din Iasi
da,e a lui minune,cand a fost la nunta.Am avut noroc sa il vad si eu prin zona petre andrei,treceam strada si a trecut prin fata mea,nu a avut obrazul sa incetineasca(cand zic ca am avut norocul sa il vad ma refer la ferrari,ca la manelist ma doare undeva de el.)In rest este in spate la primarie destul de des un hummer foarte misto cu nr. de timisoara,de asemenea tot in spate la primarie doua audi S8,unul un gri inchis mat
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce sus e ridicat scaunul :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Da e maxim cred :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
cred ca are si o perna inalta pe scaun ... |
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
ce mai masina :lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
daca nu ma insel e piaggio .. :D aia care fac scutere :D nu are volan :D are ca la scuter :D
|
Re: Masini tari din Iasi
adica ghidon :)
erau o multime de astea inainte la noi in ro |
| All times are GMT +2. The time now is 12:55. |
- Copyright 2026 4Tuning