![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Atzi auzit pe Miss Inferno MotorSport???eeeee dak nu atunci va prezint febletzea clubului!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) fmm drk-ule imi shifonezi imaginea =))))) hahahhahahahahah
Super-FIZIC!!! Am zis: sa vina femeile!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tarie de caracter :)) :lol: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Imi cer scuze pt neprezentarea de aseara da am venit foarte obosit de la munca m-a pus in pat la 21:40 ca m-ai stau unpic pana sa vin la intalnire si am adormit...imi cer scz incaodata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nici eu nu am putut ajunge,sper ca lucian sa nu se supere,daffy stie motivul pt care nu am venit ,sper sa nu supar pe nimeni ! :cry:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Daca aseara am dat cu chiulul astazi am facut unpic de treaba zic eu.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
In mare parte a iesit bine,dar dupa parerea mea nu trebuia vopsita grila aia de jos din bara,ca se vede putin ciudat,trebuia sa faci rosie si grila de sus ,daca tot ai facut-o pe aia de jos!
Oricum e curata,frumoasa da-o in balamuc :lol: :doh: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Totul e provizoriu nu va ramane nimic asa dar pt inceput e acceptabil zic eu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
misto....:D :D :D :D :D :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce frumos a fost atunci ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy, dupa parerea mea s`a schimbat radical masina ... good job :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu potzi zice k s-a schimbat radical robynet...arata bine si este un pas inainte.Dupa cum a spus si bogdy este ceva pt moment nu va ramane asa,deci nu va imaginatzi k bodykit-ul va arata asa :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa ma exprim corect ... boticul s`a schimbat radical ... dupa parerea mea ... e simplu si de efect fara nu stiu cate prize de aer sau umflaturi etc.
edit: buza ai cumparat`o sau e custom ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
kid am auzit ca ti ai luat o mica fiara :)....
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning