Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 06-02-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2042279)
Multumesc Fratilii Daffy....alias GPS..=)) pentru plimbarea nocturna din seara astha..hii ma la el ma...la risc tata =))

cu placere domn director......adevarat k la risc....ti-am gasit si porecla pt faza lunga :)):)) " FARU din constanta":)):)):)) in X

DRK*DeSiGn 06-02-09 15:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Atzi auzit pe Miss Inferno MotorSport???eeeee dak nu atunci va prezint febletzea clubului!!

Lucian_GXZ 06-02-09 15:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) fmm drk-ule imi shifonezi imaginea =))))) hahahhahahahahah
Super-FIZIC!!!

Am zis: sa vina femeile!!!

Tweety_rzw 06-02-09 15:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tarie de caracter :)) :lol: :lol:

BGY_Bogdy 07-02-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Imi cer scuze pt neprezentarea de aseara da am venit foarte obosit de la munca m-a pus in pat la 21:40 ca m-ai stau unpic pana sa vin la intalnire si am adormit...imi cer scz incaodata

Tweety_rzw 07-02-09 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nici eu nu am putut ajunge,sper ca lucian sa nu se supere,daffy stie motivul pt care nu am venit ,sper sa nu supar pe nimeni ! :cry:

BGY_Bogdy 07-02-09 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Daca aseara am dat cu chiulul astazi am facut unpic de treaba zic eu.....

Tweety_rzw 07-02-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
In mare parte a iesit bine,dar dupa parerea mea nu trebuia vopsita grila aia de jos din bara,ca se vede putin ciudat,trebuia sa faci rosie si grila de sus ,daca tot ai facut-o pe aia de jos!

Oricum e curata,frumoasa da-o in balamuc :lol: :doh:

BGY_Bogdy 07-02-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Totul e provizoriu nu va ramane nimic asa dar pt inceput e acceptabil zic eu

daffy duck™ 07-02-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
misto....:D :D :D :D :D :D

johnny325 07-02-09 20:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce frumos a fost atunci ;)

RoByNeT 08-02-09 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy, dupa parerea mea s`a schimbat radical masina ... good job :)

DRK*DeSiGn 08-02-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu potzi zice k s-a schimbat radical robynet...arata bine si este un pas inainte.Dupa cum a spus si bogdy este ceva pt moment nu va ramane asa,deci nu va imaginatzi k bodykit-ul va arata asa :)

RoByNeT 08-02-09 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa ma exprim corect ... boticul s`a schimbat radical ... dupa parerea mea ... e simplu si de efect fara nu stiu cate prize de aer sau umflaturi etc.

edit: buza ai cumparat`o sau e custom ?

kyd_ursu 09-02-09 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kid am auzit ca ti ai luat o mica fiara :)....


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning