![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
o intrebare putin offtopic : masina va fi la Tuning Days pe 1 Aprilie ? , dar Cielo-Nexia ? :rolleyes2
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Nu e nimic sigur suntem in discutii cu organizatorul.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
eu sper sa fie...are multi fani si ar fi pacat sa nu fie prezenta...:P
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
pe mine m-a emotionat un pic cand a venit la bucuresti la cursa d langa casa poporului... :D
ce cutie de viteze are? de p opel? f16? |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
adevarat ai spus, adevarat de tot. iti multumesc ca ai spus asta...
daca tu nu intelegi... nu stiu cine ar putea... |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Desi am kitul de marire a puterii venit am sa mai stau cca doua saptamani si masina o sa o bag in lucru dupa urmatorul raliu.
Concurenta se apropie si eu nu voi sta adormit pe urechea bleaga. Am sa fiu mereu cu un pas , doi trei sau mai multi in fata lor. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
sa intzeleg k vei fi prezent pe litoral nu doar k organizator?....
constantza e in aer....vrem sa vedem cum alearga sau mai bine zis cum intzeapa floreta |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol: :lol: :lol:
inca nu stiu |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
BV...AM ADMIRAT MASINA MINUTE INTREGI.....DE FAPT...TE ADMIR PT FAPTUL CA NU AM VAZUT ABSOLUT NICI UN ACCESORIU INUTIL.....M-AM UITAT INNAUNTRU....Aproape stoc.(VEZI MILIOANELE DE CEASURI SI CADRANE DE PE ALTE MASINI).
PS....REZOLVA REPEDE SCURSURA DE PE ELERON...E VIZIBILA.ACUM PRBL CUM TE CUNOASTEM TE INTERESEAZA MAI PUTIN....INSA....SHOW.....EXPO....ORICUM SUBERB ELERONUL. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
deci cum e posibil masina cea mai puternica din expo sa stea in cel mai ascuns colt in timp ce masini rivale(nu e cazul sa specific despre ce masina e vb...se stie), dar invinse, sa stea in lumina reflectoarelor...:D :twisted:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
adevarul e ca si eu am cautat-o pur si simplu stiind ca e acolo.am iesit si apoi am intrat iar ca sa o gasesc.destul de ciudat locul destinat.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
masina a fosdt prezentata in standul RADACINI care special a ales acea locatie pt a fi retrasa si mai linistita, iar eu am aduc masina cape un varf de lance al RacingCode care mai nou tuneaza masini in garantie cu garantia nealterata.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Cam aiurea asezata. Nu am avut loc de ea :lol:
Nice... very nice, mai ales "+750 WHP"! O-ntrebare pe care n-am apucat s-o pun la Bucuresti: ai mai mult de 750 cp, sau la cei de fabrica sunt adaugati 750 cp ? :D Hai... mai da di casa, ca doar ce-ai inceput! :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 14:23. |
- Copyright 2026 4Tuning