Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

roninx 05-03-07 23:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
o intrebare putin offtopic : masina va fi la Tuning Days pe 1 Aprilie ? , dar Cielo-Nexia ? :rolleyes2

SEBASTIAN 05-03-07 23:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu e nimic sigur suntem in discutii cu organizatorul.

Doctorul 14-03-07 01:14

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
eu sper sa fie...are multi fani si ar fi pacat sa nu fie prezenta...:P

sco211 14-03-07 13:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
pe mine m-a emotionat un pic cand a venit la bucuresti la cursa d langa casa poporului... :D

ce cutie de viteze are? de p opel? f16?

SEBASTIAN 14-03-07 21:43

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 797038)
eu sper sa fie...are multi fani si ar fi pacat sa nu fie prezenta...:P

Atunci cand organizezi faci multe sacrificii nu ai timp suficient pt tine si mai pierzi din bucurie.

Gratzian 23-03-07 03:56

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
adevarat ai spus, adevarat de tot. iti multumesc ca ai spus asta...
daca tu nu intelegi... nu stiu cine ar putea...

SEBASTIAN 23-03-07 07:52

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Desi am kitul de marire a puterii venit am sa mai stau cca doua saptamani si masina o sa o bag in lucru dupa urmatorul raliu.
Concurenta se apropie si eu nu voi sta adormit pe urechea bleaga.
Am sa fiu mereu cu un pas , doi trei sau mai multi in fata lor.

ROSSI 46 26-03-07 19:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sa intzeleg k vei fi prezent pe litoral nu doar k organizator?....

constantza e in aer....vrem sa vedem cum alearga sau mai bine zis cum intzeapa floreta

SEBASTIAN 26-03-07 23:59

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:lol: :lol: :lol:

inca nu stiu

aiurel 02-04-07 16:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
BV...AM ADMIRAT MASINA MINUTE INTREGI.....DE FAPT...TE ADMIR PT FAPTUL CA NU AM VAZUT ABSOLUT NICI UN ACCESORIU INUTIL.....M-AM UITAT INNAUNTRU....Aproape stoc.(VEZI MILIOANELE DE CEASURI SI CADRANE DE PE ALTE MASINI).
PS....REZOLVA REPEDE SCURSURA DE PE ELERON...E VIZIBILA.ACUM PRBL CUM TE CUNOASTEM TE INTERESEAZA MAI PUTIN....INSA....SHOW.....EXPO....ORICUM SUBERB ELERONUL.

X-centric 03-04-07 23:26

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
deci cum e posibil masina cea mai puternica din expo sa stea in cel mai ascuns colt in timp ce masini rivale(nu e cazul sa specific despre ce masina e vb...se stie), dar invinse, sa stea in lumina reflectoarelor...:D :twisted:

MariusM 03-04-07 23:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by X-centric (Post 832137)
deci cum e posibil masina cea mai puternica din expo sa stea in cel mai ascuns colt in timp ce masini rivale(nu e cazul sa specific despre ce masina e vb...se stie), dar invinse, sa stea in lumina reflectoarelor...:D :twisted:

esentele tari sunt tinute in flacoane mici ;)

aiurel 04-04-07 09:25

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
adevarul e ca si eu am cautat-o pur si simplu stiind ca e acolo.am iesit si apoi am intrat iar ca sa o gasesc.destul de ciudat locul destinat.

SEBASTIAN 04-04-07 16:27

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
masina a fosdt prezentata in standul RADACINI care special a ales acea locatie pt a fi retrasa si mai linistita, iar eu am aduc masina cape un varf de lance al RacingCode care mai nou tuneaza masini in garantie cu garantia nealterata.

Gabi 04-04-07 21:03

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Cam aiurea asezata. Nu am avut loc de ea :lol:

Nice... very nice, mai ales "+750 WHP"! O-ntrebare pe care n-am apucat s-o pun la Bucuresti: ai mai mult de 750 cp, sau la cei de fabrica sunt adaugati 750 cp ? :D Hai... mai da di casa, ca doar ce-ai inceput! :-P


All times are GMT +2. The time now is 14:23.

- Copyright 2026 4Tuning