Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Top 100 Posturi TARI ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/82413-top-100-posturi-tari.html)

valy91 07-05-10 12:51

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
andrei, nu rade de el ca tu nu ai decat 16 ani ;) asa ca, abtinete la comentariile alea cu adresa directa la varsta persoanelor.

"ccezar_2007 nu cred ca are mai mult de 15 ani"

DEVIL's Style 08-05-10 00:27

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Andrei , nu esti tu in masura sa judeci ceea ce am zis eu acolo ! spune mi si mie ce e asa de amuzant in ceea ce am zis eu acolo? unul care minte doar ca sa isi vanda masina? si eu eram sa cad intr o capcana de genul la o masina de 17 mii de euro ! imi venea sa ma duc dupa el sa ii rup gatul doar pentru minciunile spuse ! cat despre cezar ala ! el viseaza , eu am un bmw 530d din 99' care l am cumparat cu 1750 de euro fix ! si el vine cu aberatia aia? sa fim seriosi! cand ai sa cresti mai mare si ai sa doresti sa iti cumperi masina , sa dea domnu sa nu dai peste unul ca cezar sau altii ca atunci sa vezi ce ai sa te dai tu cu capul de pereti !

andreimp3 08-05-10 08:44

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
valy91 in primul rand eu am facut cateva greseli in trecut... cand a ras lumea de mine ca aberam... daca eu am ras de cezar, am ras pentru ca macar eu ma abtin si nu spun asa prostii... adica unde stiu ca nu e de nasul meu tac si doar citesc nu dau reply
devil's style... am vrut sa scot in relief ca tu ai dat un reply calumea acolo... dar vrobeai cu "cezar" de parca avea 25 de ani... adica el spunea numai prosti si eu chiar cred ca cezar nu are mai mult de 15 ani... adica tu vorbeai frumos si in topic restul discutau altceva... caterinca la adresa lui cezar:???:

inca o recomandare de la "bano" https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...ml#post3341951

22VIN 09-05-10 23:14

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Mi s-a parut haioasa situatia. Intreaba cineva ceva, si vine unu' care n-are nicio legatura cu Pitestiul (din cate scrie la locatia lui) si zice o gluma de copil de 10 ani de ramai :shock: :lol::lol:
https://forum.4tuning.ro/209-zona-com...e-dublate.html

eMH 10-05-10 11:52

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Hai ca e bun :))

Probabil a şi râs cineva, numai că nu de glumă,ci de el...

Brian 24-05-10 18:06

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Pe mine m-a binedispus.. :D

Quote:

Originally Posted by Causal (Post 3383826)
Salut,
Am un golan din 2008 si as dori sa'l fac cel mai puternic logan din romania,poate chiar din lume.Ma gandeam la un motor de evo XIII,IX care sa produca undeva la 600cp.Din cate am vazut eu se pot scoate chiar 800cp dintr-un motor de evo.Stiti vreun tuner care poate face asa ceva?
Astept raspunsuri
Multumesc.


MM11AJJ 24-05-10 22:29

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/283-discutii...0-audi-a6.html pruncu are doar 16 ani dar el are a6 si golf 3 :)) pe alt topic scrie ca are vreo 2000 deoparte si vrea sa isi ia masina

andreimp3 25-05-10 08:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
o avea el 16 ani, dar totusi cat de dus e...
nu are navi, dar in poza are :???:

ZaNe94 25-05-10 09:38

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 3387033)
https://forum.4tuning.ro/283-discutii...0-audi-a6.html pruncu are doar 16 ani dar el are a6 si golf 3 :)) pe alt topic scrie ca are vreo 2000 deoparte si vrea sa isi ia masina

o fi pus gresit varsta.... poate are 61 :))

22VIN 25-05-10 10:41

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 3386078)
Pe mine m-a binedispus.. :D

:lol::lol:
Motor de evo treispe:lol::lol:
Sa astepte paispele, o sa fie mai puternic, o sa aiba Logan rival direct pentru Veyron. Evident, va consuma 3%.

VladM 25-05-10 12:34

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3387844)
:lol::lol:
Motor de evo treispe:lol::lol:
Sa astepte paispele, o sa fie mai puternic, o sa aiba Logan rival direct pentru Veyron. Evident, va consuma 3%.

Unii intra pe forumul asta si ne cred prosti,cred ca ne impresioneaza cu prostiile lor,sau ce baliverne mai aud ei...

DEVIL's Style 25-05-10 14:22

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Sunteti "invidiosi" pe om lasa ca va arat eu cum pun motor de m5 pe solenza mea ... si o sa va para rau dupa aia :)))))

Acum pe bune , am vazut logan turbo/compresor , un swap de 2.0 maxim merge , dar sa pui motor de evo si sa il duci la 800 de cai , sincer cred ca omul sa lovit la cap rau de tot !

22VIN 25-05-10 20:47

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3388118)
Unii intra pe forumul asta si ne cred prosti,cred ca ne impresioneaza cu prostiile lor,sau ce baliverne mai aud ei...

Lumea vede 4tuning. Cand ei aud de 4tuning, se gandesc direct la fast&furious si nfs underground. Zic ca aici gasesc numai neoane, nos-uri, suspensii hidraulice si miliarde de cai, si au impresia ca numai asa ne pot impresiona. Pacat, forumul ar putea fi mult mai curat daca astfel de exemplare nu ne-ar mai incanta cu prezenta lor.

andreimp3 27-05-10 08:00

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3388118)
Unii intra pe forumul asta si ne cred prosti,cred ca ne impresioneaza cu prostiile lor,sau ce baliverne mai aud ei...

Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3389461)
Lumea vede 4tuning. Cand ei aud de 4tuning, se gandesc direct la fast&furious si nfs underground. Zic ca aici gasesc numai neoane, nos-uri, suspensii hidraulice si miliarde de cai, si au impresia ca numai asa ne pot impresiona. Pacat, forumul ar putea fi mult mai curat daca astfel de exemplare nu ne-ar mai incanta cu prezenta lor.

daca nu ar fi VladM si amphetamine nu stiu ce s-ar alege de forum... macar aduc in discutie ceva : ))

eMH 27-05-10 15:03

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by vlad_:P (Post 3389437)
astazi ti-am vazut-o prma oara "live" :P ii foarte frumoasa, sa ai noroc la ea

Eu ştiu că omul se referea la maşină, dar tot sună amuzant :)


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning