![]() |
Re: Top 100 Posturi TARI !
andrei, nu rade de el ca tu nu ai decat 16 ani ;) asa ca, abtinete la comentariile alea cu adresa directa la varsta persoanelor.
"ccezar_2007 nu cred ca are mai mult de 15 ani" |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Andrei , nu esti tu in masura sa judeci ceea ce am zis eu acolo ! spune mi si mie ce e asa de amuzant in ceea ce am zis eu acolo? unul care minte doar ca sa isi vanda masina? si eu eram sa cad intr o capcana de genul la o masina de 17 mii de euro ! imi venea sa ma duc dupa el sa ii rup gatul doar pentru minciunile spuse ! cat despre cezar ala ! el viseaza , eu am un bmw 530d din 99' care l am cumparat cu 1750 de euro fix ! si el vine cu aberatia aia? sa fim seriosi! cand ai sa cresti mai mare si ai sa doresti sa iti cumperi masina , sa dea domnu sa nu dai peste unul ca cezar sau altii ca atunci sa vezi ce ai sa te dai tu cu capul de pereti !
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
valy91 in primul rand eu am facut cateva greseli in trecut... cand a ras lumea de mine ca aberam... daca eu am ras de cezar, am ras pentru ca macar eu ma abtin si nu spun asa prostii... adica unde stiu ca nu e de nasul meu tac si doar citesc nu dau reply
devil's style... am vrut sa scot in relief ca tu ai dat un reply calumea acolo... dar vrobeai cu "cezar" de parca avea 25 de ani... adica el spunea numai prosti si eu chiar cred ca cezar nu are mai mult de 15 ani... adica tu vorbeai frumos si in topic restul discutau altceva... caterinca la adresa lui cezar:???: inca o recomandare de la "bano" https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...ml#post3341951 |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Mi s-a parut haioasa situatia. Intreaba cineva ceva, si vine unu' care n-are nicio legatura cu Pitestiul (din cate scrie la locatia lui) si zice o gluma de copil de 10 ani de ramai :shock: :lol::lol:
https://forum.4tuning.ro/209-zona-com...e-dublate.html |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Hai ca e bun :))
Probabil a şi râs cineva, numai că nu de glumă,ci de el... |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Pe mine m-a binedispus.. :D
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
https://forum.4tuning.ro/283-discutii...0-audi-a6.html pruncu are doar 16 ani dar el are a6 si golf 3 :)) pe alt topic scrie ca are vreo 2000 deoparte si vrea sa isi ia masina
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
o avea el 16 ani, dar totusi cat de dus e...
nu are navi, dar in poza are :???: |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Motor de evo treispe:lol::lol: Sa astepte paispele, o sa fie mai puternic, o sa aiba Logan rival direct pentru Veyron. Evident, va consuma 3%. |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Sunteti "invidiosi" pe om lasa ca va arat eu cum pun motor de m5 pe solenza mea ... si o sa va para rau dupa aia :)))))
Acum pe bune , am vazut logan turbo/compresor , un swap de 2.0 maxim merge , dar sa pui motor de evo si sa il duci la 800 de cai , sincer cred ca omul sa lovit la cap rau de tot ! |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning