Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

BarsyA 10-03-10 20:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Te salut! Am si eu o mare rugaminte la tine. Ma intereseaza un pretz pentru fusta spoiler fatza VW Golf IV Aniversary25 cum a achizitzionat si Jock.
Merci mult anticipat! O zi buna!

razak 10-03-10 20:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
450 ron doar 1 bucata

bodyn 10-03-10 21:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
as dori sa stiu pretul total pentru urmatoarele:

http://cgi.ebay.com/8pcs-10mm-0-5W-H...item563a6ad57a pretul pentru 16 buc adica 2 seturi de 8


si pentru:
http://cgi.ebay.com/15x-10mm-Plastic...item439de2d42f

si pentru:
http://cgi.ebay.com/20-ABS-Chrome-LE...item5639dc8264


merci frumos!

razak 10-03-10 21:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
1 . e licitatie, daca se termina acolo te costa 45 ron 1 set , nu sunt 2 seturi la licitatie

2. tot licitatie, daca ramane neschimbata 45 ron

3. 48 ron

bumx 15-03-10 22:56

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut .cat mar ajunge asa ceva ?http://cgi.ebay.de/NEU-SPORT-SPIEGEL...item439df1cce1

sau :http://cgi.ebay.de/BMW-E36-M3-Spiege...item335b10c3bd

ms mult

razak 16-03-10 09:23

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Cred ca undeva la maxim 200 ron

Tinta 17-03-10 19:41

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
As dori sa comand si eu produsul:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/K-N-T...Q5fAccessories

astept pm pt stabilire avans.etc
telefon 0723 641 647
Multumesc

razak 17-03-10 21:36

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
1200 ron cu totul

cristacheadi88 18-03-10 11:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut!Aduci numai de pe ebay sau si de pe alte site-uri?
M-ar interesa o suspensie pe aer pt un Peugeot 2o6 si am gasit asta http://www.airbagit.com/product-p/fbs-peu-08-kit3.htm. si am mai gasit asemanator pe un site din franta dar si pe ebay numai ca pe ebay nu zice daca are si pt 206 http://viewitem.eim.ebay.eu/SUSPENSI...374476925/item
Daca imi poti lasa un id de mess sa vb sau un nr de tel ar fi perfect.
Multumesc!

cristacheadi88 18-03-10 11:47

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut!Aduci numai de pe ebay sau si de pe alte site-uri?
M-ar interesa o suspensie pe aer pt un Peugeot 2o6 si am gasit asta http://www.airbagit.com/product-p/fbs-peu-08-kit3.htm. si am mai gasit asemanator pe un site din franta.
Daca imi poti lasa un id de mess sa vb sau un nr de tel ar fi perfect.
Multumesc!

razak 18-03-10 12:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
se poate aduce la 9250 ron, ai toate datele de contact in semnatura mea

FUM 20-03-10 00:23

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
asta cat ma cost cu tot cu comision http://cgi.ebay.de/Bremskolben-Rueck...item2eabd2ea9e

mihaibsk 23-03-10 12:45

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Hai Razak cu suspensia aia ca ma dezvelesc in somn... Ma trezesc de 4-5 ori pe noapte sa numar stelele... :woowoo:

RazvyGTC 24-03-10 09:56

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut ,

Ma intereseaza suspensia de mai jos :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...22568975#rpdId

Este aceasi ca pentru bsk.

Te rog zi-mi si mie un pret final cu transport cu tot comision si etc, si un termen aproximativ de livrare..

Merci.

Razvan.

mihaibsk 26-03-10 11:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Suspensia a venit mai repede decat ma asteptam :crazy:

Foarte prompt si serios :-D


All times are GMT +2. The time now is 15:53.

- Copyright 2026 4Tuning