Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

Psycho 01-06-05 23:17

pai nu trebuia sa fie noapte ... in poza e alb .. k si cum ar fii facuta ziua :) WTF ?

sil4tuning 02-06-05 07:10

si eu am vrut sa prind un fulger sau macar lumina degajata dar nu am apucat bv blowwind

EvLSant0S 06-06-05 15:24

3 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 06-06-05 19:41

asta e idealul tau feminin? :lol: :lol: :lol:

Psycho 06-06-05 20:16

esti bolnav .. oamenii au vazut ce le`ai facut ???

EvLSant0S 06-06-05 22:06

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
asta e idealul tau feminin? :lol: :lol: :lol:

neah , doar ca stergeam ce mai am prin pc cu 4ss .. si am gasit poza asta :arrow: :arrow:
si m-am gandit sa fac ceva haios cu ea ..
bine .. ea oricum e o poza haioasa... ca sa nu zic o poza la care ma uit si ma pish pe mine de ras

EvLSant0S 06-06-05 22:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
esti bolnav .. oamenii au vazut ce le`ai facut ???

initial facusem una , tot ceva de genu , doar ca actiunea se petrecea in pat ..
intre 2 ei ... cu fetzele respectivilor ...
dupa aia am zis ca .... se vor ataca prea tare
so .. am pus ceva mai soft / haios

+ce le-am facut ? !
daruit un corp frumos ?! =))

Hondarul 06-06-05 22:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
esti bolnav .. oamenii au vazut ce le`ai facut ???

Nu este bolnav, este doar gay... Si chiar daca sunt moderator aici nu-i voi sterge pozele ca nu se pune nimeni la mintea lui de larva. Sa vada cat il duce mintea aia de greiere... :lol:

Psycho 06-06-05 22:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
esti bolnav .. oamenii au vazut ce le`ai facut ???

initial facusem una , tot ceva de genu , doar ca actiunea se petrecea in pat ..
intre 2 ei ... cu fetzele respectivilor ...
dupa aia am zis ca .... se vor ataca prea tare
so .. am pus ceva mai soft / haios

+ce le-am facut ? !
daruit un corp frumos ?! =))


cred k in sfrashit daca se intrebau cum ar fii aratat daca erau femei ... .. raspunsul le`a venit .. cine este celalaltt .. ? unu e speder .. celalalt ?

SpeedeR 06-06-05 22:37

:lol: :lol: :lol: :lol: ce ma? nu stiati? saracu santos ii place sa \"ia microfonu in bot\" , mai ales pe la opera.... zona lui :lol: :lol:

si fiti atenti cum si unde ii intoarceti spatele.... a scris in ziare despre el, cum ka la parada organizata de el ( k saracul nu poate sa organizeze sau sa fie si el activ la altceva decat la parade de gay ,unde e tata lor) ca atunci cand sau aplecat politistii sa isi ia pulanele din masina, domnisoara santos tzusht! cu pleasca la poponeata lor... k deh! vroia sa aiba o seara cu tot tacamul si pt asta trebuia sa ajunga la parnaie nu?! :lol:

bombonelule! :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 07-06-05 00:38

Re:
 
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

alexutzu 07-06-05 13:39

nu va mai certati aici..... ce s-a intamplat intre voi cu clubul si etc discutatile si voi in alta parte, asta daca mai e ceva de discutat.....

DEVIATI AIUREA SI FARA ROST, daca cei doi (hondaru si speeder) se simt atacati sau ceva sa stearga pozele de acolo, va certati aiurea :roll:

SpeedeR 07-06-05 20:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

nope....e bine k recunosti :lol: :lol: :lol: :lol: fiecare cu orientarea lui sexuala.....


restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol:

EvLSant0S 08-06-05 07:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

nope....e bine k recunosti :lol: :lol: :lol: :lol: fiecare cu orientarea lui sexuala.....


restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol:

Ai tacut ?!

Ciro_zel 08-06-05 13:59

1 Attachment(s)
Buhuhu..ce tareeee


All times are GMT +2. The time now is 18:46.

- Copyright 2026 4Tuning