![]() |
pai nu trebuia sa fie noapte ... in poza e alb .. k si cum ar fii facuta ziua :) WTF ?
|
si eu am vrut sa prind un fulger sau macar lumina degajata dar nu am apucat bv blowwind
|
3 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
asta e idealul tau feminin? :lol: :lol: :lol:
|
esti bolnav .. oamenii au vazut ce le`ai facut ???
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
si m-am gandit sa fac ceva haios cu ea .. bine .. ea oricum e o poza haioasa... ca sa nu zic o poza la care ma uit si ma pish pe mine de ras |
Re:
Quote:
intre 2 ei ... cu fetzele respectivilor ... dupa aia am zis ca .... se vor ataca prea tare so .. am pus ceva mai soft / haios +ce le-am facut ? ! daruit un corp frumos ?! =)) |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
cred k in sfrashit daca se intrebau cum ar fii aratat daca erau femei ... .. raspunsul le`a venit .. cine este celalaltt .. ? unu e speder .. celalalt ? |
:lol: :lol: :lol: :lol: ce ma? nu stiati? saracu santos ii place sa \"ia microfonu in bot\" , mai ales pe la opera.... zona lui :lol: :lol:
si fiti atenti cum si unde ii intoarceti spatele.... a scris in ziare despre el, cum ka la parada organizata de el ( k saracul nu poate sa organizeze sau sa fie si el activ la altceva decat la parade de gay ,unde e tata lor) ca atunci cand sau aplecat politistii sa isi ia pulanele din masina, domnisoara santos tzusht! cu pleasca la poponeata lor... k deh! vroia sa aiba o seara cu tot tacamul si pt asta trebuia sa ajunga la parnaie nu?! :lol: bombonelule! :lol: :lol: :lol: |
Re:
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?
|
nu va mai certati aici..... ce s-a intamplat intre voi cu clubul si etc discutatile si voi in alta parte, asta daca mai e ceva de discutat.....
DEVIATI AIUREA SI FARA ROST, daca cei doi (hondaru si speeder) se simt atacati sau ceva sa stearga pozele de acolo, va certati aiurea :roll: |
Re:
Quote:
restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Buhuhu..ce tareeee
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:46. |
- Copyright 2026 4Tuning