![]() |
Re: Femeia .....
Quote:
dar santos are dreptate,in ritmu asta ai de asteptat muuult si bine |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
gata, va rog, fara offtopic, se pare ca in sf. a inteles .. ideea ..
|
Re: Femeia .....
Quote:
cum definim femeia? si... cum o intelegeti fiecare? |
Re: Femeia .....
......ar trebui cu grija ;)....
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
......ce v`ati face voi fara mine :lol::lol:.....aoleu kum suna :oops: simt k ma pashte bataia ....urati`mi pashte fericit! :lol::lol::lol:
|
Re: Femeia .....
dak il mai apuci pe the next one :D:D:D
|
Re: Femeia .....
Quote:
si .. cum o inteleget fiecare ? cine intelege femeile ? trebuie luata ca atare si aia e .. :) cu cat schimbi cat mai multe p saptamana cu atat mai bine .. .(punct) ai o rel. max. 2 chipurile .. stabila.. si in rest. . tzoc poc . |
Re: Femeia .....
amiiin!!!
ce rost are sa pui suflet si apoi s-o vezi cu altu pe strada sau....pur si simplu sa se suceasca subit....ce rezolvi?nervi,dezamagire....intr-un cuvant INUTILITATE cat despre ce este femeia.pai ce este?inainte vroiam sa aflu dar nu mai sunt asa de curios.exact cum a zis santos:femeia trebe luata ca atare!!!(sa stii santose ca pt replica asta ai o bere d la mine) cat despre relatiile tzaca-paca...pana la un anumit punct sunt cele mai bune.aici e putin cam cum e cu jocurile de noroc.TREBE SA STII CAND SA TE OPRESTI |
Re: Femeia .....
needbrain...ai spus ca nu are rost sa pui suflet...eu te intreb acum pe tine ceva: tu ai pus suflet in relatia cu actuala?tii la ea? eu cred ca da ...asa ca teoretic sa nu pui suflet e f usor,dar practic nu prea te poti abtine,,,,te abtii la unele care nu au acel "ceva" care sa te faca sa inebunesti!
|
Re: Femeia .....
e mai putin important ce simt io in momentul de fatza si pt cine simt in momentul de fatza.eu am scris o chestie de care poti tine cont...sau nu
daca vei citi,mai atent vei observa ca am mai zis io ceva acolo....mai pe blat asa,pt cine are ochi sa citeasca ;) |
Re: Femeia .....
ok nu mai spun nik! chestia era ca nu m-am luat de tine..sau ti-am reprosat ceva..doamne fereste :) spuneam asa in general ca multi stiu ca nu e bine sa se puna suflet dar cam toti pun intr-o relatie care exista de ceva timp...cel putin asta e parerea mea! ;)
|
Re: Femeia .....
cam de aceeasi aprere cu tuningboy ...
si dak incerci sa nu pui suflet ... dupa un timp ... tzi se baga sub piele ... si nu ai ce face .... e ceva involuntar ... dar cam asa se intampla ... parerea mea |
Re: Femeia .....
Quote:
tu ai deskis topicul :lol::lol::lol::lol: tu ai intrebat, si tot tu ai si dat prima definitie acum tu intrebi why bother?:twisted::twisted::twisted::twisted::twiste d: |
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning