Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

needBrain 01-05-06 23:16

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
poftim... :D draga mea, am fost atat de r3t@rd@t incat am stat 30 de minute sa caut pe google.com poze cu CIULINI si l-am ales pe cel mai frumos ...


edit sant0s : esti tare rau .. ai cucerit-o .. acum du-te si da din dreapta !

looooooooooooooooooooooooooooooool :))))))))))))))) esti sef pe cuv meu :))))))))))

dar santos are dreptate,in ritmu asta ai de asteptat muuult si bine

Mustang 02-05-06 06:54

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
draga mea, am fost atat de r3t@rd@t incat am stat 30 de minute sa caut pe google.com poze cu CIULINI si l-am ales pe cel mai frumos ...


hahahahaha bah du`te draq k eshti cu capu` sa mor yo :))

man...u must be outta yo' mind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 02-05-06 21:20

Re: Femeia .....
 
gata, va rog, fara offtopic, se pare ca in sf. a inteles .. ideea ..

aleks 06-05-06 03:14

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
Cum definiti femeia ?

eu gandesc asa:
cea mai frumoasa creatura ....
totodata cea mai a dracu creatura (daca vrea)

si btw:
e vreunu pe aici care poate sa inteleaga creaturile astea ? :P

p.s: cand zic creatura ma gandesc la ceva divin .. la ceva frumos
nicidecum la monstruletzi urati or stuff like that
asa ca nu-mi sariti in cap.
ia sa vedem ce aveti de zis :)

ia sa revenim la ideea initiala...
cum definim femeia?
si... cum o intelegeti fiecare?

d3vilish_lips 06-05-06 10:54

Re: Femeia .....
 
......ar trebui cu grija ;)....

needBrain 06-05-06 12:25

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
......ar trebui cu grija ;)....

muhahahahhaa,traiasca reihan :D

d3vilish_lips 06-05-06 14:13

Re: Femeia .....
 
......ce v`ati face voi fara mine :lol::lol:.....aoleu kum suna :oops: simt k ma pashte bataia ....urati`mi pashte fericit! :lol::lol::lol:

aleks 07-05-06 04:58

Re: Femeia .....
 
dak il mai apuci pe the next one :D:D:D

EvLSant0S 07-05-06 12:13

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by aleks
ia sa revenim la ideea initiala...
cum definim femeia?
si... cum o intelegeti fiecare?

cum definim femeia? why bother ? ....

si .. cum o inteleget fiecare ? cine intelege femeile ? trebuie luata ca atare si aia e .. :) cu cat schimbi cat mai multe p saptamana cu atat mai bine .. .(punct) ai o rel. max. 2 chipurile .. stabila.. si in rest. . tzoc poc .

needBrain 07-05-06 18:29

Re: Femeia .....
 
amiiin!!!
ce rost are sa pui suflet si apoi s-o vezi cu altu pe strada sau....pur si simplu sa se suceasca subit....ce rezolvi?nervi,dezamagire....intr-un cuvant INUTILITATE

cat despre ce este femeia.pai ce este?inainte vroiam sa aflu dar nu mai sunt asa de curios.exact cum a zis santos:femeia trebe luata ca atare!!!(sa stii santose ca pt replica asta ai o bere d la mine)
cat despre relatiile tzaca-paca...pana la un anumit punct sunt cele mai bune.aici e putin cam cum e cu jocurile de noroc.TREBE SA STII CAND SA TE OPRESTI

Eugen_TL 07-05-06 19:04

Re: Femeia .....
 
needbrain...ai spus ca nu are rost sa pui suflet...eu te intreb acum pe tine ceva: tu ai pus suflet in relatia cu actuala?tii la ea? eu cred ca da ...asa ca teoretic sa nu pui suflet e f usor,dar practic nu prea te poti abtine,,,,te abtii la unele care nu au acel "ceva" care sa te faca sa inebunesti!

needBrain 07-05-06 21:06

Re: Femeia .....
 
e mai putin important ce simt io in momentul de fatza si pt cine simt in momentul de fatza.eu am scris o chestie de care poti tine cont...sau nu
daca vei citi,mai atent vei observa ca am mai zis io ceva acolo....mai pe blat asa,pt cine are ochi sa citeasca ;)

Eugen_TL 07-05-06 21:30

Re: Femeia .....
 
ok nu mai spun nik! chestia era ca nu m-am luat de tine..sau ti-am reprosat ceva..doamne fereste :) spuneam asa in general ca multi stiu ca nu e bine sa se puna suflet dar cam toti pun intr-o relatie care exista de ceva timp...cel putin asta e parerea mea! ;)

Spark 07-05-06 22:00

Re: Femeia .....
 
cam de aceeasi aprere cu tuningboy ...
si dak incerci sa nu pui suflet ... dupa un timp ... tzi se baga sub piele ... si nu ai ce face ....
e ceva involuntar ... dar cam asa se intampla ...
parerea mea

aleks 08-05-06 02:31

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
cum definim femeia? why bother ? ....

si .. cum o inteleget fiecare ? cine intelege femeile ? trebuie luata ca atare si aia e .. :) cu cat schimbi cat mai multe p saptamana cu atat mai bine .. .(punct) ai o rel. max. 2 chipurile .. stabila.. si in rest. . tzoc poc .

bai esh nebun?
tu ai deskis topicul :lol::lol::lol::lol:
tu ai intrebat, si tot tu ai si dat prima definitie
acum tu intrebi why bother?:twisted::twisted::twisted::twisted::twiste d:


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning