Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Sasha 24-10-08 13:15

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1824187)
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.

Finaly :mrhappy:

Insanerzw 24-10-08 13:18

Re: Evl*Skillz
 
Ce pacat focs..:| imi pare rau pt voi si aiurea ca faceati o echipa buna ;) parerea mea

EvLSant0S 24-10-08 14:03

Re: Evl*Skillz
 
Intradevar, in aceasta trista si urata zi de 24.10.2008
Echipa EvL*Skillz a ramas fara... 2 dintre membri ..
Membri mega importanti de altfel care dupa 2-3 luni de munca unu , altu .. un pic mai mult, au ajuns la concluzia ca ei nu mai pot lucra in conditiile astea.. :lol:
mult succes inainte , altii o fac de ani de zile si nu se plang atat.


acestea fiind spuse, mai exact , parerea voastra, intr-un post, cat si a noastra, in celalalt , gata, postati in alte parti,nu aici !

EvLSant0S 02-11-08 23:43

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
.x.x.x...x.x

ra2 02-11-08 23:46

Re: Evl*Skillz
 
foarte tare prima poza...pisica aia e tziplaaa

11KPO 03-11-08 02:29

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1840232)
.x.x.x...x.x

curaj frate viata e lunga sunt aici sa te sustin

EvLSant0S 03-11-08 09:40

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
xxxxxxxxxxx

EvLSant0S 04-11-08 00:32

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
play&win

andrey2003 04-11-08 08:13

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1840232)
.x.x.x...x.x

foarte misto prima.. :)

EvLSant0S 04-11-08 18:19

Re: Evl*Skillz
 
mersi frate..
mai urmeaza

EvLSant0S 05-11-08 04:28

Re: Evl*Skillz
 
Momentan ne-am reprofilat un pic , dat fiind faptul ca nu exista... sectiunea de filme ... proprii ...
o sa punem aici cu scuzele de rigoare adminilor si moderatorilor si etc..
sper sa nu fie cu suparare prea mare ...
apare si varianta de download la o rezolutie mult mai buna ... maine ...

https://www.youtube.com/watch?v=mDBTvoBrUdg

Drifting in Bucharest - Late Autumn Night by EvLSkillz cu ajutorul lui Golfuletz..

Insanerzw 05-11-08 10:30

Re: Evl*Skillz
 
Super reusit noul movie by EVL*SKILLZ ;) si marfa a 2 a poza cu ursachee :X fortzaaa

stefan_88 05-11-08 10:47

Re: Evl*Skillz
 
frumos filmul.... il veti pune pe forum pt download ?

69WRX 05-11-08 11:01

Re: Evl*Skillz
 
e pus...pe topicul lu santos cu e30-ul

Skillzu 05-11-08 11:14

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
pentru cei care doresc semnatura cu tot cu linkurile de download si view,aveti atasat in notepad ce trebuie scris.


All times are GMT +2. The time now is 18:36.

- Copyright 2026 4Tuning