![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ar fi bun un topic pe tema asta
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Stabiliți niște condiții și se face!;)
Sau cel mai bine, propuneți cel puțin 10 mașini și facem poll!;) |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
lamborghini, cls 63 amg, evo, mai ziceti si voi.. si dupa aceea le incadram...eu zic sa ne gandim si la unele mai vechi...si le incadram si pe acelea in partea lor.
|
lancia delta hf 2.0t 200cp, ml63 amg , s63 amg ,m3,cls 63 amg,lamborghini murcielago lp640,evo ,porsche cayenne turbo etc.
a si ar mai fi si mustangul alb |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Baieți, niște poze ar fi grozave, ce ziceți, vă încumetați să puneți și poze?;)
Poate mulți din cei ce o să voteze, nici nu știu cum arată mașinile astea , așa că... |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
sa vedem la care putem face poze
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
de azi o sa stau numai cu mana pe telefon cand ies,incepe vanatoarea de masini :D
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
mai e la noi in oras M3?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
este m3 ul lui rasu. m3'ul al nou. negru
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aaa...da ai dreptate...uitasem...app ce ziceti pisica lu` zoku si ursu` acela gri cu nr de germania le putem incadra?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
poze cu ursuletu
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu zic ca ar trebui incluse si ele,avand in vedere ca au ceva caluti sub capota si-s frumoase.doar n-o sa punem numai masini scumpe
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
app cu evo sunt poze mai sus...(pt ce`i care nu stiu despre ce e vb)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Eu o sa votez pe cine prefera sa arda' un cauciuc decat sa o tina in garaj ;)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
avem vreun BMW Alpina prin Tg-Jiu?sau mi se paru?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning