Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

Lukyan 11-01-09 11:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ar fi bun un topic pe tema asta

manu_96xls 11-01-09 11:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stabiliți niște condiții și se face!;)
Sau cel mai bine, propuneți cel puțin 10 mașini și facem poll!;)

wolverine 11-01-09 11:33

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
lamborghini, cls 63 amg, evo, mai ziceti si voi.. si dupa aceea le incadram...eu zic sa ne gandim si la unele mai vechi...si le incadram si pe acelea in partea lor.

bikks 11-01-09 11:43

lancia delta hf 2.0t 200cp, ml63 amg , s63 amg ,m3,cls 63 amg,lamborghini murcielago lp640,evo ,porsche cayenne turbo etc.

a si ar mai fi si mustangul alb

manu_96xls 11-01-09 11:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Baieți, niște poze ar fi grozave, ce ziceți, vă încumetați să puneți și poze?;)
Poate mulți din cei ce o să voteze, nici nu știu cum arată mașinile astea , așa că...

bikks 11-01-09 11:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sa vedem la care putem face poze

Lukyan 11-01-09 11:56

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de azi o sa stau numai cu mana pe telefon cand ies,incepe vanatoarea de masini :D

wolverine 11-01-09 12:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e la noi in oras M3?

bikks 11-01-09 12:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
este m3 ul lui rasu. m3'ul al nou. negru

wolverine 11-01-09 12:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aaa...da ai dreptate...uitasem...app ce ziceti pisica lu` zoku si ursu` acela gri cu nr de germania le putem incadra?

wolverine 11-01-09 12:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
poze cu ursuletu

Lukyan 11-01-09 12:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu zic ca ar trebui incluse si ele,avand in vedere ca au ceva caluti sub capota si-s frumoase.doar n-o sa punem numai masini scumpe

wolverine 11-01-09 12:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
app cu evo sunt poze mai sus...(pt ce`i care nu stiu despre ce e vb)

GTXR 11-01-09 12:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Eu o sa votez pe cine prefera sa arda' un cauciuc decat sa o tina in garaj ;)

Lukyan 12-01-09 14:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
avem vreun BMW Alpina prin Tg-Jiu?sau mi se paru?


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning