![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
si cand am vazut ce usor se schimba, mi-a venit sa-mi dau palme |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
ai suspensie sport? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
dar si cand ma apas pe ea, se duce in jos.. am apasat si pe alte masini, dar nu se lasa asa tare. Nu are ceva bara de torsiunie, care sa tina masina mai sus? amortizoarele le-am schimbat anu trecut..cred ca nici n-au iesit inca din garantie |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Asta e o problem comuna la VW
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salut la toata lumea!!!
Sunt nou pe forum , am un Vento 1,8 benzina 66 Kw 1997 cumparat in decembrie anul trecut si acum am o problema cu senzorul de temperatura interioara la climatronic . Stie cineva unde as putea gasi asa ceva? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nimeni nu mai zice nimic... ceva noutati pe masini? sau nu le mai aveti...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ba da urmeaza noutati la masina mea:D:D:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pai nu te rusina si zi cam ce vrei sa faci :P
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
anvelope noi pe masina,se incadreaza la categoria noutati ?
:peace: |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sapt viitoare imi schimba arcurile pe spate..din nou.
sper ca astea sa fie mai tari ca alealalte. daca pun 2 pers in spate, o trag dupa mine |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
la toamna cred ca o marit. E interesat cineva? E de familie buna, cu zestre :D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
turbatu'le , esti la a doua pereche de arcuri pe spate ?
amortizoarele de care sunt ? eu sunt total dezamagit de amortizoarele spate,MONROE pe ulei,care le-am schimbat noi acum un an si s-au duuuuuus .... intentionez sa schimb pe spate arcurile si sa pun amortizoare pe gaz,dar nu stiu daca se vor impaca cu cele din fata care sunt pe ulei. :peace: |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
problema cre ca e amortizorul.. amortizoarele le am de un an jumate..sunt inca in garantie (nu mai stiu marca) si sunt praf.. mi-a facut un "test de anduranta" (au zis ei) la suspensie si a iesit 56 %pe fatza stanga-dreapta, 54%spate stanga si 10% spate dreapta. Minimul admis e 20%. Acu astept sa vad ce-mi schimba..amortizoarele sau arcurile. Am un prieten cu golf 3, are pe fatza ulei si pe spate gaz. merge bine.. doar ca de un timp, la viraje scurte, ii ajunge aparatoarea de noroi fatza pe jos. |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salutare.nou ventoloc.am o mica intrebare.gpl pe motor de 1,8 ,90 cai are cineva?cum se comporta?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
cum sa fac sa pun ceva poze cu masinutza mea?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning