![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Da frate o fuga pe la primarie seara ...si daca vezi un opel astra cu nr bz 11 gsi opreste 5 minute sa stam de vorba ca nu te mananca nimeni.Sa ne cunoastem si o sa vorbim mai multe
|
Re: Ramnicu Sarat
K, durule , sa vad ce pot face 8)
|
Re: Ramnicu Sarat
13-14 martie (sambata + duminica )
|
Re: Ramnicu Sarat
mai durule:))
sperii..oamenii mai nou:)) cum ii pe farurile pe negru :D |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
SPOOKY !
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Nu prea mai e activitate pe aici.Mai incerc eu ceva.
|
Re: Ramnicu Sarat
frumoasa foc dar o chestie poti sa o mai lasi de spate?
|
Re: Ramnicu Sarat
Weekendul asta ....Trag sperante sa fie joasa si de "cur"
|
Re: Ramnicu Sarat
bun bun bun!!! dar vezi k o sa se mai ridice de fata
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Cel mai tuning :peace::ciggy: =))) !
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
si eu !!:D
|
Re: Ramnicu Sarat
acum ma scuzi k te intreb dar unde e tuningu? la draky se mai vede ceva dar la super nova ce?....:(
|
Re: Ramnicu Sarat
ii "undercover"...
mere!? :D :D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning