![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina vezi ca se cautau reporteri la revista "tara lui Piticot"
zyzule ia zi unde faceti voi o intalnire din asta underground cu baieti din iasi cu masini tari ? sa stiu sa ii spun lui limuzina |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Parca era vinerea nu? Nu zic ora si locul fara voia lui ZyZ...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
eram intamplator la flux cand a avut limuzina discutia si ma c*cam pe mine de ras :)))))))) Foarte tare baietasu`.... :)) era cu aparatu`n mana...poate poate :P
si daca nu ma insel maseratiu` e a lu Chescu junior. A, si ca fapt divers, Ferrari`ul e a celui care avea Porcscheu` argintiu cu nr rosii acum vreo luna, n`are nici o treaba cu Chescu . |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
:))))) nu vreau sa ma gandesc.... da nu iti aduci aminte ... poate l`o si pocnit Chescu :))))
da hai sa nu mai vorbim ca l`am suparat pe limuzina :???:... vad ca tace nu mai zice nimik :lol::lol::lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Quote:
P.S:Vladutzz da-mi te rog detalii despre omul cu Porsche si Ferrari! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina am vazut in parcare la metro un BuGaTi frumos tare era rosu cu negru criminala masina crede`ma poate aduci si niste poze ca eu nu am avut timp sa`i fac.Asteptam poze de la tine ca m`am impacat cu ideea ca esti foarte pasionat de masini si vadca faci tot posibilu sa afli absolut tot despre ele deci fa si tu bucuria sa fie intradevar o MASINA TARE din iasi...Asteptam poze.Am uitat sa specific era un Veyron cu nr de B
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai vazut un Veyron si nu ai avut timp sa faci o poza ...:shock::shock:... sa fim seriosi...cat de ***** trebuie sa fii sa vezi un Veyron si sa nu-i faci o poza...Si de data asta chiar nu te cred...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina;)poate oi fi tu ***** da eu nu imi las treaba sau ma opresc ca sa pozez o masina ;) intelegi?eram in drum spre letzcani si l`am vazut in parcare atata tot.Nu crezi PA si PUSY;)...k alta grija n`am auzi la el :))k e LEGE sa faci poza la un bugaty veyron:)) gasesc p net wallpaper:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
cred ca s`a dus cu veyronu la metro sa faca aprovizionare de marfa :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
@Pascani
E92 M3 Cabrio, l-am prins doar noaptea. Maserati Granturismo gri, inca nu l-am prins in poze. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina vezi ca am vazut un Cadillac Escalade negru pe splai bahlui aproape de metalurgie pe malul cu Iulius la blocurile cu 4 etaje, daca ai timp fa'i o poza.
P.S. Eu nu am avut cu ce sa'i fac poza:D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cadilacul l-am vazut ieri in Tatarasi!Azi am vazut pe Indepententeii un Quatroporte cu numere rosii de Iasi,il conducea o femeie!Eram in tramvai si fata in fata cu TIME OUT era parcat un DB9 dar eram singur...ma duc pe la 4 sa vad daca mai este!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
tziam luato inainte limuzina ;)
http://www.postimage.org/gxqPA8r.jpg http://www.postimage.org/gxqPRBr.jpg Si Dacia Logan AMBULANTA http://www.postimage.org/Pq1bCw7J.jpg |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nici nu era destul de inalt dulapul...i-au mai pus o bucata deasupra...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Prea tare! Bravo Tim!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:17. |
- Copyright 2026 4Tuning