Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Tim 17-07-08 19:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina vezi ca se cautau reporteri la revista "tara lui Piticot"

zyzule ia zi unde faceti voi o intalnire din asta underground cu baieti din iasi cu masini tari ? sa stiu sa ii spun lui limuzina

bmwh548 17-07-08 20:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Parca era vinerea nu? Nu zic ora si locul fara voia lui ZyZ...

vladutzz 17-07-08 20:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
eram intamplator la flux cand a avut limuzina discutia si ma c*cam pe mine de ras :)))))))) Foarte tare baietasu`.... :)) era cu aparatu`n mana...poate poate :P
si daca nu ma insel maseratiu` e a lu Chescu junior.

A, si ca fapt divers, Ferrari`ul e a celui care avea Porcscheu` argintiu cu nr rosii acum vreo luna, n`are nici o treaba cu Chescu .

D3m0N 17-07-08 21:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
:))))) nu vreau sa ma gandesc.... da nu iti aduci aminte ... poate l`o si pocnit Chescu :))))

da hai sa nu mai vorbim ca l`am suparat pe limuzina :???:... vad ca tace nu mai zice nimik :lol::lol::lol:

limuzina 17-07-08 22:09

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vladutzz (Post 1650917)
eram intamplator la flux cand a avut limuzina discutia si ma c*cam pe mine de ras :)))))))) Foarte tare baietasu`.... :)) era cu aparatu`n mana...poate poate :P
si daca nu ma insel maseratiu` e a lu Chescu junior.

A, si ca fapt divers, Ferrari`ul e a celui care avea Porcscheu` argintiu cu nr rosii acum vreo luna, n`are nici o treaba cu Chescu .

Da, chiar mai vazut?Eu am stat o bucata de timp,sa fiu numai eu cu el,sa nu ma fac de ras...dar mai erau cativa oameni care faceau poza la o usa!Mai era un om care lucreaza la flux...!Am vazut azi F430'ul pe Pacurari (era in mers),un Corvette in Tudor (tot in mers),un Hummer si un CLK!

P.S:Vladutzz da-mi te rog detalii despre omul cu Porsche si Ferrari!

DjLeX.YaKuZa 18-07-08 01:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina am vazut in parcare la metro un BuGaTi frumos tare era rosu cu negru criminala masina crede`ma poate aduci si niste poze ca eu nu am avut timp sa`i fac.Asteptam poze de la tine ca m`am impacat cu ideea ca esti foarte pasionat de masini si vadca faci tot posibilu sa afli absolut tot despre ele deci fa si tu bucuria sa fie intradevar o MASINA TARE din iasi...Asteptam poze.Am uitat sa specific era un Veyron cu nr de B

limuzina 18-07-08 09:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ai vazut un Veyron si nu ai avut timp sa faci o poza ...:shock::shock:... sa fim seriosi...cat de ***** trebuie sa fii sa vezi un Veyron si sa nu-i faci o poza...Si de data asta chiar nu te cred...!

DjLeX.YaKuZa 18-07-08 10:23

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina;)poate oi fi tu ***** da eu nu imi las treaba sau ma opresc ca sa pozez o masina ;) intelegi?eram in drum spre letzcani si l`am vazut in parcare atata tot.Nu crezi PA si PUSY;)...k alta grija n`am auzi la el :))k e LEGE sa faci poza la un bugaty veyron:)) gasesc p net wallpaper:))

ESPinoza 18-07-08 10:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
cred ca s`a dus cu veyronu la metro sa faca aprovizionare de marfa :)))

silviu_fxx 18-07-08 11:32

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
@Pascani
E92 M3 Cabrio, l-am prins doar noaptea.
Maserati Granturismo gri, inca nu l-am prins in poze.

TuningBoy 18-07-08 13:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina vezi ca am vazut un Cadillac Escalade negru pe splai bahlui aproape de metalurgie pe malul cu Iulius la blocurile cu 4 etaje, daca ai timp fa'i o poza.
P.S. Eu nu am avut cu ce sa'i fac poza:D

limuzina 18-07-08 14:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cadilacul l-am vazut ieri in Tatarasi!Azi am vazut pe Indepententeii un Quatroporte cu numere rosii de Iasi,il conducea o femeie!Eram in tramvai si fata in fata cu TIME OUT era parcat un DB9 dar eram singur...ma duc pe la 4 sa vad daca mai este!

Tim 18-07-08 17:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
tziam luato inainte limuzina ;)

http://www.postimage.org/gxqPA8r.jpg http://www.postimage.org/gxqPRBr.jpg

Si Dacia Logan AMBULANTA

http://www.postimage.org/Pq1bCw7J.jpg

bmwh548 18-07-08 17:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nici nu era destul de inalt dulapul...i-au mai pus o bucata deasupra...

CRyS` 18-07-08 18:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Prea tare! Bravo Tim!



All times are GMT +2. The time now is 17:17.

- Copyright 2026 4Tuning