Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 05-05-07 12:46

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
..........................

zarathustra 05-05-07 16:21

Re: Oltcit Trs
 
ai luat pompa imersibila... oricum cred ca-ti trebuie si un regulator de presiune. ce carburator folosesti?

B-14-BYE 05-05-07 16:33

Re: Oltcit Trs
 
vesti bune.. e buna pompa asta de benzina !! e d`aia exterioara!!
carb de ren 5 gtt si regulator de presiune tot de ren 5 am nevoie !

le-am gasit.. acum astept banii :D si o sa le cumpar

alex_dj_85_nnn 06-05-07 17:26

Re: Oltcit Trs
 
mai ai mult la ia?

zarathustra 06-05-07 18:03

Re: Oltcit Trs
 
grea limba asta romana

tudo 06-05-07 21:03

Re: Oltcit Trs
 
doarrr4u stai cumva in zona pietei Minis? sper sa o vad mai nervoasa decat e. sau decat a fost... :) bafta cu proiectu!

B-14-BYE 06-05-07 21:15

Re: Oltcit Trs
 
da. acolo stau ! cred ca toata lumea stie masina :d in halul cum o alergam

B-14-BYE 07-05-07 13:53

Re: Oltcit Trs
 
achizitii noi
Bord complet VEglia Franta nou noutz
rulment de presiune.
ulei mobil 1 pt cutie
cablu kilometraj franta nou
bielete complete cu tot cu capete de bara
placa disc ambreiaj

inca se mai gasesc piese noi.. si culmea.. chiar franta si culmea.. chiar mai ieftine decat la unii care le vand la mana a 2-a.. pe forum oltcit

o sa curat cutia de 5 axel care am cumparat-o si o voi monta..o sa mai ramana sa mai pun doar motoru

Magos 07-05-07 19:17

Re: Oltcit Trs
 
vreau si eu
:D

Hyena 07-05-07 20:04

Re: Oltcit Trs
 
ce anume? ;)) :>

Magos 07-05-07 20:45

Re: Oltcit Trs
 
lol... piese originale.... ;)

Ja_Rule 07-05-07 23:57

Re: Oltcit Trs
 
ce sti sa faci pt ele? :D

Hyena 08-05-07 00:21

Re: Oltcit Trs
 
frumos mi-a placut cum ai gandit problema Ja_Rule :)

Ja_Rule 08-05-07 00:24

Re: Oltcit Trs
 
depinde cat de profundã e problema ...

B-14-BYE 08-05-07 16:32

Re: Oltcit Trs
 
in 1 sapt e gata motorul.. si fac rodajul pana strang toate piesele d turbo..
motor 1.3 complet nou..
set.. chiuloase.. cuzineti.. tot :D

azi mi-am cumparat toate furtunele pt circuitul d apa.. 200.000 la un magazin de dacia.. m-am umplut de furtune lungi.. vreo 4 :)) totul merge perfect...


All times are GMT +2. The time now is 04:51.

- Copyright 2026 4Tuning