![]() |
Re: Oltcit Trs
6 Attachment(s)
..........................
|
Re: Oltcit Trs
ai luat pompa imersibila... oricum cred ca-ti trebuie si un regulator de presiune. ce carburator folosesti?
|
Re: Oltcit Trs
vesti bune.. e buna pompa asta de benzina !! e d`aia exterioara!!
carb de ren 5 gtt si regulator de presiune tot de ren 5 am nevoie ! le-am gasit.. acum astept banii :D si o sa le cumpar |
Re: Oltcit Trs
mai ai mult la ia?
|
Re: Oltcit Trs
grea limba asta romana
|
Re: Oltcit Trs
doarrr4u stai cumva in zona pietei Minis? sper sa o vad mai nervoasa decat e. sau decat a fost... :) bafta cu proiectu!
|
Re: Oltcit Trs
da. acolo stau ! cred ca toata lumea stie masina :d in halul cum o alergam
|
Re: Oltcit Trs
achizitii noi
Bord complet VEglia Franta nou noutz rulment de presiune. ulei mobil 1 pt cutie cablu kilometraj franta nou bielete complete cu tot cu capete de bara placa disc ambreiaj inca se mai gasesc piese noi.. si culmea.. chiar franta si culmea.. chiar mai ieftine decat la unii care le vand la mana a 2-a.. pe forum oltcit o sa curat cutia de 5 axel care am cumparat-o si o voi monta..o sa mai ramana sa mai pun doar motoru |
Re: Oltcit Trs
vreau si eu
:D |
Re: Oltcit Trs
ce anume? ;)) :>
|
Re: Oltcit Trs
lol... piese originale.... ;)
|
Re: Oltcit Trs
ce sti sa faci pt ele? :D
|
Re: Oltcit Trs
frumos mi-a placut cum ai gandit problema Ja_Rule :)
|
Re: Oltcit Trs
depinde cat de profundã e problema ...
|
Re: Oltcit Trs
in 1 sapt e gata motorul.. si fac rodajul pana strang toate piesele d turbo..
motor 1.3 complet nou.. set.. chiuloase.. cuzineti.. tot :D azi mi-am cumparat toate furtunele pt circuitul d apa.. 200.000 la un magazin de dacia.. m-am umplut de furtune lungi.. vreo 4 :)) totul merge perfect... |
| All times are GMT +2. The time now is 04:51. |
- Copyright 2026 4Tuning