Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 18-08-11 23:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4533834)
flash'uit mnz astazi la semaforul de la restaurant indiana. salutari. nu eram cu opelul.

salutt :)

MihaiCsl 19-08-11 21:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta Mnezo prin Canta, eram prea ocupat sa nu se urce tirul pe mine :D

MnezO 20-08-11 12:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salutari :)) ai girja cu tirurile ca-s nesimtiti soferii lor.

MihaiCsl 20-08-11 13:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4536951)
Salutari :)) ai girja cu tirurile ca-s nesimtiti soferii lor.

Sa stii ca nu-i asa, majoritatea le au cu "covrigul" si mi-au salvat pielea de cateva ori si nu ma refer la radare. :D

IS19CIP 23-08-11 09:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ ieri prin Minerva Salut.:-) , DMX parcat la BISERICA -SALUT

cotto 23-08-11 12:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut vynil Piata Alexandru cel Bun. Bafta

vinyl 23-08-11 12:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut si tie.
Tu esti cel cu golf 3 care ai haion clean?si numaru pus pe bara,parca?

cotto 23-08-11 13:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4542361)
Salut si tie.
Tu esti cel cu golf 3 care ai haion clean?si numaru pus pe bara,parca?

Nu. Masina mea era parcata undeva pe stanga si cand ai trecut tu eu eram cu 2 sacose in mana ( cumparaturi) :rolleyes2

Eu am nr. IS-88-BIP golf 3 negru :-)

IS19CIP 23-08-11 21:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut SRG , in capat dacia. salut

grg_92 24-08-11 18:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
intalnit cu mnezulici in fata blocului la el !:D:D

IS19CIP 24-08-11 21:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
LCO capat dacia . SALUT

MnezO 24-08-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4544616)
intalnit cu mnezulici in fata blocului la el !:D:D

Hello George inca o data!

MihaiCsl 25-08-11 12:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi HYP pe Elena Doamna, nu mi-am dat seama ca esti tu pana nu am vazut cealalta mazda cu semnul verde si da, este o mare diferenta intre ele =))))

ocaruntu 25-08-11 13:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4545051)
LCO capat dacia . SALUT

probabil tu ai vrut sa te urci pe mine :) jucam si noi un tenis linistit
salut.

cotto 28-08-11 12:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut LCO de 2 saptamana asta in capat dacia (tenis rulz) si astazi pe MNZ prin mircea. Bafta


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning