Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

2010 03-12-14 23:40

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5763482)
Am si eu macheta + figurina. Au cam dat-o in bara cu finisajele la macheta. Sa faci " fetele de usi " plate...

Nici nu am vazut...
Pe mine nu ma deranjeaza. Imi doream de ceva ani macheta si figurina asta..

s3rgyu 03-12-14 23:45

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5763484)
Nici nu am vazut...
Pe mine nu ma deranjeaza. Imi doream de ceva ani macheta si figurina asta..

Nici pe mine nu ma deranjeaza, tinand cont ca o tin doar in vitrina, insa nu ma asteptam sa vad asa ceva la aceasta macheta.

steaua23 07-12-14 22:06

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Actele la control ...

2010 08-12-14 05:21

Re: Machete si... soferii lor
 
Se vede clar, mosul suna la cineva.. :lol:

Reme 08-12-14 18:48

Re: Machete si... soferii lor
 
bun asa...

steaua23 11-12-14 17:58

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
in actiune ...






ps: costi ... astept si de la tine ceva :)

18MAI 11-12-14 19:12

Re: Machete si... soferii lor
 
Aoleuuuu !!! Ce frumuseti ...:-)

2010 14-12-14 01:31

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5765506)
in actiune ...

ps: costi ... astept si de la tine ceva :)

A uitat cheile acasa... :lol:
Imi trebuie si mie figurina asta.
La mine a durat putin...
Barfe de noapte :lol:

2010 19-12-14 10:41

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Tot din parcare..

steaua23 19-12-14 12:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare asa. Bravo

2010 19-12-14 13:32

Re: Machete si... soferii lor
 
Multumesc Andrei!

steaua23 19-12-14 14:58

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5767156)
Multumesc Andrei!

Cand ai timp, poate pozezi si masina de politie. Chiar sunt curios sa vad cateva detalii.

2010 19-12-14 18:04

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5767180)
Cand ai timp, poate pozezi si masina de politie. Chiar sunt curios sa vad cateva detalii.

Am pus si sper sa iti fie de ajutor.

Mandru tare omu..

CALIN 79 19-12-14 20:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte faine pozele voastre.

2010 24-12-14 18:17

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Multam Caline!
Tot din parcare..


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning