Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 27-11-10 01:04

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3847765)
ma primiti si pe mine la voi in club? 8) :bat::boxing::2gun: 8)

Desigur fireste :D.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3847768)
Din partea mea da :-)

1+
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3847771)
Ce pot spune despre seara asta, decat ca a fost Superb :D, sper sa fie tot asa :D!!!
Aaa si bun venit noilor membri.

Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3847821)
Bai treaba tare in seara asta


-------------------------------------------

Am vazut si portbagajul unui e30 cat de spatios este....este...:D

si poze , si tot ce trebuie....de ar fi mereu asa...:D

-------------------------------------------

TYF-u dc nu a ajuns?

Stai bine in portbagaj, este comod =)) ?
O seara perfecta :D.
TYF-u are cateva probleme de sanatate...

IuLiaNo 27-11-10 01:07

Re: DreamWorks
 
Insanatosire grabnica TYF-ule si te asteptam la urmatoarea intalnire:D

NXdev 27-11-10 01:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3847428)
Primele poze + bonus un clip de la intalnirea de asta seara.
A fost frumos;)

Adresa clipului: https://www.youtube.com/watch?v=i4gOMuM86Xc

Si pozele :D

Dovada MAXIMA de bun simt din partea lui Tapu, minutele 1.31-1.35.Toti membrii s-au comportat frumos, circuland legal pe parcursul drumului.

NXdev 27-11-10 01:42

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Tweety, te-au prins astia intr-o postura funny :)).

iovivali 27-11-10 02:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3847687)
Va rog inregistrati-va si pe site http://dreamworks.ingashka.ro

Done. :D

Tyfu 27-11-10 07:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3847828)
Insanatosire grabnica TYF-ule si te asteptam la urmatoarea intalnire:D

Multumesc frumos!!
Ne vedem vineri.
Ma bucur pentru Micutu ca a venit in club. Felicitari.
Inscrierea e facuta pe site, am si postat ceva acolo :P

razvaneluu 27-11-10 08:10

Re: DreamWorks
 
hai noroc si poate ma alatur si eu voua :)

gabitza28 27-11-10 10:06

Re: DreamWorks
 
Salutare.Aseara chiar a fost frumos,bravo bravo bravo membrilor DreamWorks.

tapu 27-11-10 10:26

Re: DreamWorks
 
Foarte frumos aseara dar eu unu trebuie sa imi fac rost de niste cipici :D

Fr33`e30 27-11-10 10:35

Re: DreamWorks
 
cu mana pe inima iti spun ca daca viitoare cand mai intri prin portbagajul acelui e30 o sa te si ameteasca putzin :lol: PROMIT ... Palalila :))



Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3847821)
Bai treaba tare in seara asta


-------------------------------------------

Am vazut si portbagajul unui e30 cat de spatios este....este...:D

si poze , si tot ce trebuie....de ar fi mereu asa...:D

-------------------------------------------

TYF-u dc nu a ajuns?


Fr33`e30 27-11-10 10:38

Re: DreamWorks
 
aaaa si una peste alta ... felicitari tuturor :X ... la mai multe seri de genul asta :D si cu mine printre voi :))))

NXdev 27-11-10 11:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by iovivali (Post 3847909)
Done. :D

Bravo...
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3847950)
Multumesc frumos!!
Ne vedem vineri.
Ma bucur pentru Micutu ca a venit in club. Felicitari.
Inscrierea e facuta pe site, am si postat ceva acolo :P

Multumim.Next time vrea Micutu sa vorbeasca cu tn.
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3847999)
hai noroc si poate ma alatur si eu voua :)

Salut Razvan, mai vorbim...
Quote:

Originally Posted by gabitza28 (Post 3848274)
Salutare.Aseara chiar a fost frumos,bravo bravo bravo membrilor DreamWorks.

Quote:

Originally Posted by tapu (Post 3848328)
Foarte frumos aseara dar eu unu trebuie sa imi fac rost de niste cipici :D

O seara de pomina :D.Sa va echipati mai bine vineri...poate ninge :)).
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3848341)
cu mana pe inima iti spun ca daca viitoare cand mai intri prin portbagajul acelui e30 o sa te si ameteasca putzin :lol: PROMIT ... Palalila :))

Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3848345)
aaaa si una peste alta ... felicitari tuturor :X ... la mai multe seri de genul asta :D si cu mine printre voi :))))

Eu aseara il cautam de nebun...si el era in portbagaj =)), conteaza ca s-a simtit bine.

micutu11 27-11-10 13:53

Re: DreamWorks
 
o sa fie un club din ce in ce mai mare... :>:>

zahharia 27-11-10 16:19

Re: DreamWorks
 
25 Attachment(s)
salutare, scuzati asteptarea, dar acum m-am trezit, am urcat pozele de la intalnirea cluburilor DREAM WORKS & STREET SPIRIT

Alex30 27-11-10 17:15

Re: DreamWorks
 
Salut zahharia. Multumim frumos pentru poze...au iesit bine :-)


All times are GMT +2. The time now is 01:24.

- Copyright 2026 4Tuning