Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

cryssTM 18-05-11 23:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock:

Nosfer 18-05-11 23:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4335071)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock:

pff ce e acolo :) dupa ce-s gata le muti in showroom ca-s masini de pus in vitrina :))

Caius TM 19-05-11 06:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe.. deja ar trebuii mareo sa se simta putin amenintat la cate poze faci :lol:
azi vin si eu sa fac grilele alea de m3 negru mat... si sa desfac faruriile alea pt. un mic tuning :D

plictisit 19-05-11 10:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iti pui banda de leduri audi styleh ? 8)

Caius TM 19-05-11 11:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
de ce dai din casa ? :???: :sad:

daflyer_oradea 19-05-11 11:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:

adytzy 19-05-11 17:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa iasa un super stance, abia astept sa o vad vopsita...felicitari ptr proiect....

bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?

alynex 19-05-11 20:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte faina masina si modificarile aduse.Am citit topicul si am vazut evolutia.
O asteptam vopsita!Bafta!

cryssTM 19-05-11 23:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?[/QUOTE]




la noi spaga se da in Euro :peace:

Caius TM 20-05-11 07:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4336022)
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:

imi schimb parerea despre tine... nu mai stii sa ti un secret ... :lol:


alynex & adytzy ms ms.. si eu astept sa o vad vopsita :D


crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol:

TM 77 ADF 20-05-11 10:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol:[/QUOTE]

bancnote rosiiiiiiiiii my friend

cryssTM 20-05-11 21:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
imi place de fratele ADF ... dar masina lui o sa fie gata prima , sa vedem daca stie sa numere bancnotele :bat:

tupeu 20-05-11 21:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Simpatic cabrio :)
Jantele = crima
la fel si lucrarea, si pe gustul meu de altfel, nota 10 :D

kox_24 20-05-11 22:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
M3 breeee!!!!!!!!

brandex 20-05-11 23:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Se poarta rosu :)

Succes Mr. Pantelimon :) !


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning