![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe.. deja ar trebuii mareo sa se simta putin amenintat la cate poze faci :lol:
azi vin si eu sa fac grilele alea de m3 negru mat... si sa desfac faruriile alea pt. un mic tuning :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
iti pui banda de leduri audi styleh ? 8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
de ce dai din casa ? :???: :sad:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
o sa iasa un super stance, abia astept sa o vad vopsita...felicitari ptr proiect....
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte faina masina si modificarile aduse.Am citit topicul si am vazut evolutia.
O asteptam vopsita!Bafta! |
Re: E46 - TM 77 EEE
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?[/QUOTE]
la noi spaga se da in Euro :peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
alynex & adytzy ms ms.. si eu astept sa o vad vopsita :D crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol:[/QUOTE]
bancnote rosiiiiiiiiii my friend |
Re: E46 - TM 77 EEE
imi place de fratele ADF ... dar masina lui o sa fie gata prima , sa vedem daca stie sa numere bancnotele :bat:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Simpatic cabrio :)
Jantele = crima la fel si lucrarea, si pe gustul meu de altfel, nota 10 :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
M3 breeee!!!!!!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Se poarta rosu :)
Succes Mr. Pantelimon :) ! |
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning