![]() |
are aer american si bot de shelby :roll:
|
nu gasesc nik despre mashina asta...am marit imaginea si mam chiorat la semnul de pe capota de imi este rau aku :lol: :lol: eu ma culc acu
|
Bai MPA, zi ceva detalii, daca nu, bagam alta masina... Zi repede !!! :wink:
|
1 Attachment(s)
Oldsmobile din 1957. a ramas la stadiul de concept car.. din pacate.
=== 1957 Oldsmobile F-88 motor: V-8 371.10 CU IN. | 6082.3 cc. | 6.1 L. 250 BHP === next! :D |
1 Attachment(s)
d c sunteti batuti in cap si nu resp. regulile jocului ? nu s-a zis clar .. no prototypes and shit ?
ia zi mpa , ce masina e asta ?? |
Termina mah Santose si tu cu conceptele tale americane... Si inca ceva... Poza poarta numele masinii. E un concept, deci si tu esti foarte batut in cap.
The Sinner2 trebuie sa baga poza. |
BAAAAAAAAAAAAAAAAA!
se duce de rapa jocu` asta.... Respectatzi draqu` regulile... :( |
1 Attachment(s)
Hai ca pun eu una, sa revenim la regulile initiale... :wink:
|
suzuki sau subaru
|
lexus , sunt multe in bucuresti , imi scapa tipul.... ceva cu 300 parca.. nush , sunt pe aproape ?
|
tu vb de lexus is 300 sau 200.. da nu e aia :)
|
hondare schimba numele pozelor :)
honda accord :) esti previzibil :P aici aveti toate detaliile: http://www.storm.com.br/tuningcorner..._parotech.html |
1 Attachment(s)
spor la ghicit
|
Oltcit, Honda sau Subaru.
|
not even close :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:40. |
- Copyright 2026 4Tuning