![]() |
Re: E46 - Bagged
Mie imi plac jantele,chiar daca in general sunt bune doar de e30,si de golfuri mai vechi,cumva ai reusit sa le imbini cu masina asta...cel putin in viziunea mea.Masina are forme mai "Pline" si jantele la fel.Nu stiu ce nu se potriveste.Gusturile nu se discuta,astept sa vad in ce se vor schimba totusi :D
|
Re: E46 - Bagged
Nu la toata lumea poate fi masina asta pe plac!
|
Re: E46 - Bagged
2 Attachment(s)
daca stam sa ne uitam cum arata masina inainte eu zic ca este o diferenta :D arata foarte bine bafta in continuare
|
Re: E46 - Bagged
Eu m-am referit la cum arata masina acum, nu la cum o sa arate sau la cum arata.
Nu trebuie sa placa la toata lumea, doar mi-am spus punctul de vedere. Pana nu o vad cu alte jante minim 18 si alte praguri nu o sa-mi schimb parerea, bara spate, hai treaca mearga ca ai lungit-o cat ai putut sa se apropie de pamant. Si fa plafonul ala in aceeasi culoare, chiar daca e vopsit, da senzatia de folie, de ieftin, de kitch. Bafta! |
Re: E46 - Bagged
borbet a pe e46 nu au nicio treaba..mai ales daca masina se vrea stance....pe e46 se cere 19 daca vrei sa fie ce trebuie.....incearca sa vezi partea buna a lucrurilor, nu o intelege ca o aroganta....este ca si cum ai pune 15 pe pisica si ai arde-o in "low it's a life style!"
in rest, bafta cu proiectul..munca, efortul si pasiunea sunt de apreciat! |
Re: E46 - Bagged
tupeu cred ca ai zis de vreo 50 de ori ca vor veni jante unice pe ea!...dar lumea nu intelege...:rolleyes2
|
Re: E46 - Bagged
asta e, asta ti neamu, tre sa-i accepti asa :), in orice caz decat replici mai bine borbet-uri...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
2peu arata mai bine inainte :)))))) glumeam... mie mi se pare speechlesss:!:
|
Re: E46 - Bagged
|
Re: E46 - Bagged
ii sta perfect cu jantele astea, te felicit din nou si niste poze proaspete ar fi bine venite
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
, Din pacate nu am alte poze, mai am un pic de lucru pe fata cu jantele (camber, distantiere, cauciucuri, etc) si pe spate mai am un pic de lucru cu fitmentul, dar au intrat asa provizoriu, saptamana viitoare termin cu ele si revin cu poze, momentan lucrez la portbagaj, am avansat destul de bine :) la sf lunii sper sa pun punct si la portbagaj :) pentru prima faza :D
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Cand va ajunge la ce imagine am eu in cap :)) daca zic "va fi gata atunci " mint clar, loc pentru mai bine este oriunde ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning