Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

Roly94 31-03-12 08:42

Re: E46 - Bagged
 
Mie imi plac jantele,chiar daca in general sunt bune doar de e30,si de golfuri mai vechi,cumva ai reusit sa le imbini cu masina asta...cel putin in viziunea mea.Masina are forme mai "Pline" si jantele la fel.Nu stiu ce nu se potriveste.Gusturile nu se discuta,astept sa vad in ce se vor schimba totusi :D

iviTe 31-03-12 10:07

Re: E46 - Bagged
 
Nu la toata lumea poate fi masina asta pe plac!

miahi89 31-03-12 16:52

Re: E46 - Bagged
 
2 Attachment(s)
daca stam sa ne uitam cum arata masina inainte eu zic ca este o diferenta :D arata foarte bine bafta in continuare

brandex 31-03-12 23:09

Re: E46 - Bagged
 
Eu m-am referit la cum arata masina acum, nu la cum o sa arate sau la cum arata.

Nu trebuie sa placa la toata lumea, doar mi-am spus punctul de vedere.

Pana nu o vad cu alte jante minim 18 si alte praguri nu o sa-mi schimb parerea, bara spate, hai treaca mearga ca ai lungit-o cat ai putut sa se apropie de pamant. Si fa plafonul ala in aceeasi culoare, chiar daca e vopsit, da senzatia de folie, de ieftin, de kitch.

Bafta!

Z E K Y 31-03-12 23:16

Re: E46 - Bagged
 
borbet a pe e46 nu au nicio treaba..mai ales daca masina se vrea stance....pe e46 se cere 19 daca vrei sa fie ce trebuie.....incearca sa vezi partea buna a lucrurilor, nu o intelege ca o aroganta....este ca si cum ai pune 15 pe pisica si ai arde-o in "low it's a life style!"

in rest, bafta cu proiectul..munca, efortul si pasiunea sunt de apreciat!

bujuKYL 01-04-12 00:05

Re: E46 - Bagged
 
tupeu cred ca ai zis de vreo 50 de ori ca vor veni jante unice pe ea!...dar lumea nu intelege...:rolleyes2

tupeu 01-04-12 08:27

Re: E46 - Bagged
 
asta e, asta ti neamu, tre sa-i accepti asa :), in orice caz decat replici mai bine borbet-uri...

bujuKYL 01-04-12 08:48

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4959755)
asta e, asta ti neamu, tre sa-i accepti asa :), in orice caz decat replici mai bine borbet-uri...

normal! oricum toate la timpul lor, tot ce-ai facut nu poti sa spui ca ai facut pe bani de nimic! sincer, iar ce doresti tu jante unice alea costa bani nu gluma! iar la salariile din romania cam trebuie sa tragi cateva luni bune de la gura pentru un lucru mai maret! bafta in tot ceea ce faci si ti-ai propus din punctul meu de vedere ai o masina:rolleyes2...nu am cuvinte sa ti-o descriu! SUPERBA!...mult succes:!::!::!:

expres 02-04-12 15:32

Re: E46 - Bagged
 
2peu arata mai bine inainte :)))))) glumeam... mie mi se pare speechlesss:!:

tupeu 11-05-12 09:16

Re: E46 - Bagged
 
am bubuit ceva saptamana asta :)

https://youtu.be/SBJo6RVjgNQ

precu 11-05-12 15:37

Re: E46 - Bagged
 
ii sta perfect cu jantele astea, te felicit din nou si niste poze proaspete ar fi bine venite

bujuKYL 11-05-12 15:50

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5018836)
am bubuit ceva saptamana asta :)

https://youtu.be/SBJo6RVjgNQ

sari cu pozele nu ne lasa in suspans!:D

tupeu 11-05-12 20:24

Re: E46 - Bagged
 
, Din pacate nu am alte poze, mai am un pic de lucru pe fata cu jantele (camber, distantiere, cauciucuri, etc) si pe spate mai am un pic de lucru cu fitmentul, dar au intrat asa provizoriu, saptamana viitoare termin cu ele si revin cu poze, momentan lucrez la portbagaj, am avansat destul de bine :) la sf lunii sper sa pun punct si la portbagaj :) pentru prima faza :D

bujuKYL 11-05-12 20:42

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5019577)
, Din pacate nu am alte poze, mai am un pic de lucru pe fata cu jantele (camber, distantiere, cauciucuri, etc) si pe spate mai am un pic de lucru cu fitmentul, dar au intrat asa provizoriu, saptamana viitoare termin cu ele si revin cu poze, momentan lucrez la portbagaj, am avansat destul de bine :) la sf lunii sper sa pun punct si la portbagaj :) pentru prima faza :D

cānd te vei opri din tot? să zici gata asta e mașina finală?!!!:D8):!:

tupeu 11-05-12 20:45

Re: E46 - Bagged
 
Cand va ajunge la ce imagine am eu in cap :)) daca zic "va fi gata atunci " mint clar, loc pentru mai bine este oriunde ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning