Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 10-01-10 21:12

Re: Counter Strike 1.6
 
In vacanta semestriala poate un meci cu ajutorul Claudiei si restul jucatorilor poate scoatem ceva!!Bafta!!!!

DTH 10-01-10 21:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu pot sa organizez si in fiecare weekend daca vorbesc si cu ai mei sa vad daca pot juca si ei ...si putem face echipele si de restu ma ocup eu ...voi timp sa aveti si sa fiti online cu mouse`ul pe forum sau mess ( in cazul celor care ma cunosc si ma au in lista ) ...ca sa nu fie eventuale probleme de lipsa cuiva ca sa ne agitam degeaba :)

RDss 10-01-10 22:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2964495)
Eu pot sa organizez si in fiecare weekend daca vorbesc si cu ai mei sa vad daca pot juca si ei ...si putem face echipele si de restu ma ocup eu ...voi timp sa aveti si sa fiti online cu mouse`ul pe forum sau mess ( in cazul celor care ma cunosc si ma au in lista ) ...ca sa nu fie eventuale probleme de lipsa cuiva ca sa ne agitam degeaba :)

O idee buna..Da-mi si mie pm cu id tau ..

Cozmescu-Alin 11-01-10 09:12

Re: Counter Strike 1.6
 
Baby numara si pe mine acolo....8)

DTH 11-01-10 14:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Yes :D , stai asa ca inca nu m-am apucat de organizat , va anunt eu oricum :P

demin2609 11-01-10 15:26

neata!
 
m-am apucat de cs... am instalat jocul... si la internet nu imi mai vede nici 1 joc. In urma cu vro 6 luni cu alt kit de instalare, la internet aveam sute de servere... acum de ce nu le mai afiseaza?

sponsoru 11-01-10 16:18

Re: Counter Strike 1.6
 
de unde trag si eu kitul de instalare ?si eventual un steam nu mai sunt la curent de 4 ani n am mai utilizat fire in the hole and co. Btw mai exista traficzone kappa etc serverele vechi pe care ne jucam la inceputuri?

DTH 11-01-10 16:37

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by demin2609 (Post 2966523)
m-am apucat de cs... am instalat jocul... si la internet nu imi mai vede nici 1 joc. In urma cu vro 6 luni cu alt kit de instalare, la internet aveam sute de servere... acum de ce nu le mai afiseaza?

Pentru ca alea probabil erau salvate si asta nu are aceea salvare ...asa ca ori te bagi sa bagi ipuri la memory :lol: ori instalezi alt cs de la cineva care stii ca ar avea "sute" de servere :D



Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2966698)
de unde trag si eu kitul de instalare ?si eventual un steam nu mai sunt la curent de 4 ani n am mai utilizat fire in the hole and co. Btw mai exista traficzone kappa etc serverele vechi pe care ne jucam la inceputuri?


Kit instalare de pe ODC sau alte chestii de genu ...steam il poti cumpara , sunt destui care vand ...poate gasesti unul care da ...
Pe traficzone jucam si eu acum 5-6 ani , am incercat acum sa ma conectez sa vad daca merge , dar imi zice ca nu-s sloturi disponibile ...in fine ...daca vreti sa jucati undeva ...

RECOMAND :arrow:


Server Public
[/B]




Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

JuST_GiuGiu 12-01-10 09:05

Re: Counter Strike 1.6
 
Cred ca cea mai buna idee e sa jucam in vacanta!Doar noi si atat !AAAA ca intre timp mai intra unu altu nu-i nimic!Speram sa iasa ceva!

sponsoru 12-01-10 09:07

Re: Counter Strike 1.6
 
la 12 ani jucai cs?:)) excentric hobby pt o fata .Deci nu gasesc pe dc decat cs 1.5 .Am nevoie de niste huburi da-mi add te rog sau un pm cu cateva adrese daca ma poti ajuta .

porsheGTS 12-01-10 09:26

Re: Counter Strike 1.6
 
www.tutorialecstrike.com(daca nu ro) sper ca te ajtua cu ceva!

DTH 12-01-10 12:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2968891)
la 12 ani jucai cs?:)) excentric hobby pt o fata .Deci nu gasesc pe dc decat cs 1.5 .Am nevoie de niste huburi da-mi add te rog sau un pm cu cateva adrese daca ma poti ajuta .


:-) Da....Ti-am dat mai sus o adresa de cs ;) la mine pe server...non stop :)

sponsoru 12-01-10 13:35

Re: Counter Strike 1.6
 
ma refeream la cateva adrese de huburi sa trag si eu kitul de instalare...:(

dragsteraudioart 12-01-10 20:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2969538)
ma refeream la cateva adrese de huburi sa trag si eu kitul de instalare...:(

ai cont pe filelist? recent am descarcat un cs care mere perfect

sponsoru 13-01-10 08:25

Re: Counter Strike 1.6
 
am reusit sa instalez.Am intrat aseara pe server dar aveam lag :( Apoi am intrat pe traficzone care inca mai exista se pare


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning