Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

rapidistu_c&c 27-06-07 18:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sincer un BMW 535 tot din 2006, putea sa cumpere cu 10000 euro mai ieftin!!! si unchiumeu, proprietarul bmw-ului e italian ,e din Foggia!;)

wasted 07-07-07 14:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
9 Attachment(s)
Din pacate bateria la apartu foto era pe 0.
Asa o ramas telefonu. Un MiniCoper dragut. Cu jenti de 17 :) Mi-ar place sa am unu :rolleyes2
Bordul si schimbatorul imi place tare :lol:

Spark 07-07-07 14:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
225/ 35 r17
eu mai jos de 50 nu as lasa cauciucurile ...
oricum arata bine :)

mrjoe 12-07-07 18:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by nistea mircea (Post 994345)
gemenii din oras au iesit la plimbarica. desi nu sant ca doua picaturi de ploaie sant FRUMOASE FOC:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Sal!!

cit ai platit pentru transcriera masinei tale?

nistea mircea 12-07-07 23:06

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mrjoe (Post 994392)
Sal!!

cit ai platit pentru transcriera masinei tale?

sal destul de mult ca astia mus satui si nici nu ia satura dumnezeu o data . in jur de 20000000 mil cu totul:!: :!: :!:

Dexter Laboratory 13-07-07 02:21

mirciulica bine team gasit pe aici faina masinutza ta dar asa se pare ca se poarta portocaliu nice jmecher

bai fratilor dexter nu mai are caruta dar isi va reveni in forta care imi da imprumut o bicigleta???????????????????????????????

valineamtsm 13-07-07 17:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
Masinile Astea Doua Daca Nu Sunt Tari Le Dau Eu Foc Cu Mana Mea La Amandoua! Dar Daca Sunt Tari Atunci Lasa-le Aici Pe Acest Thread:!: :!: :!:

holdo 13-07-07 18:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ce cautati la mine in parcare? :)

szambi77 14-07-07 13:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Baaahh ... da ce o intrat portocaliul la moda de-o vreme :rolleyes2 ......

wasted 14-07-07 13:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Poate duc lipsa de alte culori :silenced:

di48lo 21-07-07 17:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am auzit ca aveti in Timisoara un Gallardo SE portocaliu (cu nr. de B leasing). Stiti detalii? Poze?

MS.

Alex2Fast4U 21-07-07 17:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am auzit ca Timisoara ii destul de departe de Satu Mare...

di48lo 21-07-07 18:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce-i cu Timisoara? Nu este destul de clar ce am intebat?

Spark 21-07-07 18:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
pai tocmai aia e ...
ca noi nu suntem Timisoara .... ci Satu Mare

Alex2Fast4U 21-07-07 18:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by di48lo (Post 1008186)
Ce-i cu Timisoara? Nu este destul de clar ce am intebat?

mie mi-e chiar foarte clar ce ai intrebat.. da` ii posibil ca din greaseala sa fi gresit sectiunea.. :) nu`i nimik se mai intampla


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning