![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sincer un BMW 535 tot din 2006, putea sa cumpere cu 10000 euro mai ieftin!!! si unchiumeu, proprietarul bmw-ului e italian ,e din Foggia!;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
9 Attachment(s)
Din pacate bateria la apartu foto era pe 0.
Asa o ramas telefonu. Un MiniCoper dragut. Cu jenti de 17 :) Mi-ar place sa am unu :rolleyes2 Bordul si schimbatorul imi place tare :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
225/ 35 r17
eu mai jos de 50 nu as lasa cauciucurile ... oricum arata bine :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
cit ai platit pentru transcriera masinei tale? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
mirciulica bine team gasit pe aici faina masinutza ta dar asa se pare ca se poarta portocaliu nice jmecher
bai fratilor dexter nu mai are caruta dar isi va reveni in forta care imi da imprumut o bicigleta??????????????????????????????? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
Masinile Astea Doua Daca Nu Sunt Tari Le Dau Eu Foc Cu Mana Mea La Amandoua! Dar Daca Sunt Tari Atunci Lasa-le Aici Pe Acest Thread:!: :!: :!:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ce cautati la mine in parcare? :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Baaahh ... da ce o intrat portocaliul la moda de-o vreme :rolleyes2 ......
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Poate duc lipsa de alte culori :silenced:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am auzit ca aveti in Timisoara un Gallardo SE portocaliu (cu nr. de B leasing). Stiti detalii? Poze?
MS. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am auzit ca Timisoara ii destul de departe de Satu Mare...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ce-i cu Timisoara? Nu este destul de clar ce am intebat?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
pai tocmai aia e ...
ca noi nu suntem Timisoara .... ci Satu Mare |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning