![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am venit de afara ..si ma bag la un nfs
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ii explic sora-mii pe ym cum sa formateze un stick usb
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi`am adus inca un joc hidden objects si ma bag la el..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
muvi or ...mai degrabă serial taim - x.o.x.o gossip girl :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
imi bat joc de copchile
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
on: beau cafeaua ,termin jocu si apoi ma duc la shopping |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am terminat sezonul 3 de la G.G :baby:....aştept frumos continuarea :D ...pānă una alta ...mă duc să hibernez īn cadă cāteva ore īn spumă multă :chuckel:...după care revin să īmi caut ceva de ocupat timpul ....:rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ba ma mut din pat la calc, ba ma uit la tv, ba din nou la calc, ba in pat ... mai pe scurt, n-am stare, nu stiu de ce :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma bag @ star wars attack of the clones ( sa il revad )
p.s. claudia, incearca oth ( one tree hill ) e peste tooooooooot inclusiv gg, the o.c. si care mai sunt de genul asta |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mi s-a upgradat porecla....acum e Fulger McTazz:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Am terminat băitza , am dat şi un mini meci de cese :lol: şi acum .....mor de plictiseala ... - plictisit : mă cam bate searchu la ora asta , ai vreun link sau ceva către acel film sau serial ce e ? Un site ....eu ştiu :???: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
beau cafeaua si ma joc |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
eu, astept sa merg la scoala.
@babutz, tu pui pauza asa numa ca sa ne spui noua ca tu te joci? |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
mai citesc si forumurile..mai stau si pe mess nu stau cu ochii in joc all day |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13:39 : Ma gandesc cam cum o sa arate haosul ce urmeaza la KOE:???:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning