Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 09-04-10 14:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am venit de afara ..si ma bag la un nfs

elnino 12-04-10 15:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ii explic sora-mii pe ym cum sa formateze un stick usb

Babutz 13-04-10 08:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi`am adus inca un joc hidden objects si ma bag la el..

DTH 13-04-10 17:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
muvi or ...mai degrabă serial taim - x.o.x.o gossip girl :))

Messerschmitt 13-04-10 17:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
imi bat joc de copchile

Babutz 14-04-10 17:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3274733)
muvi or ...mai degrabă serial taim - x.o.x.o gossip girl :))

si eu...am vazut sez 1 si 2...mai am ultimu:)) yuhuu

on: beau cafeaua ,termin jocu si apoi ma duc la shopping

DTH 14-04-10 18:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am terminat sezonul 3 de la G.G :baby:....aştept frumos continuarea :D ...pānă una alta ...mă duc să hibernez īn cadă cāteva ore īn spumă multă :chuckel:...după care revin să īmi caut ceva de ocupat timpul ....:rolleyes2

Racer21 14-04-10 21:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ba ma mut din pat la calc, ba ma uit la tv, ba din nou la calc, ba in pat ... mai pe scurt, n-am stare, nu stiu de ce :lol:

plictisit 14-04-10 23:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag @ star wars attack of the clones ( sa il revad )


p.s. claudia, incearca oth ( one tree hill ) e peste tooooooooot inclusiv gg, the o.c. si care mai sunt de genul asta

TaZzY E30 14-04-10 23:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mi s-a upgradat porecla....acum e Fulger McTazz:))

DTH 14-04-10 23:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3279207)
ma bag @ star wars attack of the clones ( sa il revad )


p.s. claudia, incearca oth ( one tree hill ) e peste tooooooooot inclusiv gg, the o.c. si care mai sunt de genul asta


Am terminat băitza , am dat şi un mini meci de cese :lol: şi acum .....mor de plictiseala ...



- plictisit : mă cam bate searchu la ora asta , ai vreun link sau ceva către acel film sau serial ce e ? Un site ....eu ştiu :???:

Babutz 15-04-10 06:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3278166)
am terminat sezonul 3 de la G.G :baby:....aştept frumos continuarea :D ...pānă una alta ...mă duc să hibernez īn cadă cāteva ore īn spumă multă :chuckel:...după care revin să īmi caut ceva de ocupat timpul ....:rolleyes2

io am terminat blood ties..unu cu vampiri:( s`a terminat cam tampit ...da nah:rolleyes2

beau cafeaua si ma joc

ZaNe94 15-04-10 09:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
eu, astept sa merg la scoala.
@babutz, tu pui pauza asa numa ca sa ne spui noua ca tu te joci?

Babutz 15-04-10 09:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3279758)
eu, astept sa merg la scoala.
@babutz, tu pui pauza asa numa ca sa ne spui noua ca tu te joci?

nu ma joc non`stop..:)
mai citesc si forumurile..mai stau si pe mess
nu stau cu ochii in joc all day

Dementor 15-04-10 12:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:39 : Ma gandesc cam cum o sa arate haosul ce urmeaza la KOE:???:


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning