Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

george GMN 05-04-06 15:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ok , a fost doar o propunere...

cata55 05-04-06 20:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu a reusit nimeni sa pozeze panoul pe care erau expuse lucrarile???...asa ne dadeam si noi seama cine sunt castigatorii

Most_Wanted 05-04-06 22:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Sper sa se tina cont si de rezultatul de la prisma

vlad_VSV 05-04-06 22:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
asa sper si io ca pe forum se pot face multe

cata55 05-04-06 22:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pozele cu lucrarile afisate pe panou...
https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/15354-clasament-virtual-tuning/page-2.html

blondish 06-04-06 14:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci...sa inteleg ca se va vota iar?
nu raman rezultatele de la prisma?
deja incepe sa mi se para o foarte mare aberatie tot ce se intampla cu acest concurs. prima data ca e intr-un fel....a doua oara e altfel, acum iar s-au skimbat lucrurile. incep sa ma plictisesc, sicer acum. d c nu poate sa ramana asa si gata, atata agitatie pt ce?
or sa mai fie si alte concursuri, poate mult mai reusite.

tng 06-04-06 15:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
tie iti place asa cum e acum?
nu ai vrea sa vezi si tu ceilalti ce parere au despre munca noastra?ma refer la lumea de pe forum.
nu ai vrea sa vezi si tu cine /ce si cum a lucrat.daca isi merita cu adevarat premiul .... sa comentam si noi lucrarile, asa cum le vedem noi
nu? :???:

mihai134 06-04-06 16:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

nu ai vrea sa vezi si tu cine /ce si cum a lucrat.daca isi merita cu adevarat premiul .... sa comentam si noi lucrarile, asa cum le vedem noi
nu?
ar fi un lucru bun, si nu esti singurul care vrea asta ;)

shantzu 06-04-06 16:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu cu inca cativa din vt am fost la panou si am discutat care lucrari au sanse sa ia un premiu ;) si lucrarea cu numarul 25 nu prea avea sanse ;)

frost_dani 06-04-06 18:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
dar la c sectiune la beginer,nu?

nelu 06-04-06 20:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si eu as vrea sa vad toate lucrarile....

blondish 06-04-06 21:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by tng
tie iti place asa cum e acum?
nu ai vrea sa vezi si tu ceilalti ce parere au despre munca noastra?ma refer la lumea de pe forum.
nu ai vrea sa vezi si tu cine /ce si cum a lucrat.daca isi merita cu adevarat premiul .... sa comentam si noi lucrarile, asa cum le vedem noi
nu? :???:

si mie mi-ar place sa se puna masinile pe forum, sa se voteze. dar deja devine bataie de joc cu asteptatul asta. parerea mea e ca acela care a zis sa ni le punem fiecare a zis bine. fara suparare

tng 06-04-06 22:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
stai linistita .... urmareste sectiunea asta https://forum.4tuning.ro/188-4tuningday-virtual-challenge.html ;)

GRIGO 08-04-06 19:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by shantzu
eu cu inca cativa din vt am fost la panou si am discutat care lucrari au sanse sa ia un premiu ;) si lucrarea cu numarul 25 nu prea avea sanse ;)

de ce nu merita ?
probabil pt ca nu avea semnu de la nike pe ea sau cine stie ?
daca ati fost acolo de ce nu ati spus nimic acolo si v-ati gasit sa comentati aici ....care merita aia care avea barile ca altele 3 si jenti ca altele 4 de pe panou .........

frost_dani 08-04-06 20:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mah toate lucrarile cred k merita tratate cu respect chiar dak merita sau nu sa fie la panou........pt k totzi care au facut lucrarile au depus ceva munca shi nu le place cum sa vada cum altiii isi bat joc d lucrarile lor.........parerea mea.....shi dak credetzi k anumite lucrari nu trebuiau prezentate treaba voastra aste e voi sa ramaneti cu impresia asta.....:)


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning