![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
n-ai de ce sa fi mirat;)
PS: Niciodata nu te certa cu un idiot.. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu sincer, nu am nimic cu nimeni.
Nici cu el, nici cu demonul. Care te bagi la un drift in seara asta? :> CMD-ule, te bagi? |
Re: NFS UG2 Drifters
Pe care va tin OO-le sa ne dam pe canion/cursa de munte ?
Ca pana acum v-am afumat cam pe toti cu care am jucat :D Recunosc, pe pista normala sunt varza ... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
eMH ma scz ca ma bag in seama cu tine poate omul o fi gresit tasta nu-i merge tastatura nu trebuie sa jingnesti oameni care se mai incurca la scris nu suntem perfecti asa ca mai taci o data si tu si el ca poate inchide admini topicul dela certurile tale. |
Re: NFS UG2 Drifters
Da, dar e bine inainte sa dea Submit Reply, sa mai citeasca o data, ca sa fie sigur ca a scris corect.
Oricum... Hai sa o lasam asa, ca nu are rost. A venit primavara, e frumos afara, si nu vreau sa ma mai cert cu nimeni :D |
Re: NFS UG2 Drifters
nici eu nu am chef de certuri.
|
Re: NFS UG2 Drifters
se apropie ziua 4tuningdays :X acolo ma gasiti la 4tuningdays sa vad cum face tengu spectacol ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mi-am facut placa video mai joaca cineva ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Care isi anunta prezenta la 4TD ?!?
|
Re: NFS UG2 Drifters
mai joaca cineva u2 ??online ?? daca da sa imi dea un pm cu id-u lui si sa jucam in seara asta ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut,
Joc si eu de putin timp online u2...M-as baga cu voi.... Eu folosesc pLan voi cum va '' dati ''? Id-ul meu : [email protected] Bafta ! |
Re: NFS UG2 Drifters
Salut..vreau sa fac niste drifturi cu voi.
Masina cu care fac este Nissan Skyline Folosesc pLan ca sa joc pe LAN. Id-ul meu este : justin94_pietrosita PS: https://img576.imageshack.us/img576/7412/speed220030 Cu Subaru Impreza fara coduri :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Link-ul pus de tine nu este functional. Vorbim restu pe YM.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cine ma ajuta si pe mine?vreau sa joc nfs underground2 cu prietenii si nu reusesc am incercat si cu hamachi,Puteti sa imi spuneti ce trebuie sa fac pas cu pas?Multumesc8)8)8)8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning