![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
apropo.. anul trecut nu a fost "facut" de nimeni, a fost cea mai rapida masina de la grupa A |
Re: 2 Faster More Show
baiatu asta cu fiesta nu a fost, de venea ne rupea pe toti de la grupa mea...
4 carburatoare daca tin bine minte |
Re: 2 Faster More Show
ti bine minte dar la timpul trecut :D si-a schimbat motorul si a pus chiar si un filmulet cu el cand l-a pornit prima data pentru ca el are masina prezentata pe cateva forumuri si lumea era curioasa http://www.*************/video/74/team...-20-first-fire
|
Re: 2 Faster More Show
anu trecut a fost la grupa B ( ca erau A,B,C...nu A1,A,B...) si a scos timp mai bun decat cei de la C, ...dar sa-l vedeti acuma...
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
cofeterite is acele masini la care predomina sarma, banda izolatoare (power tape) si alte inventiii de genul,,,, dar aici chiar este vorba de ceva frumos |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
http://www.*************/video/85/team...a-vs-205-rally |
Re: 2 Faster More Show
Alta gafa organizatorica la Baia Mare, care ma implica direct: mi s-a promis din partea sponsorului S.C. CRISADA TYRES S.R.L. din Chitila un set de anvelope Toyo CT01 235/45/17, premiu special acordat la 2 Faster More Show celei mai rapide masini. Am asteptat o saptamana dupa care am sunat la Crisada - mi s-a spus ca anvelopele au fost puse la curier de catre un "coleg", care urmeaza sa-mi dea AWB-ul. Desigur ca nu m-a cautat nimeni, gumele nu au fost expediate. Am sunat din nou, am fost aburit din nou. Am luat legatura cu Ionut (organizatorul curselor) care s-a scuzat ca treaba il depaseste, nu are cum sa controleze actiunile sponsorului.
In ceea ce ma priveste, Ionut Pintea nu va mai beneficia de participarea sau sprijinul meu la nici o cursa organizata la Baia Mare. Mai grav e ca in loc sa ridice nivelul curselor el a ales o abordare superficiala. Unele lucruri pot fi scuzate de catre timpul nefavorabil, altele nu. Despre Crisada Tyres: no comment. |
Re: 2 Faster More Show
Pai e clar ca se dorea doar mediatizarea, daca era pe bune premiul primeai gumele pe loc.
|
Re: 2 Faster More Show
Am inteles, nu inteleg insa sa-si bata joc de mine. Nu in gumele alea stau eu, e doar o chestiune de principiu, urasc ipocrizia si minciuna.
|
Re: 2 Faster More Show
pacat ca n-o sa-l mai vedem pe jeff in baia mare :( un om care stie sa conduca nu gluma ...
|
Re: 2 Faster More Show
Imi pare rau ca a iesit asa , exact cum spunea Jeff , nu pot controla actiunile oamenilor .
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
https://www.youtube.com/watch?v=C0OrwtGPaMw aici aveti piesa, si va puteti imagina ce oameni sunt cei de la Chitila Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:50. |
- Copyright 2026 4Tuning