Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 18-05-09 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa vedeti cat de dobitoc sunt ... se pare ca, cablul de date nu e nici la birou ... deci e acasa ... asa ca in cursul zilei de azi ( sigur ) o sa urc si filmuletul ... bineinteles cu scuzele de rigoare ...

johnny325 18-05-09 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiam cat de dobitoc esti):):):):)))))

RoByNeT 18-05-09 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha ha ha ha :tenisclap

Fr33`e30 18-05-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms broh :*




Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2329394)
ca sa vedeti cat de dobitoc sunt ... se pare ca, cablul de date nu e nici la birou ... deci e acasa ... asa ca in cursul zilei de azi ( sigur ) o sa urc si filmuletul ... bineinteles cu scuzele de rigoare ...


RoByNeT 18-05-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai lin florin nu`i bai :)


PS: @glumetul de johnny325 ala .... ms ca mi`ai mai dat si mie un raspuns cu jantele alea ... ;)

johnny325 18-05-09 13:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=rr0OL...eature=related
robynet teai apucat de cantat:))

Bengy_BLS 18-05-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De la baietii din Provincie , inca o productie semnata Balosu Studio , in colaborare cu Maricica Schioapa.
BMW e30 Jakal @ pitesti >>> https://www.youtube.com/watch?v=pL0ghdXdxzk
Vizionare placuta !
si se face dedicatie speciala pt fratele Balosu' de capitala (duffy) fara numar fara numar , si iti ia garda talonu' :D :D :D

jB*XSA 18-05-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
e tot ce am in aparat din seara aia. scuze pt poza neclara

RoByNeT 18-05-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si intr`un final si filmuletzul mult asteptat .... dar cam lasa de dorit ca era si noapte si ca am si tel de *** deci ... enjoy ... oricum atmosfera conteaza :lol:

daffy duck™ 18-05-09 17:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
misto balosule....ms de dedicatie si sa iti ia tie talonul k la mine numai exista.....


P.S da joi usergroup Inferno

RoByNeT 18-05-09 17:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
ba vezi ca faci double post si iei warn :lol:



https://www.youtube.com/watch?v=802rWvNbTWk = Johnny @4tuning




Parcare real = Andu, Daffy si cu Drk`u ... drifting with carutz 2.5 blocant frana hidraulica etc etc =))

Fr33`e30 18-05-09 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
thx broh ... facem noi altele mai frumoase :P ...



Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2330051)
e tot ce am in aparat din seara aia. scuze pt poza neclara


Fr33`e30 18-05-09 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti un dulce :)) :* ...




Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2330220)
si intr`un final si filmuletzul mult asteptat .... dar cam lasa de dorit ca era si noapte si ca am si tel de *** deci ... enjoy ... oricum atmosfera conteaza :lol:


RoByNeT 18-05-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru fratii mei orice oricand :lol: ( nu interpretati ca vf :) )

Fr33`e30 18-05-09 18:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arunca un pm cu id`ul tau ...


Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2330427)
pentru fratii mei orice oricand :lol: ( nu interpretati ca vf :) )


daffy duck™ 18-05-09 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama, abia acum au aparut filmele astea :lol::lol::lol:

RoByNeT 18-05-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incet dar sigur ... mi`a placut driftul din filmul 3 parca =)) cand v`a dat andu dupa colt si erai sa intri tu in perete cu tot cu carut =))

jB*XSA 19-05-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se pleaca la constanta? la cursa de accelerare?

GopPo 19-05-09 11:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lipsa fonduri:(

DRK*DeSiGn 19-05-09 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamne kt am mai ras cu carutzul ala =)))))) si akum imi pare rau k nu i-am dat drumu lu duffy sa intre in stalp =)))

Hyena 19-05-09 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

RoByNeT 19-05-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
.... o sa ne revansam data viitoare ...

kimi 19-05-09 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2333022)
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

Uite ce rau ii pare ma lu Hyena....Daca ar fii putut el sa o filmeze ar fii facut-o...Amaratul de el..

cozo 19-05-09 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2333022)
Pacat de fata cu MSK ca nu a avut cine sa o filmeze cu o camera mai capabila erati 30 de casca gura si unu nu a facut un efort sa o filmeze calumea.... Pacat de efortul ei !

lasa k vinerea asta o sa aveti ce sa filmati.....:))

Hyena 19-05-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2333077)
Uite ce rau ii pare ma lu Hyena....Daca ar fii putut el sa o filmeze ar fii facut-o...Amaratul de el..

O filmam kimi zis si rechinul .... dar abia o parcasem si stateam sa se raceasca.

Hyena 19-05-09 14:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2333113)
lasa k vinerea asta o sa aveti ce sa filmati.....:))

Tot acolo ? :) cam multa lume sincer .... ar trebuii facut loc mai mare acolo. Vin si yo :D

Lucian_GXZ 19-05-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) daca vi si tu e ok, daca vin si alti gura casca nu e ok

Hyena 19-05-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai mei din fericire sunt putini :D

Lucian_GXZ 19-05-09 14:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu am zis in general :)

DRK*DeSiGn 19-05-09 15:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne cerem scuze public k am fost nishte gura casca si nu am filmat :) data viitoare o sa depunem mai mult efort

daffy duck™ 19-05-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca vreti sa se faca ceva, mergem in alt loc, daca e sa fie lume multa aici.....

jB*XSA 19-05-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parerea mea este ca ar trebui sa mergem intr-un loc separat sa ne facem de cap, pt ca multi gura casca erau pe acolo, nu aveau nici o treaba cu clubul....erau...si ei..sa se uite

daffy duck™ 19-05-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
noi am avea al 2lea loc al nostru......;)

Lucian_GXZ 19-05-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Despre ce se vorbeste aici? e cumva balci? Mai ganditzi putzin inainte de-a posta... Poate s-a uitat ca este vorba de acs inferno motorsport nu de cluburi de duminica dup-amiza...

daffy duck™ 19-05-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oupz.....am uitat.....gata...terminati cu posturile aiurea.....inferno merge doar la curse in cadru legal si atat!!!....in rest mai tragem un gratar ceva....

RoByNeT 19-05-09 19:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy fi atent ca iar m`ai enervat stii tu ce am vb noi la telefon aseara ....

Daniel_DRV 19-05-09 21:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cea mai tare faza vazuta : politia opreste un betiv in trafic si ii da sa sufle in alcooltest ia omul "obosit" alcooltestul in mana ..da capul pe spate si il baga in gura... crezand ca este sticla de baut....vazand ca nu curge nimic se uita la politisti si incepe sa urle la ei ca au facut misto de el si iau dat o sticla goala :)):)) romania tara lucrurilor anormale....

Tweety_rzw 19-05-09 21:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2334427)
cea mai tare faza vazuta : politia opreste un betiv in trafic si ii da sa sufle in alcooltest ia omul "obosit" alcooltestul in mana ..da capul pe spate si il baga in gura... crezand ca este sticla de baut....vazand ca nu curge nimic se uita la politisti si incepe sa urle la ei ca au facut misto de el si iau dat o sticla goala :)):)) romania tara lucrurilor anormale....

Vezi că ce zici tu aici e chiar un video să şti :), :rolleyes2 !

Şi nu se vorbeşte de locaţii pe forum sau ce facem noi ...... nici la telefon nu ar mai trebuii să vorbim chestiile astea.

jB*XSA 20-05-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
well..n am zis nimic de un loc anume:) ati interpretat putin gresit.

Fr33`e30 20-05-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
broh te rog pune si u pozele pe topicul meu ... k pe mine nu ma ajuta netul si nu pot sa le urc :lol: ms


Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2335382)
well..n am zis nimic de un loc anume:) ati interpretat putin gresit.



All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning