![]() |
Re: Masini tari din Iasi
@CCCCOR - A mai fost postat de mine! Am participat la acel drive si am facut si textul ...
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
are cineva idee ce masina e ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Morgan Aero Supersports: http://www.morgan-motor.co.uk/carpag...persports.html
|
Re: Masini tari din Iasi
In nici un caz supersports! e morgan aero 8 IS-xx-ELF
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Bentley..
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai mult imi place Seria 7 cu nr de BG ! La ce jante de 20 inch are!!!! :oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
deci bmw l-am vazut aseara in copou la stadion...Jantele is Beleaaaaaaaaaaaaaaaa
|
Re: Masini tari din Iasi
mi se pare destul de mult 5000 pt ea..
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
oare sa arunc si eu clipul aici? :) are loc printre morgan si bmw-uri?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
In Lugano, Elvetia.
|
Re: Masini tari din Iasi
da , pai asa is maj0ritatea masinilor pe la noi prin iasi ...... :rolleyes2
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
un Mercedes frumos tare :>
|
Re: Masini tari din Iasi
jantele alea nu erau pe un bmv seria 7?
|
Re: Masini tari din Iasi
stiu seria 7 de care zici tu dar nu stiu daca is aceleasi jante
|
Re: Masini tari din Iasi
da alea cred ca sunt ..ca 7 nu le mai are..
|
Re: Masini tari din Iasi
:shrug_no: nu is aceleasi , in primul rand is diferite ca model si in al doilea la bmw e 5x120 iar la mercedes 5x112 distanta intre prezoane !!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
poate sa fie acelasi model cu prinderi diferite , vroiam sa punctez ca nu sunt cele de pe seria 7 ca sunt alt model si au alta prindere fata de mercedes
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
revenim cu un Chevrolet Camaro SS
|
Re: Masini tari din Iasi
15 Attachment(s)
1.Lexus IS-F
2.Noul Audi A8 3.Smart For-Two Turbo(Scuzati gestul prietenului meu...abia a scapat din jungla saracu`:oops:) 4.Jaguar Sovereign 5.Lincoln Town Car Limo 6.Chrysler 300C Limo |
Re: Masini tari din Iasi
Audi A8-ul e prea...chiar nu am cuvinte sa il descriu,fenomenal,iar Camaro-ul,nu am vazut niciodata :shock: unul,sper sa il prind si eu,voi merge mai des la Carrefour:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
IS-F-ul e tipla, prea frumos, era si mai frumos daca era pe albastru :X
|
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
Am gasit in PC niste poze mai vechi cu fostul Ferrari al lui Zlate.:oops:Pozele sunt facute cu telefonul,scuzati claritatea.
|
Re: Masini tari din Iasi
Parca au mai fost puse odata,le mai vazusem...:???: dar oricum,e misto,claritatea nu e chiar asa de rea :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut azi urca ,copoul un corvette galben cu numere de bulgaria era fenomenal,si un e30 pickup visiniu langa parcul in fata la teatrul national.
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
noul audi a "seis" :)
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Un ford mustang (imi pare rau daca a mai fost postat)
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
Am pozat si eu acelasi Mustang,dar eu am prins si domnisoarele:lol:Si un avion:peace:
|
Re: Masini tari din Iasi
tu ai avut mei mult noroc ca mine :)))
_______________________ Asistenta rutiera non-stop 0751585169 sau 0751404060 |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning