![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) cred ca mi-am dat si eu seama la ce exceleaza daffy...la suportat mistouri :)) da tot poza aia cu fetita mucoasa rupe...nota 10 :)
LE: kidule...rzv-u e asa....un fel de fan...peste tot...mai are ceva vreme pana la permis...face si el ce poate sa fie aproape de masini...pe partea cealalta...pe daffy nu-l prea inteleg de ce nu cumpara si el un permis de la librarie :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ All : momentan numai exista nicio iubita/prietena/amanta....astept propuneri
@ Supapa_jr : chiar acum am citit din legislatie si sincer nu e treaba ta ce face RzW...incetati cu certurile ca va sterg posturile aliurea!!!!!!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bai baiatule,baga-ti bai mintile in cap,eu nu o sa ma laud cum fac altii cu oltcit-uri sau dacii sau mai stiu eu ce cojii!Vezi-ti de treaba ta Supapa ca in ultimul timp ai devenit nesuferit grav....!Eu momentan am de terminat un liceu,dupa aceea ma apuc de facultate ca sa imi fac un viitor ca orice om! Si lasa-l tu pe daffy ca isi ia permisul cand vrea .... lui ;) !Ai venit tu cu,caterinca ta ...."eftina" sa zicem...aici!Go Fast! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Supapa inceteaza si tu RzW la fel...SCHIMBATI SUBIECTUL!!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si io sunt la liceu cls a 11a si fac scoala de soferi (avand note peste 8):rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda....ACE incearca sa nu ma mai suni pentru a afla unde se tin intalnirile atata timp cat numai esti in club, nu am nimic peronal cu tine dar trebuie sa ne trezim la realitate....sorry
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumesc Fratilii Daffy....alias GPS..=)) pentru plimbarea nocturna din seara astha..hii ma la el ma...la risc tata =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. la mana vreau sa stiu cine mi-a sters postul???!!!..2. la mana,stiu si ce daca sunt rautacios,dar Luciane,ti-am mai zis,ce dreaq faci strangi toti copiii in club?N-am nimic cu treaba asta,doar ca mie personal nu`mi plac "copiii care sug la 2 tatze..."
Asta am vrut sa zic,si am vrut s-o stiti si voi!Si remus daca`mi mai stergi posturile o sa le scrii singur pe urma! Au revoir8) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Caligrafie face cu tine Duffy daca nu te potolesti...:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ce slbz in plm e aici? Va mananca carcasa pe totzi? poate vretzi sa va arat eu ce inseamna stergere de posturi. RETZINETZI! Chiar daca e un loc destinat offtopicului pastrati in pl mea bunul simt, iar cei ce nu mai au nicio legatura cu clubul sau nu au avut niciodata sa foloseasca un limbaj adecvat unui vizitator. Supapa vezi ca e ultima oara cand iti trec cu vederea obraznicia posturilor si la fel cum ii zic si lu dmx nu mai creatzi stare neplacuta ca nu mai scrieti pe inferno niciodata. In rest va pup pe shapca.
@ Kid, am incercat sa vorbesc cu titi aur si mihai leu sa vina ei sa ne faca poze, dar nu au vrut... ;) In alta ordine de idei, atat clubul, membrii clubului, cat si forumul nu sunt patrimoniu de stat si avem dreptul sa primim, sa dam afara, stergem posturi inutile/arogante si sa ne conducem dupa regulile noastre ca si dupa bunul nostru plac, cui nu-i convine, il invit afara... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hopaaa...s-a suparat sheful...pazea :???:....
app: remuse, de ce spune lumea ca nu ai femeie....nu o cunosc pe irina????:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
NU kidule nu sug la 2 tate cum zici tu,sug la cate vreau:lol:,daca nu sti de ce nu mai sunt in fanatik ,atuncia nu mai vorbi tu in nestire de cauza!
Mai intreaba si tu lumea,......! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine domnu gxz, nu te mai enervez :) si numai scriu, daca pustiu nu stie de caterinca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
PACE voua fanii mei....:drunk::drunk::drunk: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning