Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 26-02-07 22:26

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Asa e numai un maestru poate fi dominat consecutiv si in mod repetat de diversi AGARICI.

aiurel 27-02-07 12:13

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebastian pe un alt topic ono a lansat o provocare, nu ai nimic de zis?
eu sper din toata inima ca da.
numai bine si succes.eu mizez toti banii pe tine.

MariusM 27-02-07 22:38

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by aiurel (Post 773564)
sebastian pe un alt topic ono a lansat o provocare, nu ai nimic de zis?
eu sper din toata inima ca da.
numai bine si succes.eu mizez toti banii pe tine.

si eu pun toti banii pe sebi . ce-mi place din acel video e coloana sonora (piesa) ca ce-au zis acolo . . . . mai multe minciuni . . .

SEBASTIAN 27-02-07 22:42

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Am sa va rog sa ma respectati.
Nu vreau sa mai apar nici macar intr-o fraza langa asa un exemplar masculin.
Atunci i-am dat o sansa sa-l bat mai clar dar a refuzat.

aiurel 28-02-07 10:18

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
TOTUSI.....omu a lansat o provocare....acum stii ca sunt contra a tot ce a spus el...insa omu a spus....provocati-ma.

SEBASTIAN 01-03-07 09:21

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Pe langa caracterul infect nici drept nu stie sa mearga cu masina aia care-l domina. E chiar periculos.

aiurel 01-03-07 11:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sa intelegem ca nu va mai exista o palma cu sigla subaru care sa ramana adinc impregnata pe obraz?eventual la urm baneasa....?

SEBASTIAN 01-03-07 16:45

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Te rog sa nu ma obligi sa te ignor.
Nu am ce sa discut in paralel cu ala.

Sindrom 01-03-07 17:51

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
il sustin pe sebi am avut, culmea, ocazia sa-l vad pe nenea ala cu porche-u si nu m-ar mira daca ar asculta manele in bijuteria aia....prea multe fitze strica....vb reclamei: Prietenii stiu de ce..

solo24 02-03-07 17:36

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
singurul mod in care am putea sa clarificam ceva este sa se dea din nou p zi undeva p o sosea mare si nimeni sa nu mai faca nici un fel de prostie
si daca se poate(si stiu ce este posibil),seby ia si u un avans destul d mare ca sa nu mai faca lumea gura ca ono e primu(eu stiu dc ai mers asa de incet,ai avut picioru p frana nu?):twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

acidutzzu 03-03-07 04:33

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ma numesc Ciprian si as dori sa va urez sanatate si sa va impliniti toate telurile propuse! Va respect si va admir pt realizarile,principiile si alegerile dumneavoastra, reprezentati un ideal pt mine si sper ca nu sunt singurul. As dori foarte mult ca intr-o buna zi sa ajung sa va strang mana si sa avem o conversatie strict despre mecanica si autoturisme, poate sa-mi impartatsiti din experienta sau poate chiar sa realizez un proiect sub tutela dumneavoastra.

ps: nu vreau sa creez o impresie de pupincurist doar ca din punct de vedere al caracterului si al realizarilor d-voastra (acest subaru extraordinar...) va admir .

I5@k 04-03-07 11:06

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
vb lu sebastian....park vezi k ala cu porschele habarnuare sa mearga cu ea :)))...oricum io respect mult pe sebastian...
1. pt respectul carel arata in limbaj
2. pt masinile care le face
3. si pt cielo ala care la facut( e febletea mea)...apropo cu cielo ala ce se mai aude??
sorry dak vam deranjat k mam bagat si io aici :D

SEBASTIAN 04-03-07 23:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu e nici o problema ca intrebi de Cielo-Nexia.
Este in lucru in laboratoarele Racing Code. masina este acum a lui SEi si astepata ceva piese pe comanda.

TSC-Us 05-03-07 01:00

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
marfa masina dar pacat ca i-ai pus nume de cod "cielo evoII"!

daca nu ai stii despre ce e vb lumea ar zice "ce cielo evo...amg...,tot daewoo e..."!

la cat se duce...km/h ?

SEBASTIAN 05-03-07 08:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Este in functie de setare. Mergea 330 dar e setat la 320 si testat.


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning