Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Mertzanik 27-04-06 14:30

Re: Femeia .....
 
ms d primire....si apropos frumoase flori si albe cum nu imi plac :D ..iar telenovelele moartea mea....o sa fac infarct in curand k ne impanzesc....:chainsaw:

KillerB 27-04-06 14:33

Re: Femeia .....
 
Cool girl! I like your style!:twisted:

Eugen_TL 27-04-06 15:19

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mertzanik
ms d primire....si apropos frumoase flori si albe cum nu imi plac :D ..iar telenovelele moartea mea....o sa fac infarct in curand k ne impanzesc....:chainsaw:

tu ca fata stii ce ai de facut! le accepti..zici ms, pupi eventual! dupa care le arunci in cos..:D baiatul isi face datoria sa le dea! restul nu il intereseaza...pe mine cel putin nu! :lol:

Mertzanik 27-04-06 15:29

Re: Femeia .....
 
uuuuuuuuuuuu......ce urat reactionezi la o gluma...sensibil....nu imi plac dar ca imi esti simpatic:D:D:D le tin la inima nicidecum la cos ...... k atunci cand zic ms o zic ...k asa cred

Eugen_TL 27-04-06 15:47

Re: Femeia .....
 
eu glumisem draga ..nu era nici o reactie naspa din partea mea! :) daca nu iti plac asta e ... iti dau un brad vrei? un tei ceva? :) :) si aici la smilies nu am gasit decat albe :) .... mai era parca un trandafir dar nu imi place mie cum arata ! 8)

Mertzanik 27-04-06 15:55

Re: Femeia .....
 
un ciuline mi-ar placea...

Eugen_TL 27-04-06 16:11

Re: Femeia .....
 
1 Attachment(s)
poftim... :D draga mea, am fost atat de r3t@rd@t incat am stat 30 de minute sa caut pe google.com poze cu CIULINI si l-am ales pe cel mai frumos ...


edit sant0s : esti tare rau .. ai cucerit-o .. acum du-te si da din dreapta !

Mertzanik 27-04-06 16:13

Re: Femeia .....
 
=)))))))))))))))))) ms esti un dulce

Spark 27-04-06 20:54

Re: Femeia .....
 
ceva se infiripa pe aici ... ;)

EvLSant0S 27-04-06 22:34

Re: Femeia .....
 
da, o gramada de offtopic, iar te mananca-n ..."tuningbot" ?

Mertzanik 27-04-06 23:20

Re: Femeia .....
 
le stiti voi p toate...numai p forumuri de tuning (cica) nu imi cautam jumatatea....;) bv baieti iar sunteti destepti

EvLSant0S 27-04-06 23:30

Re: Femeia .....
 
c`mon .. incepusei bine !
acum o dai in offtopic si vbesti si la plural degeaba... jignind

Mertzanik 28-04-06 12:34

Re: Femeia .....
 
offtopic....da dak se da discutia in balarii....

Eugen_TL 28-04-06 16:25

Re: Femeia .....
 
SANTOS: ca deobicei ma vezi numai pe mine! ia fa bine si uitata si la alt topic de aici unde se face off si chiar aleks a atentionat ! de cand sunt eu aici numai in mesajele mele te bagi si dai edit! frate vrei corectitudine si sa faci treaba?bv tie dar fa peste tot nu numai cu unii! fara suparare

ps: si din dreapta nu dau pt ca ... (mai bine tac ca iar o dam in ***uri si nu-i frumos)

pps: sorry sefu de OFF ! am sa incerc sa nu ma mai manance in ....;)

Psycho 28-04-06 18:20

Re: Femeia .....
 
draga mea, am fost atat de r3t@rd@t incat am stat 30 de minute sa caut pe google.com poze cu CIULINI si l-am ales pe cel mai frumos ...


hahahahaha bah du`te draq k eshti cu capu` sa mor yo :))


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning