Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

alexGTI 05-10-08 14:27

Re: Evl*Skillz
 
mai e unul in buc cu numere de germania ... :D

tare poza fOcs

Sonny 05-10-08 15:28

Re: Evl*Skillz
 
E ok panning-ul. Dar e cam inghesuit logo-ul acolo in colt...

EvLSant0S 06-10-08 02:34

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
e30pwr :X 10j 4real

Sonny 06-10-08 19:20

Re: Evl*Skillz
 
Cum arata ursu... :D Foarte tare poza.

Insanerzw 07-10-08 19:30

Re: Evl*Skillz
 
Ce masini bai frate....:-) no comment...acel SL e za best of the beast..bv EVL*SKILLZ cele mai reusite poze imi place mai mult acest stil decat cel vechi cum va exasperau unii :shock:

Most_Wanted 08-10-08 19:00

Re: Evl*Skillz
 
SUPER TARI JANTELE !!!

ra2 16-10-08 00:23

Re: Evl*Skillz
 
e lasata si masina sau mi se pare?

Eugen_TL 16-10-08 20:41

Re: Evl*Skillz
 
fara supararare dar URATA rau poza cu vaporul :)))

ps: zxz--- tare :)

Cosmin* 16-10-08 22:44

Re: Evl*Skillz
 
Super tare poza cu vaporul.
f0cs,a 2oa poza este super tare, celelalte 2 nu imi plac.
Superbe ambele masini.

f0cs 16-10-08 22:45

Re: Evl*Skillz
 
a-2-a din ultimele 3 postate s`au a-2-a din ultimul post? :D :))) }{

coman razvan 16-10-08 22:46

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1812508)
hmmmmmmmmmm :rolleyes2
momentan

Mandrie mare pentru Brasov si GTT! Felicitari! :D

alexGTI 18-10-08 01:00

Re: Evl*Skillz
 
aia cu ursul e super smechera :)

Alexc2vtr 22-10-08 05:00

Re: Evl*Skillz
 
Superbe pozele, felicitarile mele!

EaGle 24-10-08 12:48

Re: Evl*Skillz
 
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.

Most_Wanted 24-10-08 12:50

Re: Evl*Skillz
 
opaaaa....gogule problema må?


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning