![]() |
Re: Evl*Skillz
mai e unul in buc cu numere de germania ... :D
tare poza fOcs |
Re: Evl*Skillz
E ok panning-ul. Dar e cam inghesuit logo-ul acolo in colt...
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
e30pwr :X 10j 4real
|
Re: Evl*Skillz
Cum arata ursu... :D Foarte tare poza.
|
Re: Evl*Skillz
Ce masini bai frate....:-) no comment...acel SL e za best of the beast..bv EVL*SKILLZ cele mai reusite poze imi place mai mult acest stil decat cel vechi cum va exasperau unii :shock:
|
Re: Evl*Skillz
SUPER TARI JANTELE !!!
|
Re: Evl*Skillz
e lasata si masina sau mi se pare?
|
Re: Evl*Skillz
fara supararare dar URATA rau poza cu vaporul :)))
ps: zxz--- tare :) |
Re: Evl*Skillz
Super tare poza cu vaporul.
f0cs,a 2oa poza este super tare, celelalte 2 nu imi plac. Superbe ambele masini. |
Re: Evl*Skillz
a-2-a din ultimele 3 postate s`au a-2-a din ultimul post? :D :))) }{
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
aia cu ursul e super smechera :)
|
Re: Evl*Skillz
Superbe pozele, felicitarile mele!
|
Re: Evl*Skillz
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.
|
Re: Evl*Skillz
opaaaa....gogule problema må?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning