Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 01-03-10 22:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu mersi.Eu nu lipeam parasolar....ma ascundeam de pretenii cu caravana

pompierul atomic 01-03-10 22:29

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3137423)
Nu mersi.Eu nu lipeam parasolar....ma ascundeam de pretenii cu caravana

ma scuzati !
v-am confundat cu naomi ...
SCUZE:lol:
v-ati simtit ?

bz51zid 02-03-10 17:35

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
terminativa mai alintatilor daca va ajuta o sa postez eu niste poze de duminica doar cu o parte din membri clubului

GrOzOy 03-03-10 18:35

Re: Ramnicu Sarat
 
Faine :-P !

cozmin23 03-03-10 18:43

Re: Ramnicu Sarat
 
arata frumos
P.S. cati veniti la 4tuning days?

pompierul atomic 03-03-10 18:53

Re: Ramnicu Sarat
 
misto !
sper ca acest nucleu se va dezvolta !
...8)

cozmin23 03-03-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
de ce mai ca baietii incearca sa faca ceva frumos.

Fast_wheels 03-03-10 21:09

Re: Ramnicu Sarat
 
LA 4 tuning Days eu fac prezenta.Eu ,Lupu (edi) ....sa se contiunuie lista cu cine mai e adept...

GrOzOy 03-03-10 21:10

Re: Ramnicu Sarat
 
Unde se va tine aceasta intalnire sau ce e???

Fast_wheels 03-03-10 21:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3144177)
Unde se va tine aceasta intalnire sau ce e???

La Bucuresti ....este expozitie , drifturi...

GrOzOy 03-03-10 21:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Ah , n-am ce arde pana acolo si inapoi :D !

cozmin23 03-03-10 21:13

Re: Ramnicu Sarat
 
inseamna ca nu stii ce pierzi...

GrOzOy 03-03-10 21:15

Re: Ramnicu Sarat
 
Stiu ce pierd dar nu vedeti ce e pe afara si asa ca trebuie sa mai schimb cateceva pe la masina si nu ma mai inteleg cu banii astia:( ! Pacat:???:

Fast_wheels 03-03-10 21:16

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3144210)
Stiu ce pierd dar nu vedeti ce e pe afara si asa ca trebuie sa mai schimb cateceva pe la masina si nu ma mai inteleg cu banii astia:( ! Pacat:???:

Nu e problema de asta. Ca doar nu trebuie sa vii cu masina neaparat...Ne combinam la benzina si mergem ! Care e problema ?

GrOzOy 03-03-10 21:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Ah, e mai ok asa dar cand e ziua cea mare?


All times are GMT +2. The time now is 11:52.

- Copyright 2026 4Tuning