![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
lamborghini asta noi e tot a lui Hauca informativ
si il parcheaza intr-o parcare subterana la statia de ITP din piata uniri off topic ...stiam ca pana acum era la moda sa stai in fata pc-ului si sa joci Lineage sau WOW acum e a venit vremea sa urmaresti masinile din iasi ? sau schimbat vremurile sau esti tu o exceptie ? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
dak te referi la mn ... nu le urmaresc.. pur si simplu imi ies in cale...:) si dak am posibilitatea sa`i fac si o poza .. de ce sa nu`i fac ? ;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Tim, esti offtopic. Posteaza ceva legat de titlul topicului te rog !
P.S.: Tim, nu te mai da lovit, hai la o mokolata :lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Te referi la mine?Da prefer sa alerg pe strazi dupa masini decat sa stau cu ochii in monitor....!Cine poate sa imi dea detalii despre parcarea subterana?Unde anume este?
Despre asta este vorba?Dati-mi cateva repere...va rog ! Adresa: IaşI, P-ţa Unirii, nr. 1, jud. IaşI Sediu: IaşI, B-dul Ştefan cel Mare, nr. 8, jud. IaşI |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
si daca vrei mokolata caldata ...suna-ma maine seara :P Quote:
sunt lucruri mai interesante de facut decat sa stai toata ziua prin orash si sa urmaresti "masini tari" si nu naparat sa stai in fata pc-ului dar la ce ma pot astepta de la tine vezi ca in in spate la farmacia Sf Parascheva este o parcare ...si exact sub parcare este statia de itp si acolo o sa gasesti o poarta metalica dezafectata si se vede prin ea .. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Eram azi la Flux'ul de materiale si era Maserati'ul in fata.In usa era un domn bine facut,am zis hai sa vad sa intreb de patron sa vad daca si-a luat Ferrari!M-am dus in usa la omul repectiv si avea un ecuson in piept cu numele Chescu (era patronul)
Buna ziua! (eu) Buna ziua,cu ce te pot ajuta? (el) Maseratiul este a dv.? Care Maserati? Maseratiu'ul alb de pe partea celalta! Care? Maserati'ul GranTurismo! Ce e cu el? Este al dv.? ..... ! (el) Dumnevoastra sunteti patronul Fluxului,nu? Da,dar ce treaba are patronul cu Maseratiul? Pai am vazut pe internet ca patronul de la flux are un Granturismo! Intr-un final a dat de inteles,cu greu,ca Maserati'ul este al lui! Vati luat un Ferrari? (eu) De cat timp am luat Maserati'ul? (ocolea subiectul) Nu,am vazut de ceva timp prin Tatarasi un Ferrari rosu cu numere noi de Bucuresti! Este al dv.? Stai linistit ca Ferrari'ul nu are treaba cu Fluxul! Bine, Buna ziua,multumesc! Buna...!(el ) Eu zic ca Ferrari'ul este al lui ,nu voria sa spuna,cu greu a recunoscut si de Maserati...!Oricum este un om foarte de treaba :)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pot sa te rog o chestie, te rog frate, posteaza numai pe sectiunea Iasi, ca sa nu rada si restu' pe seama ta si sa generalizeze ca iesenii sunt niste dobitoci; ti-o spun la modul cel mai serios, ai intrecut orice limita...
LE: Decat sa urmaresti masini prin oras mai bine ai pune mana pe carte si ai invata cum se scrie corect Vati. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Trebuia sa incerci sa-l prinzi dupa vreun pahar...ca atunci e foarte bine dispus. Vezi pe la No comment ca mai sta uneori si iti dai seama ca la o bere omul e mai deschis discutiilor.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
vai ce`am mai ras... esti simpatic limuzina :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
devine peste cativa ani reporter la CanCan :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si vom putea sa spunem cu mandrie: il cunoastem de cand era mic...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Long time no speak Espi...Adu-ti si tu una dintre masini s-o pozeze baietii, poate macar asa mai schimbam subiectul pe sectiunea Iasi, ca vad ca numai aici si numai ontopic se posteaza :rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
n`am ce sa aduc, astept sa mai ies la o escapada cu echipa voastra pe la cheile bicazului sau pe unde o sa vreti sa mergeti :) daca o mai da sleep in drifturi :D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Tinem legatura. Poate facem o iesire cumulata cu "masini tari din Iasi si imprejurimi". ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning