Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Bryan 26-04-07 19:58

Re: Oltcit Trs
 
undeva aproape de 100,depinde de boost

NightClubRacer 26-04-07 22:16

Re: Oltcit Trs
 
aha, ms Bryan.

bogdanlascu 26-04-07 22:22

Re: Oltcit Trs
 
la 0,5bari 91hp,0,6 99,5 hp asa arata pe dyno

B-14-BYE 26-04-07 23:08

Re: Oltcit Trs
 
o sa fie 0.8 minim .. sper sa tina...

BULLETTT 27-04-07 17:18

Re: Oltcit Trs
 
am eu pompa de apa de vr6 daca iti trebe

B-14-BYE 27-04-07 20:16

Re: Oltcit Trs
 
da. imi trebuie. aia electrica suplimentara de vr6.. dami un pret la ea !

e_Max 29-04-07 12:17

Re: Oltcit Trs
 
hei succes la implantul cu turbo sa faci treaba buna bafta

B-14-BYE 29-04-07 15:39

Re: Oltcit Trs
 
merci !
cu ajutorul lui maidanezu... baiatu cu vr6.. marti o sa am si pompa de apa ! si furtunele

Ja_Rule 29-04-07 22:39

Re: Oltcit Trs
 
sperca ajungi la capat.. bafta

B-14-BYE 01-05-07 20:44

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
momentan.. imi cumpar maine motorul.. ca de alte piese nu mai am bani ca am fost la mare
D-nsoara in bluza alba e mami meu pe care o iubi mult:*

Hyena 02-05-07 09:43

Re: Oltcit Trs
 
dc ai pus pozele cu ea aici o sa o tunezi si pe ea ? :> :D:rolleyes2

B-14-BYE 04-05-07 21:31

Re: Oltcit Trs
 
azi cu ajutorul unor 2 baieti super.. mi-au sosit niste piese.

Pompa de apa electrica
POmpa de benzina electrica 5 bar
Blow of valve cu tot cu down pipe.. si niste tubulatura de lancia turbo 2.0
multe furtune... conducte tzevi
si un radiator d ulei superb.. care va sta in spoiler
planetara franta !

Piese de care mai am nevoie
carb ren 5 gtt
regulator de presiune ren 5 gtt
si tzeava pt evacuare ..
admisia o fac la un baiat d pe forum d aici d inox

Ja_Rule 05-05-07 11:49

Re: Oltcit Trs
 
bine`ati venit la rubrica matrimoniale :)

B-14-BYE 05-05-07 11:58

Re: Oltcit Trs
 
incep greselile care costa...
cand am cumparat pompa de benzina am uitat sa intreb.. daca e d`aia de o bagi in rezervor sau d`aia de exterior. :)
si normal ca am luat ce nu imi trebuia :)

Ja_Rule 05-05-07 12:00

Re: Oltcit Trs
 
sectiunea de vanzari ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning