![]() |
Re: Oltcit Trs
undeva aproape de 100,depinde de boost
|
Re: Oltcit Trs
aha, ms Bryan.
|
Re: Oltcit Trs
la 0,5bari 91hp,0,6 99,5 hp asa arata pe dyno
|
Re: Oltcit Trs
o sa fie 0.8 minim .. sper sa tina...
|
Re: Oltcit Trs
am eu pompa de apa de vr6 daca iti trebe
|
Re: Oltcit Trs
da. imi trebuie. aia electrica suplimentara de vr6.. dami un pret la ea !
|
Re: Oltcit Trs
hei succes la implantul cu turbo sa faci treaba buna bafta
|
Re: Oltcit Trs
merci !
cu ajutorul lui maidanezu... baiatu cu vr6.. marti o sa am si pompa de apa ! si furtunele |
Re: Oltcit Trs
sperca ajungi la capat.. bafta
|
Re: Oltcit Trs
6 Attachment(s)
momentan.. imi cumpar maine motorul.. ca de alte piese nu mai am bani ca am fost la mare
D-nsoara in bluza alba e mami meu pe care o iubi mult:* |
Re: Oltcit Trs
dc ai pus pozele cu ea aici o sa o tunezi si pe ea ? :> :D:rolleyes2
|
Re: Oltcit Trs
azi cu ajutorul unor 2 baieti super.. mi-au sosit niste piese.
Pompa de apa electrica POmpa de benzina electrica 5 bar Blow of valve cu tot cu down pipe.. si niste tubulatura de lancia turbo 2.0 multe furtune... conducte tzevi si un radiator d ulei superb.. care va sta in spoiler planetara franta ! Piese de care mai am nevoie carb ren 5 gtt regulator de presiune ren 5 gtt si tzeava pt evacuare .. admisia o fac la un baiat d pe forum d aici d inox |
Re: Oltcit Trs
bine`ati venit la rubrica matrimoniale :)
|
Re: Oltcit Trs
incep greselile care costa...
cand am cumparat pompa de benzina am uitat sa intreb.. daca e d`aia de o bagi in rezervor sau d`aia de exterior. :) si normal ca am luat ce nu imi trebuia :) |
Re: Oltcit Trs
sectiunea de vanzari ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:53. |
- Copyright 2026 4Tuning