Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Rih85 29-07-11 12:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut MRG la intersectia din Galata din dreptul bisericii si mers in fata lui pana la pasajul dintre Nicolina si Frumoasa. Salut!. App..superba masina si culoare :rolleyes2

JusT_SaY_BoBo 29-07-11 13:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Rih85 (Post 4494955)
vazut MRG la intersectia din Galata din dreptul bisericii si mers in fata lui pana la pasajul dintre Nicolina si Frumoasa. Salut!. App..superba masina si culoare :rolleyes2

vazut rih la pasaj intre nicolina si frumoasa ieri sau acum 2 zile:lol:
frumoasa masina:-)

Rih85 29-07-11 14:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4495040)
vazut rih la pasaj intre nicolina si frumoasa ieri sau acum 2 zile:lol:
frumoasa masina:-)

poate acuma 2 zile. ieri masina a stationat ;). mersi oricum

Jockers 29-07-11 23:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut azi rao prin podu ros..l-am mai admirat putin ..am noroc ca sunt pieton..ca nu ma ajuta si pe mine nimeni cu un sfat unde pot suda ceva :)) Geti da ce mai faci de nu mai ai bara spate ?;;) ca eram obisnuit sa nu o ai pe fata :D

MihaiCsl 12-08-11 11:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Andrei UEC ieri prin Canta. :)

mihayyy2000 12-08-11 16:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut IS 92 GRG azi la 15.30... Venea dinspre Siraj si se ducea spre Bucium. Eu dadeam incet cu spatele sa ies de la service-ul ala de pe colt (de vis-a-vis de RVR Norocea) da el nici ca m-a lasat sa ies... Nu te-am caxonat ca eram atent la manevra... si nici nu cred ca ma recunosteai...

Jockers 12-08-11 16:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu eri vazut mnz :D salutat :D pe la recuperare :D

grg_92 12-08-11 16:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4523255)
Vazut IS 92 GRG azi la 15.30... Venea dinspre Siraj si se ducea spre Bucium. Eu dadeam incet cu spatele sa ies de la service-ul ala de pe colt (de vis-a-vis de RVR Norocea) da el nici ca m-a lasat sa ies... Nu te-am caxonat ca eram atent la manevra... si nici nu cred ca ma recunosteai...

salut salut si scuze ! !!!! + intalnit si salutat cu Mnezulici in bularga !

mihayyy2000 12-08-11 16:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4523270)
salut salut si scuze ! !!!! + intalnit si salutat cu Mnezulici in bularga !

Nu-i nimic... la cat de cheala e a mea e cam greu sa ma recunosti :P

SeRee 15-08-11 18:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
92 grg azi la ora 1 si cv...prin fata pe la McDonnals salut .. :twisted:

CRyS` 15-08-11 19:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
GRG asta seara in Dacia!! Te-am claxonat,eram cu o Omega B gri :P

Te astept maine sa ma plimbi ! :D Sa uzi ceva,stii tu!

IS19CIP 15-08-11 19:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys si eu cu GRG acuma.in capat dacia trb sa ude si Cd-u cu muzica p care i-lam dat . Sa dat grabit dar il prind a2a oara nici unfel de problema :lol::lol::lol::D

grg_92 15-08-11 21:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4528543)
Crys si eu cu GRG acuma.in capat dacia trb sa ude si Cd-u cu muzica p care i-lam dat . Sa dat grabit dar il prind a2a oara nici unfel de problema :lol::lol::lol::D

salut Seree ! salut Crys ! salut Cip ! :D ...seree mi-am luat ceva de mancare ca nu mancasem nimic pan atunci!....crys scuze da nu te-am auzit ! Cip ms mult pt Cd ,e grav tare !!

2slow4u 18-08-11 14:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
flash'uit mnz astazi la semaforul de la restaurant indiana. salutari. nu eram cu opelul.

Jockers 18-08-11 23:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRg in seara asta parcat frumos la stadion :)


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning